Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Těch projektů pro začlenění cikánů do společnost už bylo, ale vytahají něj peníze od státu a ani nezačne. Třeba v Chávě. Co cikán obyvatel - to podnikatel. Jenom devastace pokračuje. Teď jim zdarma provádí zateplení a vyměňují okna za plastová. Kdo jiný si nežije lépe, než oni.
    • A já si je musel zaplatit sám. Musel jsem si na ně půjčit. Asi jsem si měl rozbít barák, prodat topení a další železo. Spálit dřevo. Natřít se na černo. Pak bych je dostal taky zdarma.
  • No,podle tý fotky,jak se tak dívám,tak opravdu řádní pracanti...až se pánovi udělal mozol...ale někde jinde.. *1*
    • T jsou ti co dostali od Vsetína barák a prohráli ho v automatech. *1* *1* *1*
  • Cikáni demonstrují před pracovním úřade, že chtějí dostat práci. Vyjde úředník, vezme toho prvního z loket a povídá:"Pojďte, mám pro vás práci." Cikán se ohlíží kolem sebe a povídá:"A proč já?"
  • Chtějí pracovat. Tak to je úspěch. Že by snad? Chtějí žít také jako lidé? Ani v Indii je nechtějí. Tam je používají jako návnadu při hodnu na tygry.
    • A mají velké úlovky, nebo je ani tygři nechtějí?
      • Však by si tygři už nějak zvykli *1* *2* *14*
    • ...při honu na tygry. Indové ctí raději krávy a opice.
  • Chtěl bych taky do začátku podnikání dostat 1,9 mil a dva roky neplatit daně a aby zdravotní a socialní pojištění platil stát. Po 3 letech ty peníze zmizí a cikán bude stát zase s napřaženou rukou na dotace atd.To není podnikání to je jen jiná forma socialní podpory!!!
  • Ty hele nechceš levně křoviňák gádžo
    vsadím se že do dvou měsíců budou bez vercajku :o)
  • Po každodení životní zkušenosti lidí s cikány už těmhle dobře načasovaným okecávkám a zářivým hurá zprávám nikdo neuveří. Každý víme svoje o těchto "pracantech" Já znám taky několik z tisíce co jsou slušní a dokonce i pracují a co jako !?! to se mám jako teď posadit na zadek !?! Na změnu názorů a postojů o těchto nežádoucích cizincích s českou občankou a zcela nepochopitelně dokonce i s volebním právem v naší zemi ! ! ! přesto, že nejsou absolutně žádným přínosem už jsem dost starej a o rozum jsem ještě nepřišel.
  • Mám firmu v Opočně. Fakt sem vzal 2 cigány do rachoty, ale to nešlo!!! Nekradli, nesmrděli, neflákali se, ale nechodili do práce...Obzvlášť po výplatě...Jenže jak se jich pak zbavit???? Naštěstí si oba naši nějakou buchtu (každej jinou...) v Olešnici a že zrovna bylo léto.... odešli sami...
  • Nevěřím.Při jejich pracovní morálce se není čemu divit že je nikdo nezaměstná.Oni to moc dobře vědí,proto vedou tyhle kecy.A pokud se náhodou nějaká práce najde,zařídí se tak,že je zaměstnavatel zase hned vyrazí.Nahnal bych je všechny a úklid města.Do posledního vajglu.A pokud by nepřišly,tak žádný dávky.A až by uklidily město,tak rozehnat do okolí,lesy,louky . . .všude je bordela na uklízení víc než dost.
  • Je zají mavé, že se stěhují jen tam, kde práce žádná není.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit