Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ukroši si zase odstřelují svoje města a svoje civilisty aby to mohli hodit na ruskou federaci,ale na to jim Putin neskočí *15*
    • Jak to víš, jsi snad na místě samém, u Mariupolu ? Máš důkazy ? Zjevně ne. Tak tady přestaň žvanit podjaté a hloupé nesmysly, jako tvoji "ideoví" kamarádi ! Tím nikoho moc neoslníš ... *3*
    • Rusák chce ukrást další Ukrajinské město - Mariupol. Pokud to udělá
      je načase jít do války a poslat všechny Rusáky tam kam patří - do pekel.

      a ty se běž ihned léčit. Ukrajina si sama vraždí civilisty a sama sobě krade města.
      Tvé IQ je menší než u houpacího koně.
  • To bude prča, až za plyn, ropu a uran bude Evropa cálovat Rusku v hotovosti. Ono to spíš dopadne úplně jinak *3*
    • HM, ještě žes na konci příspěvku napsal "Ono to spíš dopadne úplně jinak" Už jsem Tě chtěl podezírat, že ustupuješ za svých dobitých pozic *1* *1*
  • Placená prdoláskovská klika na diskuzích už nemá argumenty a tak začínají připomínat dveře na záchodcích. Samé přiblblé hesla. Škoda. *7*
    • ty komoušskej přizdisráči,co tady meleš o heslech,ty vaše budovatelský slinty jsou doteď vidět z oprejskanejch omítek po celé republice,se sovětským časem na věčné časy co ? ty ruský howno?
  • Jen ať swifta odpojí. Uvidíme koho to bude víc bolet.
  • Když bude Rusko chtít, západ se zhroutí, USA už jsou skoro v koncích, melou z posledního.
    • Pozor i scípající kobyla okolo sebe řádně kope.
      • geniální charakteristika kapialismu
    • Každopádně to dopadne pro západ móóóc špatně, to už je dnes jisté.
  • USA teče do bot.A přitom je zajímavé,že Rusku chce pozastavit k přístupu k penězům a přitom "islámskému kalifátu",proti němuž USA nasadily letectvo,od peněz nedokáže odstřihnout.Je to divný, dvojí metr.P.Clintonová se vysmívá Rusku ,bagatelizuje a zesměšňuje p.Putina a chce usilovat o prezidenství.Co s takovou mizernou političkou?Nasolit a dát do láku,aby dlouho vydržela.Prez.Obama je na návštěvě v Indii a vidí ten pokrok v této zemi.Že by se ji chystal také rozvrátit nějakým tím majdanem?Indie není Ukrajina.
  • Haló, brzdič a ostatní rozumní, taky je Vám blaze na duši, když slyšíte ty kavárenský podsvinčata kvičet???
    • Tak nekvič, čuníku, a koukej pořádně naklikávat ta negativní hodnocení !
      P.S. Mám to do jakési pražské kavárny poněkud "z ruky", jestli chápeš ? *6*
      • Tak se říká všem havloidům, chápeš to? Ne!!!
        • Raději ani NE, protože nemám rád paušalizování. To je velmi nebezpečné, i když z pohodlí u PC nebo noťasu to tak vypadat nemusí ! Chápeš ? Pochybuji ... *6*
  • Ruský medvěd určitě bude nucen ohnout hřbet ,ale nás a EU to bude bolet .
    • ruský medvěd hřbet neohne, prostě to nedělá, má takovou zásadu - správnou, ale možná a říkám možná, dovolí, aby hřbet ohnula EU - ta má praxi *15* *15* *15*
    • Není to tak dávno, asi tak dva nebo tři měsíce, co jsem tu četl výhrůžky, jak Evropa bude kňučet, až Putin zavře kohoutky s ropou a plynem. A ejhle. Zmíněné dva nebo tři měsíce uplynuly a Putin nejen že kohoutky nezavřel, ale je strašně rád, že může stále ještě zmíněné produkty vůbec někam prodávat a je strašně dalek toho, aby nějaké kohoutky zavíral. Tak jsem strašně zvědav, koho že bude ono ohnutí hřbetu bolet. Tvé výhrůžky f připomínají výhrůžky kluka ze 4.A.
    • jj,tebe to bude určitě bolet,tak to nesmíš hned každému okupantovi nastavovat zadek jak jen přejede hranice ty kolaborantská bukvice *11*
      • Žádné argumenty, jen dětínské posměšky. jsi ubožák. Platí pro kkk a podobné.
        • ubožák je ten kdo se těší až ho budou rudoarmejci kláti do chanďáku,z tvých sexuálních představ je mi zle,mě kvůli žádnému ruskému medvědovi na rozdíl od tebe nic bolet nebude ty ouchyle *11*
        • A co na to ten fašista z Kremlu?
      • ... a copak tenhle ošklivý kkk vůbec dělá tady na tom našem milém povídáníčku, co ? *2*
  • Jsem já to ale bolševickej kolaborant!
    • to by vám šlo,krást nicky,nic jinýho neumíte vy pravdoláskáři kavárenský *11*
    • no a co. Já taky!
      • Ostatní komouši stále truchlí za Brožovou a ty tady otravuješ vzduch.
  • Kdepak Ukrajinci, to jsou velice urputní válečníci. Tak urputní, že včera rozstříleli vlastní brigádu poblíž Mariupole. No, asi jim došli baterky do vysílaček a nebo chudáci dělostřelci díky příliš krátkému výcviku pálí nazdařbůh. *7*
    http://tvzvezda.ru/news/vstrane_i_mire/content/201501242352-uvdp.htm
    • Zajímavé je taky to, jak se na jiných záběrech brání kameře dva američtí žoldáci, když se jich chtěla novinářka zeptat na to, co tam vůbec v cizí zemi pohledávají, za koho bojují a kdo je platí..Vůbec se jim to evidentně nelíbilo..!
      • Oto, Ty ses musel dívat na moskevskou "trikovou" televizi patřící rodině Putina *1* *1*
    • njn je ruský agitátor píšící přímo z Kremlu.
      • Pravda je hořká, co blbečku? *2*
    • ty ruskej Vasile,nebreč,prostě ta tvoje hrdinná armáda ruskejch notoriků napadl další město,ty tvoje propagandistický slinty ti možná žere Zlej Troll a všechny jeho nicky ty rudej šašlíku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit