Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jí teda fandím, doufám, žese to časem nep.sere..(k horšímu)
  • konecne nekdo poradny a vy hned hledate jak to okecat. Ostuda Vam. Nakonc si jenom zaslouzite zlodeje a lumpy
  • Jsem častým čtenářem,váženi tiscali,Vašich stránek,ale bohužel musím též konstatovat ,že nejste objektivní ,často jednostranně zaujatí ,až urážliví .Sami jistě tyto důkazy u sebe najdete.Koneckonců nejste v této metodě sami .Skoro všechna média se chovají stejně!Možná ,že bych se dopátral ,proč tomu tak je .Kdo vás řídí ,ten rozhoduje .ale ty obavy Kde je ta havlovská svoboda tisku ?
  • klas jaroslav, gema já atd. jsou zde kradeny nicky a nikomu na tiscali to nevadí? Jste fakt takový kryplové, že tomu nedokážete zabránit? To si tu diskuzi můžete strčit do prd*le prasata odeesesácký *13* *12*
    • Jak kradeny? Podle vaší bláznivá ideologie přece patří všechno všem!!! Soudruhu.
    • slintáte píčoviny,tak proč by někdo kradl vaše nicky,to bych se musel stydět to použít.
  • Uvidíme jak jí to v tom politickém a kmotrovském tlaku počáteční nadšení dlouho vydrží...
    • Bude asi hodně pokusů ji zkorumpovat, nebo jinak vyřídit. To dlouhodobě nevydržel nikdo, ať už z podlehnutí, nebo z lenosti pokračovat v nasazeném tempu, nebo postupem o stupeň výše, kde se už ztratí v davu (poslanců, atd.). Pokud to vydrží aspoň 5 let a zůstane čistá, získá si u národa veliké uznání a podporu k nejvyšším politickým funkcím (to by pak ovšem musela založit novou stranu a dohlédnout na její čistotu a zamezit vstupu kariéristů, ochotných k čemukoliv).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit