Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://oilprice.com/Energy/Crude-Oil/Russian-Sanctions-Might-Be-Obamas-Greatest-Blunder.html

    ZDRAVÍM ADMINISTRÁTORA *3* tady máte výše uvedený (nezkrácený) článek ze super zdroje.
  • Analytik amerických sankcí proti Rusku - největší omyl Obama......
    https://news.mail.ru/politics/20855691/?utm_source=infox.sg
  • Proč už to neudělali dávno,že by v tom byl nějaký háček?Že by na to mohli Rusové odpovědět nějakým protitahem,který by EU a USA hodně bolel?
  • Ok, už se na tom pracuje *1* A zlýho trotla odpojit už konečně od přístrojů, aby tady už nevotravoval. *1*
  • Trottle ty tvé hovory sama se sebou jsou opravdu komické *15*
  • Jak jsem už napsal, Rusa je potřeba odpojit od civilizovaného světa, vyprášit mu kožich a zahnat zpátky do stepi. *16*
  • Rachytickou křivou páteří *1* *1* *1*
  • možná by se pozůstalí zabití vzbouřenci vešli do jedné místosti, pozůstalí po obětech zvlčilých kyjevských by se nevešli ani n stadion
  • ruský medvěd hřbet neohne, prostě to nedělá, má takovou zásadu - správnou, ale možná a říkám možná, dovolí, aby hřbet ohnula EU - ta má praxi *15* *15* *15*
  • čekej, však on stoupne *3* *3* *3*
  • to asi bude pravda, proptože kdo jiný by zastával prokyjevské názory
  • ten značky dollar stačí tisknout rychleji
  • haló, probuď se, to byl jen těžký sen, vě skutečnosi Rusko stále stojí pevně a drží na uzdě válečníky z NATO, díky, Rusko *15* *15* *15* *15* Mosty se staví rukama, ne dolarama *2* *2* *2*
  • to máš nejakou formu fetišismu na vložky a šminky? dá se to léčit?
  • nevím jak vy, ale já jsem mu za to vděčná
  • geniální charakteristika kapialismu
  • zatím to tedy dopadlo vždy naopak...
  • Putin není soudruh a neposílá nikam zbraně, to snad je každému jasné. Copak brání Porošenkovi v tom, aby uznal ruštinu, přiznal výrazná práva východu a odprosil za ty mrtvé? a bylo by po bojích, Jenže problém je v tom, že kyjevští neovládají soukromé vojáky...
  • zavři oči a ono se to venku před nimi neodehraje *15* *15* *15* *15*
  • nechejme to na něm...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit