Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dva korupčníci z ODS letí prodávat letadla do Iráku. Jeden korupci přímo realizuje, druhý obhajuje. Strašné.
  • Samá prostá lakrimální klišé z tlamy (ne úst) páně Vondrových, moc se toho při svém tloustnutí během posledních 20 let nepřiučil, pořád jen dokola omílaný princip "zloděj kříčí "chyťte zloděje" v primitivním kontextu, jak smutně tristní a bezvýchodné... Paměť národa proto doporučuje panu Vondrovi zapadnout zpátky do nějaké "čtyřky", a pokud tak sám neučiní, pak národu velí, ať ho tam sám dokope, ale do vězení ne, to už bychom byli zpátky v 50. letech minulého století! *5*
  • Jestli se něco vymyká z kloubů, tak tenhle dementní člověk je vymknutej úplně celej a především má vymknutý mozek. Jink by cítil ten smrad hlavně kolem sebe a ODS, ale to se mu očividně nechce. Tak raději ať tu svojí křivou a odulou hubu vůbec neukazuje na veřejnosti a zaleze už jednou oprovždy, nebo ať odtáhne k těm svým chlebodárcům do USA!!!
  • Rozkrádání je smard nebo jsou to smradi kteří patří do pracovních táborů kde by jako pžedcházející smradi pracovali na úhradě svých hříchů,byl jsem najivní blb když jsem je volil ale koho vlastně ?
  • Pan Vondra se projevil jako těžký amátér, neschopný pohlídat výdaje, neschopný vzít za to odpovědnost. Navíc si fandí. A nebýt modrých strak, dnes jsme mohli být jinde. Je nesoudný stejně jako p. Drobil, další eso es z ODS.
  • Vondra je u koryta 21 let. Už si nahrabal dost, měl by jít makat, aby poznal co je to práce. DFrží se koryta a za těch 21 let se tam vyžral dost. Je to ne něm vidět. A za to Promotro by měl okamžitě jít do hi.ajzlu.
  • Je to přímo k neuvěření ! Politici kradou miliardy a ono to podle pana Vondry není až tak zlé !!!! Zřejmě se drží hesla " kdo nekrade okrádá rodinu" a sám ač zloděj / kdo jiný odpovídá za pořádek ve svém resortu než šéf/ kříčí " chyťe zloděje / ale jen ty větší než jsem já/. Programové prohlášení vlády , že se pustí do boje s úplatky je jen výsměchem nám všem. Ten smrad a divadlo dělá především současná vládní garnitůra s cílem zůstat u vesla co nejdéle a nakrást si co nejvíce. Tady nepomohou žádné nové volby, ale jen nějaký současný způsub defenestrace.
  • Vondro Vondro proč stále smrdíš na obraně to tě ty lampasáci tak milujou.Už ti vybírají tepláky větších rozměrů.
  • Ministr Vondra řekl, že bez lidí z ODS by naše rebublika neměla šanci přežít. Odkud přišel tento pán? Není náhodou mdlého rozumu? Objektivně totiž platí, že je zázrak, že tato republika jejich působení ještě přežívá.
    Abych byl objektivní, tak se to vlastně týká celé tzv. politické elity, která si povolání vybrala, protože trpí touhou po moci a penězích,což jednoznačně potvrzuje jednání všech politiků napříč politickým spektrem. Je k uzoufání jak zásluhou těchto diletantů mizí miliardy ze státního rozpočtu, protože nemají naprosto žádnou odpovědnost a ještě shánějí prostřednictvím dalších a dalších daní další peníze, aby je mohli dále marnotratně rozhazovat.
    Přitom ten smrad a divadlo, je pouze pověstnou špičkou ledovce, což potvrzuje objektvní fakt, že v hodnocení korupce jsme klesli na úrověň rozvojových států. ČR také trvale klesá v žebříčku úspěšných států. Zásluhou politiků jíme masokostní moučku ve vuřtech, zkrátka je mi z toho na zvracení. Panu ministrovi bych doporučil nějakou lékařskou kontrolu, která by posoudila, jak dalece stojí v reálu.
  • Ano, pane Vodro, ODS v základních věcech (rozuměj zlodějně) umí držet spolu. Naprostá pravda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit