Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Nejlepší jsou ty alternativní zjevy, co denně potkávám na ulicích našich měst.
  Špinaví, smradlaví, naládovaní bůhvíčím, v bláznivých oděvech...
  Za komunistů byli odchytáváni a zavíráni do blázinců nebo kriminálu, dnes fasují dávky a "obohacují nás svojí jinakostí", jak říkával Gavel.
 • Vikašlat se na farmářské trhy kde nebudu krmit líné zemnědělce. Včera jsem koupil v Penny celé kilo výborných špekáčků za 45 korun!
  • pravopys pravého komunysty - asy bi ses na to psaňý měl visrat...
  • Ty jsou super, při opékání na ohni skvěle vytečou a zbyde z nich na prutu jenom kůže...
   • Kdyby to tak byla kůže ...
 • Pravda,dělá se z toho móda. Taky se tam občas podívám, ale vidím tam hlavně předražené výrobky,které podvodníci nakoupili někde v blízkém Tescu, jednou dokonce ještě označené jako Tesco. Pak tam taky vidím gigantická rakovináčová rajčata přehnojovaná evidentně mnohem více, než běžně dovážené "ne-bio" výrobky. A vše je tam předražené. Např běžný konzumní chléb 2 oz (1,2 kg) normálně za 25,-Kč, tam 1 kg clebíček "přírodní" za cca 45,- Kč. Jaké bio? A maso uzené? Zasmrádlé, předražené na slunci několik let vybledlé, jelikož jim to nikdo nekoupí ani pro psa, aby se mu neudělalo po tom zle nebo nedostal otravu. Okradené obskurní nedůvěryhodné koláče za trojnásobek ceny v luxusní cukrárně. Obyčejný český hvozdík označený jako tzv. čínský karafiát za 30,-Kč, v normálním obchodě s květinami, kde ovšem prodává zahradník a ne podvodník ten řádně svým jménem označený hvozdík stojí cca 5,- Kč. To je taky "eko" nebo "bio"? A to bych zas mohl psát až do rána ... ono vlastně už ráno je, a tak půjdu raději spát, vážení.
  • Přečti si složení výrobků v marketu a budeš vědět, proč lidé chtějí něco lepšího. Měla by se o to starat vláda, ale ta na lidi kašle, jen krade!!! *16*
 • Češi zase objevili Ameriku...? Snad konečně začínají chápat že EU je ZLO, které je třeba co nejdříve vykořenit!!!

  Vlasti zdar!
 • Farmářské trhy jsou možná fajn, ale nějak se zapomnělo na to, že kupříkladu v uvedené Olomouci existovala i za přehluboké totality tržnice s ovocem a zeleninou od normálních pěstitelů. Funguje i nadále, jen se vedle postavily stánky s vietnamským zbožím. A co se týče zahrádek - pročpak asi skončily mnohé zahrádkářské osady, dříve tak běžné ?
  • SKRYTÝ PŘÍSPĚVEK
   Bylo třeba prostoru pro "New Wave- Money Talks" A "drogo, drogo"!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit