Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pamětník asi nebyl dál než v sousední vsi,dobrý.Pamětníku, kdepak Italie,to už je pro mě moc blízko,skoro za humny,já mířím dále.A užívám si to.Tobě je prostě smutno-smrádeček,ale teploučko bylo.Možná ubožačka,ale svobodná ubožačka.
  • No vidíš, mě se zase žilo dobře tehdy neměl jsem žádné problémy, zato teď už lidé ani nevycházejí na ulici aby nebyli okradeni přepadeni zavražděni, neboj tobě se to stane taky co nevidět.Pokud se ti takový mrdník líbí jsi ubožačka.Jeď do Itálie a už tam zůstaň, nikomu tady chybět nebudeš.
  • pamětníku,tak ty jsi žil dobře.Víte to je o tom,čeho jsi v životě chtěl dosáhnout,já tedy za elektrickým ohradníkem spokojena nebyla-nejsem dobytek.Když někomu stačí vepřoknedlo ke spokojenosti,tak mě tedy ne.Jsem moc ráda,že se mi otevřel svět a mohu cestovat,nikdo mě nekádruje--to byli ti největší debilové,ti rozhodovali,jestli mě pustí do Itálie nebo ne.Já žiju v klidu a pohodě TED.A každý mi může víte co,Samozřejmě,že mě taky štvou ti zlodějští neřádi,ale ti mě štvali za totality taky.A kdýž jsem začala nadávat,tak to byl špatný poměr k naší soc.republice.Za to ted si můžu zanadávat jako vy všichni a nic se mi nestane.
  • Bude zajímavé sledovat, jestli zvrátí rasistický postoj k mužské populaci. Duševné zdravější menšina totiž ještě je schopná vidét a odsuzovat to, že ženy za stejné zločiny jako muži dostávají mnohonásobně nižší tresty. Utajuje se množství pachatelek vražd a jiných zločinu, u kterých se vyšetŕování ani nezačína ...
  • tAK zase ty sprostaku !!!! Defakto ty umis jenom sprosta slova ! Vrat se do skoly !
  • krome sprostych slov, mas jeste nejaku jinou slovi zasobu ???
  • a ty jses nejakes posranej genius ? Porad mluvis, v jakekoli diskuzi o hovnech ?
    Krome srani a nadavani umis jeste neco ?
  • Tady nejde o to jak vypadá, tady jde fakt o to, jestli nemá jen velkou, ne, ústa, protože kecy ještě nic nespravily. Teď se uvidí, jestli ti strejcové na DP v Praze půjdou k zodpovědnosti,hlavně v čele s tím Dvořákem, který si HRAJE NA SVATÉHO A MÁM ZA TO, ŽE SE BUDE ZA TO ROUHÁNÍ ŠKVAŘIT V PEKLE. TAM BY JEJ PRÁVĚ MĚLA POSLAT TATO PÍ.BRADÁČOVÁ...
  • To, co jsi tady vytlačil z tvých mozkových závitů je jenom snůška nekomfortních názorů, které jsou na dnešní dobu kontraproduktivní a jinak nesouvisí s tvou podanou charaktewristikou věcí. Prostě jsi vše zpatlal...
  • Víte úplné ho*no amatéři.
  • ... jste stejní debílkové
  • ... nevidíš píč*, že jsi do počtu?
  • člověče, co to blábolíš doplň si historii a hlavně gramatiku,jak můžeš srovnávat únor 48 s rokem89,.Tak mluvíli partajníci,patrně jsi byl na několika přednáškách Grebeníčka v Brně. Vzpamatuj se..
  • Tvůj příspěvek je plný nesmyslů a bludů, jen jedna věta je pravdivá, že za vše může Havel, v tom máš naprostou pravdu.
  • Nebere léky a proto má rudé halucinace a bludy.
  • No vidíš my jsme žili dobře a ty špatně, proč asi? Pokud jsi nedodržoval zákony, měl jsi potíže s policií.Podle tebe jsou asi zákony pro kočku, ale lidé chtějí žít v klidu a pohodě a proto zákony dodržují.
  • Běž se podívat.
  • A bereš léky podle doporučení?
  • Zase tě pustili z Bohnic na vycházku, je vidět že tam děláš dobrotu.
  • Snipere, to je velice výstižné

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit