Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Vondro,Vy si opravdu myslíte že aféra Pandur a ProMoPro není tak hrozná?Pak se člověk opravdu nemůže ničemu divit..........že se nestydíte..........
    • Aféra pandur a promopro neni tak hrozná, to jsou určitě další a větší zlodějny o kterých se nemluví.
  • Ne ze bych souhlasila s ceskou politikou,ale oni kradou vsichni.JseMm duchodkyne,nasetrila jsem si na dvere,dala jsem 30tisic zalohu a dodnes nemam ani dvere, ani penize.Ta zruda ty dvere ani neobjednala a penize asi utratila pro vlastni potrebu,kdyz jsem zakazku zrusila tak mi uz mesic vypravuje ze mu penize stale nevraceji,udelala jsem trestni oznameni ktere neni nic platne,uz 3tydny se nic nedeje,asi cekaji az okrade dalsich 10 lidi.Uz jednou byl kvuli takovemu deliktu pred soudem ,ma more exekuci a nikdo z neho nic nedostane.Proc takovemu individu nezakazi jakoukoliv samostatnou cinnost jako je to v zahranici.Policie se taky o nic nezajima,asi mel John pravdu s tim, ze si vozi zadky v autech a chodi na svacinky.Vic jak polovina cechu jsou zlodeji a podvodnici.Stydim se za to, ze patrim k takovemu narodu. *11*
    • A mohu vám říci že jsme občané druhé kategorie protože nekradem.Občan první kategorie si ukradne,užije a vše beze strachu.
  • pane Vondro, to co vy provádíte, by v demokratických státech stačilo na X dlouhé vězení.
  • Ano, pane Vodro, ODS v základních věcech (rozuměj zlodějně) umí držet spolu. Naprostá pravda.
  • Pane Vondro promiňte ale plácáte nesmysly bohužel máte tu možnost je říkat veřejně,je na čase Vás hnát k zodpovědnosti a celou ODS také,z téhle země jste udělali za 20 let zkorumpovanej bordel ve kterém si mastí kapsy menšina a většina mlčí a tupě zírá,bohužel
  • Smrad a divadlo v politice šíří jen POVL - Politicky i Odborně Vyšinutí Lumpenaparátníci.
    Viděno zprava i zleva, stále jde o osoby KSIIINDL, tedy osoby zásady Kvalifikace Systematicky Imitující, nebo Ignorující, či dokonce Inzultující Nedostatkem Dovedností i Lidskosti.
    Pokud budeme zas jen volit POVL VIP - Vyžírky Investovaných Prostředků, nemůžeme se vůbec divit že naše úroven ve všech ohledech bude stále klesat a oni nás nepřestanou vyžírat i při čerpání dotací z EU. Takoví se nezastydí, ani kdyby je veřejné mínění občas donutilo vše nakradené občas vrátit.
  • Ukazuje se,že jednou z příčin astronomického zadlužení této země je to,že u politických koryt,už od údajné revoluce je nejhorší politický dobytek.Plat za funkce převysoký,ale odpovědnost ,za škody,nulová.Co si tam obyčejný český blb,přes jednadvacet roků volí,to tam má.
  • Ten Vondra je ještě větší blbec než jsem si myslel. On je zcela mimo mísu! Jak ODS bojuje s kauzami. ODS a Nečas je statečně zametají pod koberec! Tady utíkají miliardy, které pak někde schází a obyčejní lidé jsou stále více tlačeni do bídy. A ten křivohubý to nevidí! Zrušit celou ODS je to zločinecká strana! *10*
    • To,že je ODS zločinecká strana,s tím souhlasím.Ale zločinecká organizace byla už OF.Tehdy došlo k masivnímu průniku lumpů do politiky.Pokud neumřeli,tak se tam drží dodnes.
  • Tý voe, to je snad neskutečný.... Ten křivohubej haj..zl se snad cítí ublíženej. Místo aby dneska seděl ve vazbě, tak má ještě kecy. Tohle je možný snad jenom v Česku....
    • Naprostý souhlas Pepe!
  • Křivohubý ZLODĚJ A PODVODNÍK,POSKOK a m e r i č a n ů za NAŠE DANĚ.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit