Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID
    Jen to zkuste ať se konečně spustí řetězová reakce. Pak se sejdou všichni od Kalouska až po Babiše na hradě....Mírov
    • nazdááár estébáku, tak jak renta od ministerva vnitra za udávání je pořád v chodu ty ruskej hajzle? *15*
      • KIMCID
        Mě může urazit jen inteligent, to ty nejsi.
        • já tě neurážím estébáku, vždyť jsi komunistická nula, tebe urazit nelze *15*
          • KIMCID
            Bohužel já nesloužil za komunismu víš je rok 2017
            • KIMCID
              Odejdi sám dítě soudruha
            • jsi kolaborant a estébák, odpad *11*

              odchod nýmande, běž, běž, huš
  • všici kradnů a može za to hen ten Kalúsek
  • Vydejjte všechny ODSáky a TOPáky k trestnímu stíhání za neustálé rozkrádání tohoto státu.
  • Za tím svinstvem hledej Kalouska
    • Přesně tak!

      Kalousek, symbol korupce!

      Ten Andrejovi škodil už za totálity, když ho přihlásil do KSČ.
    • jo jo to kalousek pokládal ty větve okolo hnízda aby za další roky věděl něco na asociaci nenažraných oberzmr.ů která ještě neexistovala,hm pak tupost burešáků nemá konce *1*
      • ... jsi dokonalý primitiv, blahopřeji, ty tupoučký balíku :)))
        • od kdy nějaký Rudolf Hrebeňár z Ostrava tady má slovo?
  • Tohle je účelovka a může za to Kalousek *14*
    ANO - bude líp *14* *14* *14*
  • Makak
    Jedině SPD *14*
    • tak takhle bude vypadat pitomio po volbách-sem to někde už viděl
  • Ministr vnitra vystuduje plzeňskou právnickou fakultu za 9 měsíců. Neoprávněně užívá titulu a v této zemi se nikdo nad tím nezamyslí. Gauneři z ČSSD mě přesvědčili o tom, že na podzim volím ANO.
    • a co to má společného s tím že je Babiš zloděj ?
      • A co to má s tebou ty nulo BTW?
  • Republikánský senátor za stát Wisconsin Ron Johnson se stal terčem kritiky poté, co vyslovil domněnku, že jeho americký kolega John McCain hlasuje pod vlivem těžké choroby – rakoviny mozku.
    No, kde nic není ani rakovina nežere!
    • ANO a může za to Kalousek *16*
  • Blíží se volby - ministr vnitra je z ČSSD, premiér je z ČSSD, prohlásili, že chtějí vyhrát volby.

    Jak vidět - za každou cenu!
    • Čím je blíže k volbám, tím více bude růst hysterie a strach socdem, že půjdou po volbách do kytek. Uvidíme, že tady je každý schopen všeho.
      • Nejen ČSSD se bojí Babiše ale u ODS a TOP09 to hraničí až s nezvladatelnou hysterijí a demagogijí.
        • Nepleť si češtinu a ruštinu a latinku s azbukou. V češtině píšeme hysterií a demagogií bez j. To ti v kurzu neřekli? V Lubjance by vám měli vyměnit učitele.
  • Bože,ti mají plné kalhoty strachu.Zřejmě cítí že pan Babiš zatrhne byrokratům a nepotřebným podržtaškům jejich přebujelost.Pořád se je žvaní,a nenechají policajty zjistit co je pravda a co jen udavačské přání.Každý pisálek už ví co případný soud vyhlásí,a nejvíce ČT 24.Nejsem fanda pana Babiše,ale štve mne souzení od amatérů bez důkazů.
    • souhlas, stačí se mrknout na tyhle amatery :www.amateri.com

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit