Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Modrá zlodějská lůza, vyvrhel a tekutý zlodějský HNIS patří dávno do krimu.
 • Křivá držko zlodšjská dávno si měl sedět na Mírově a měl si op 20 kg míň tlustá zlodějská svině.Tahni do kimu.
 • Pan Vondra to řekl jasně.Touží po vedoucí úloze strany(ODS)pod vedením generálního tajemníka Nečase. Kdepak přátelé nic nového pod sluncem.Taky tu byla demokracie-lidová. Já se opravdu divím nám všem nespokojeným,že jim to zavčasu nezatrhnem.
  • Pane redaktore špatně chápete úmysly pana Vondry.On se jasně postavil za Topolánka a Dalíka.Máte modrý zadek, žejo, zvláštěpak na Frekvenci 1.Nečase do toho nepleťte.Ten
   je na břehu Klause.Stejně před trestem pane Vondra neutečete,chyba byla posílat ukradené miliony na účet do Vídně §§§ !
 • To nejsou politici,jsou to gauneři nejhrubśího zrna,ke zdi snima.
 • stím jediným souhlasím... proto odstupte p.Vondra ...
 • Ministr Vondra řekl, že bez lidí z ODS by naše rebublika neměla šanci přežít. Odkud přišel tento pán? Není náhodou mdlého rozumu? Objektivně totiž platí, že je zázrak, že tato republika jejich působení ještě přežívá.
  Abych byl objektivní, tak se to vlastně týká celé tzv. politické elity, která si povolání vybrala, protože trpí touhou po moci a penězích,což jednoznačně potvrzuje jednání všech politiků napříč politickým spektrem. Je k uzoufání jak zásluhou těchto diletantů mizí miliardy ze státního rozpočtu, protože nemají naprosto žádnou odpovědnost a ještě shánějí prostřednictvím dalších a dalších daní další peníze, aby je mohli dále marnotratně rozhazovat.
  Přitom ten smrad a divadlo, je pouze pověstnou špičkou ledovce, což potvrzuje objektvní fakt, že v hodnocení korupce jsme klesli na úrověň rozvojových států. ČR také trvale klesá v žebříčku úspěšných států. Zásluhou politiků jíme masokostní moučku ve vuřtech, zkrátka je mi z toho na zvracení. Panu ministrovi bych doporučil nějakou lékařskou kontrolu, která by posoudila, jak dalece stojí v reálu.
 • Dokud bude mít ODS svého RAMPULU na Nejvyšším státním zastupitelství, kterého tam ministr Spravedlnosti Pospíšil zuby nehty drží, tak se nic nevyšetří. Teď jim ještě k zametání zlodějin bude sekundovat erudovaný ministr Vnitra - taxikář KUBICE!!! Pochopte už lidičky, že tito všichni devastátoři této republiky musí být vyhnáni ze svých funkcí i s celou vládou jinak se nic nezmění a bude pouze dorozkradeno zbývající, t.j. zdravotnictví a důchodový účet, kterému už tak zaťal do živého Topolánek, který si odtamtud půjčil stovky milard A UŽ JE TAM NIKDY NEVRÁTIL.
 • keksicekkolacek
  Jo smradu tady opravdu bylo až,až.Korupčni jednani ministru za ODS,VV a jak se zda i byvala ministryně obrany Parkanova nyni poslankyně za TOP 09 se podepsala na ožebračovani naši země tim,že uzavřela armadni zakazky za přemrštěne ceny.To nemluvim o ministru financi panu Kalouskovi,ktery velkoryse pujčil suma sumaru dvacet miliard statum,ktere jsou před statnim bankrotem a tim padem jsme o stejnou sumu přišli,protože dotyčne staty to jak se znova ukazuje nejsou schopny splatit.Ale mohu vas uklidnit.Vše je v pořadku,je nas deset milionu,tak se to zaplati a ještě se nakrade něco bokem.Jak se řika do foroty.Potom se člověk nemuže divit,že poplatky za pobyt v nemocnici jsou čim dal vyšši,že studenti na vysokych školach budou platit školne,že se zvyšuje věk pro odchod do duchodu,že lidi trpici težkymi depresemy nemaji narok ani na častečnou invalidku a že studenti podle všeho budou platit plne jizdne.Vladni garnitura musi mit par miliard ještě k dobru,ktere si bude moci beztrestně strčit do kapsy,když už podstatna čast voliču tak dokonale zblbla a dala jim svuj hlas. *12*
 • Klasická ukázka,jak se z revolucionáře stane superpapaláš s velkou p.... a malou hlavou a velkou kapsou na desátky. *12*
 • Vondra by udělal nejlépe ,kdyby se místo ministrování,začal věnovat kopání uranu pro Temelín.Hned by ubylo hodně jeho kritiků.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit