Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... dokonalý výblitek jednoho z největších primitivů na tiscali, skvěle jsem se zasmál, tupče :)
  • Ono jde vždy o koryta. Jenže Babiš to je jiný hráč... Ten buduje intenzivně svoje óbr koryto s hodně vysokým žlabem. Kam dosáhne pouze jeho firma Agrofert divize česko -Babišovo sro... Pánové a dámy.. dobře už bylo.Pokud to nevidíte, tak jste slepí jako krtci. Demokracie má jednu velkou výhodu, že se korytáři vzájemně hlídají... Kdybyste byli v jejich pozici, tak byste se chovali beztak podobně..Přemýšlím o autorovi, který tento článek napsal.. , že by pracoval-externě samořejmě, pro Mafru? Je hodně propagandistický. Účelem propagandy je vše znevěrohodnit... ničemu se nedá věřit až se objeví silný vůdce.... BABIŠ!!!!!
  • Zlobila jsem zlato. Co s tím uděláš? *14* *14* *14*
  • Bohnice mají vycházkový den ? A pacienti se dostali k počítačům a prášky vynechali no je to radost se kochat těmi názory jen tak dál. *3*
  • Církev se má starat o naše duše a ne o majetky. Je vidět o co jim jde.
  • ... tvá degenerace je nezvratná, že si dáš tolik práce s primitivním hlasováním, chudáku :)))
  • ... musíš mít velmi náročnou práci, čéče :)))
  • Vážně? A větší opravdu neznáš? Krásná lichotka. *14* *14* *14* *14* *14*
  • Reagoval jsem na nick "antirath ", tak je s podivem, že co by "antiblb" reaguješ. *3*
    Chodím na Tiscali, protože se tady z článků leccos dovím, poučím se z názorů některých přispěvatelů, ale hlavně se při práci odreaguji při čtení příspěvků velké části pisatelů. A někdy si také dovolím nabídnout svůj názor nebo "pošťouchnout" některého pisatele. *3*
  • ... je zde těžce přeblbíno :)))
  • ... jsi primitiv :)))
  • ... já si na experta nehraju, nechápu, naco sděluješ své leccos trotlům jako tirador :)))
  • ... jestli všichni nejsou schopni správně psát jako ty, není divu, blbe :)))
  • ... si píííííííííííííííča bez konkurence od Pyrenejí po Ural, nepiš o slušných lidech :)))
  • Církvi se nedávají žádné odpustky, ale pouze se jí vrací část toho, co ji bylo uloupeno. Dostávají také církve, které "vznikly včera", ale to jim dává ze svého katolická církev z křesťanské lásky, víš? Ano, vykradená republika, vykradený uran, ze kterého vyráběl CCCP atomové bomby k ovládnutí světa, vydrancované uhlí, utlumený lehký průmysl na úkor těžkého průmyslu, který vyráběl ocel pro ruské zbraně na dobývání světa. ale především zničené to nejcennější, co jsme měli: tradiční um, vzdělanost, morálka, pracovitost. *9*
  • ANO všichni slušní lidé jsou proti estébaku Babišovi. *14*
  • To jsou ti praví,kteří by chtěli tuto republiku předělávat.Už to zkusili a na jejich experimenty nyní doplácíme a budeme ještě pár desetiletí doplácet.Dlužíme na koho se podíváme,dáváme církvím a i těm které včera vznikly tučné "odpustky",vykradená republika,splundované podniky,banky a nic nám nepatří.Opravdu dobré vyhlídky pro ještě nenarozené generace. *16* *1*
  • ZÚČASTNILY se předsedové třech pravicových stran!
    Patrně se z předsedů staly BABY.
  • Narodil jsem se v této zemi, mnohé jsem si o ní a o její historii přečetl, takže leccos vím. Ale považovat se za znalce? To rozhodně ne, jsou tací, kteří toho znají mnohem víc a proto se celý život učím nové věci, chytráku. *3*
  • Chudák určitě není, této zemi a obyvatelům tohoto státu pustil žilou pořádně a účet nezaplatil!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit