Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • schieferstein
    Já si myslím, že Babiš chce něco udělat pořádně a všichni ostatní mu házejí jen klacky pod nohy , a to proto, aby si dále dělali svoje čachry. Oči mi otevřel František Ringo Čech, kterému tímto vyjadřuji hlubokou poklonu.
  • že si ODS stéle neuvědomí,jakou politiku tato strana vedla a kam tuto zemi přivedla,ale paní Němcová,u které byly odhaleny podvody ze služebním autem a pohonnými hmotami stále tlachá nesmysly a útočí na pana prezidenta.Nechť si tato neschopná knihovnice uvědomi,kolik ODS prošustrovalo peněz a nese za to zodpovědnost a ne že Zeman jede do Ruska a cestu si má zaplatit ze svého.
  • od roku 1989 je to v této zemi podivuhodné,rozkradlo se co se dalo,průmysl se rozprodal,mnoho prosperujících firem zrušilo či zbouralo viz OP Prostějov,dluh přes bilion korun.Je smutné,že největší dluhy natropil Kalousek a Nečasová vláda,načež Kalouska neustále Česká televize propaguje na obrazovkách,místo toho,aby jej soudila.
  • toto jsou názory par uchylů,kteří zde píší nesmysly a měni nicky.Tyto osoby jsou zde již známy.
  • buduje to své koryto vehemetně a to z prostředků nás všech a Evropské únie.Stranu ANO kterou vede tvoří většina zaměstnanců jeho firmy,takže odhlasováno vše.
  • Ano buduje své koryto a to z peněz nás všech a Evropské únie.Také stranaq ANO
  • Do roku, 1989 byla statní pokladna v plusu,byly zde prosperující podniky,které jsou rozprodány do zahraničí nebo zbourány a dluh ve státní pokladně přes bilion korun
  • dik za normální vidění ČR,Pravdou je, že pravice - ztotožníme-li ji s konzervativizmem (tj. orientace na tradiční evropské hodnoty jako rodina, církev, řád, stát, právo na majetek úplně zprofanovala a slovo demokracie už je nadávka jako komunismus
  • Právě... http://soukromy-list.webnode.cz/
  • Alenko, Ty jsi picha Klausova!
  • souhlas
  • ).(
  • ... nečetl jsem to zdaleka celé, tvůj první řádek mi bohatě stačil, blbe :)))
  • ... se neposer, žvanile, a nepodsouvej mi trapně frustraci, pořád mám skvělou náladu :)))
  • klasika... nejsou-li argumenty nebo chbí-li nadhled a vtip pak to dopadá takto...
  • Jo dobrý, tys to četl a další 4 kousci to hodnotili. Fascinují mě lidi jako ty, když nemají argumenty, tak jsou urážliví. Demokracie je o rozhovoru a argumentech. Když napíšeš,, stejně tě nikdo nečte, nemaje žádné důkazy o svém tvrzení tě posouvá do totalitních režimů... tam totiž lidé mohou číst pouze to, co jim vyfiltrovala vláda.V demokracii-tady se té filtrace, někdy i méně zdařile, účastníš sám. Záleží ovšem, co od života chceš, jaké jsou tovoje životní hodnoty.. co je pro tebe určující... jestli je to nenávist vůči nesouhlasícím s tebou, jestli dokážeš ještě vůbec naslouchat.... nebo si jen vybíráš informace, které tě utvrzují v tvé životní frustraci. i když si nemůžeš nijak ověřit jejich pravdivost.
  • To je sice pravda, ale musí mít školy, kde se mohli církevní činitelé vzdělávat, musí mít kde bydlet, tedy potřebují kláštery, musí mít kostely, kde lze hlásat Slovo Boží a aby se mohli starat o duše, potřebují sirotčince, hospice, starobince a na údržbu toho všeho potřebují prostředky. Buď se to bude platit ze státního rozpočtu nebo to bude financovat církev ze svého. Zřejmě uvažuješ v mezích hesla "podle sebe soudím tebe". Je třeba uvědomit si, že církev požaduje vrácení toho majetku, který není cílem, ale PROSTŘEDKEM. Ostatně je to její majetek, který ji komunisti uloupili a tak je její věc jak s ním naloží.
  • Kam řadíč babiše.. o toho tady totiž jde.... jestlis to nepostřehl.
  • ... nechlastej, šašku, nikdo tě nečte :)))
  • o zvířecí asi neeee

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit