Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Ze zkušeností,které mám jsou psychiatři v léčebnách zadarmo drazí až na vyjímky.Tito lékaři po 20 letech služby v takových zařízeních potřebují sami terapii podobného charakteru,protože psychiatr je diagnoza stejně jako učitel a další.Všechno je v systému.Vše je navíc ovlivněno velkými pravomocemi pojištoven,které určují pravidla a způsob léčby.A když tyto dva faktory sečteme výsledek je smrtící.
 • Možné je u nás úplně všechno jak je známo dlouhá léta.Jen zodpovědnost jde podle fyzikálního zákona padajícího ho..na. *1* *1* *1*
 • Pozdní mudrování. Stát v minulosti mnohokrát chyboval a lidé, kteří jménem státu chybovali, prakticky vždy byli nepotrestatelní. Stát je nadále tím, který může chybovat, ba dokonce páchat trestnou činnost.
 • Za jejím propuštěním je někdo podepsaný.Protože ona je nesvéprávná nese odpovědnost ta osoba co jí propustila.
 • JINAK OVŠEM V.I.L. míchá - i když neúspěšně - hrušky, jablka, švestky a další ovoce . . .
 • Inteligenční kvocient, zkráceně IQ, je standardizované skóre používané jako výstup standardizovaných inteligenčních (a jiných výkonových) psychologických testů k vyčíslení inteligence člověka v poměru k ostatní populaci (respektive k dané skupině).

  V dnešní době se nejčastěji používá deviační skóre s průměrem 100 a směrodatnou odchylkou 15. Čili - její IQ se lišilo od běžně uváděného průměru normy (IQ 85 - 115) o 1 bod, V době, kdy studovala zdravotnickou školu se vyšetření IQ u adeptů studia neprovádělo a maturitou "prolezli" i lidé vysloveně hloupí, jen aby se naplnily požadavky špitálů na personální obsazení. (Pokuď tedy byla opravdu "zdravotní sestrou" a Střední zdrav. školu studovala. Je možné že prodělala nějakou "rekvalifikaci" a pracovala jako ošetřovatelka, což se sice zdrav. sestře podobá, ale do jejích dovedností a kompetencí to má daleko).
 • CITACE Z ČLÁNKU:
  ---------------------------
  "má podprůměrné IQ, podle znalců 84"
  "Sudků tam pracovala jako zdravotní sestra, pozn. red."

  Je tohle vůbec možné?
 • https://www.youtube.com/watch?v=6-TZhEvX_Ow
 • https://www.youtube.com/watch?v=AASNzgQvVP8&t=180s
 • AdV.I.L. (č.2.) - V případě M. Sudků je na vině jen a pouze MIZERNÁ KOMUNIKACE mezi PČR a psychiatrickou klinikou - PŘI PŘEDÁNÍ PACIENTKY NA KLINIKU policie NESDĚLILA, že pacientku s raptem psychózy převáží do léčebny hlavně z důvodu, ŽE SE NA TOALETĚ RESTAURACE POKUSILA UŠKRTIT NIC NETUŠÍCÍ NÁVŠTĚVNICI RESTAURACE, KTERÁ SE NA TOALETĚ NÁHODOU A OMYLEM VYSKYTLA!
  Nebyl tedy důvod M. Sudků na její žádost a s tím,že odmítá léčbu diagnostikované psychózy (podepsala revers - nebyla nikdy zbavena způsobilosti k právním úkonům) - nepropustit do léčení ambulantního (doporučení k tomuto bylo řádně vystaveno.)
 • ad V.I.L. - - - V případě Rumburka nesměly být použity důkazy,zajištěné lékařem, který na "pochybení" oné zdravotní sestry přišel - přestože odebral zemřelé krev (ve které se prokázalo enormní zvýšení hladiny draslíku), přestože zajistil infusní soupravu u zemřelé použitou (s vpichem v hadičce blíže k paži zesnulé a enormně vysokým obsahem draslíku v této části infusní soupravy)

  - DŮKAZY NESMĚLY BÝT POUŽITY, podle "soudního znalce" (zjednaného obhajobou) krev od zesnulých osob smí odebírat pouze lékař oddělení patologické anatomie/oddělení soudního lékařství (i když je evidentní, že dvě hodiny po smrti, kdy se pitva provádí by byl odběr zbytečný - dochází k významným přesunům iontů mezi buňkami a krevní tekutinou, což v případě odběru bezprostředně po smrti bylo vyloučeno - navíc zjištěno enormní množství draslíku i v distální částí infusní soupravy).

  Ona "zdravotní sestra" byla osvobozena pro nedostatek důkazů, nikoli proto, že by se prokázala její nevina!
  -----------------------------------------------------------------------------------------------------
  Takto zní závěrečná část verdiktu soudu v kauze "sestry z Rumburka" :
  „Posouzení otázky, co bylo příčinou smrti, je v tomto případě ryze odborná otázka, ke které soud nemůže připojovat své logické a subjektivní závěry.“ podotkl k tomu při zdůvodnění rozsudku soudce Roman Felzmann.
  Připomněl předtím, že v případu od počátku chyběl jakýkoliv POUŽITELNÝ přímý důkaz.
  „Pokud nelze jednoznačně určit jediný průběh skutkového děje, je nutné rozhodnout o zproštění!“ dodal.
 • Ano nikdo zatím nezačal řešit ty kdo jí pustil!
  A nikdo do teď nezačal řešit ředitele nemocnice v Rumburku, za křivá obviněni údajné vraždící zdravotní sestry.
 • Běž zaclánět kam patříš hlupáčku,bijec pitomců,ty jsi jistě stoupenec nějaké nejmenované skupiny "lidí".obsah tvých vyjádření tomu nasvědčuje.
 • Ani se nedivím když si uvědomím na jaké komiky v talárech se musí celou dobu přelíčení koukat.Pravý viník-psychiatr-sedí v teplíčku a nemá žádnou ani morální ani právní zodpovědnost.Něco je prohnilého.Za mého mládí kdo byl blbý šel na práva a jak vidím nic se nezměnilo.Jen snad úroveň a rychlost studia-viz Plzeňská fakulta-.Dej bože lehko naší zemi a potažmo všem poctivým občanům za ta muka která musí snášet od svých politiků,právníků a jiných živlů kteří už se vymykají jakékoliv kontrole a trestní odpovědnosti.
 • ... hov*o vidíš jako pokaždé, na to nemáš a nikdy mít nebudeš, směšný balíku :)))
 • vidím, že je pěkně vysmátá z těch našich soudů

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit