Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No nedivím se jim, že mají strach. Mít rodící se nacistický stát za hranicemi, to věru klid nepřináší. A až fašouni zjistí, že Rusko nikdy neporazí, kam se asi tak obrátí?
  • Soudruh Putin je tak maličký že si může osedlat a zkrotit mravence.
  • Tak mám pocit, že nějaká SS coura z tiscali trošku poopravila nadpis, co? *11*
    Rychle udělejme z bratrů slováků zbabělce když se jim nechce bojovat za naciNATO.
    Dejte pozor pane redaktore abyste vy sám nebyl nakonec ten, kdo bude vyděšený *15* *15* *15*
    • Jo, to je dobrý. Redachtóóór zapomněl, že když to vypukne u Slováků, tak všude kolem taky.
  • hysterický Čapisral, alias soudružka Pusinka, jiří, ladislav... *15*
    • Zase lžeš. Tvůj fotr se jmenoval Baron Prášil.
  • Lze jenom věřit, že se žádná válka nerozšíří mimo Ukrajinu: Situace ale ukazuje, jak "hrdý" je slovenský národ, nebo jeho jedinci. Domnívám se však, že pokud by ale k tomu došlo, žádná omluvenka by nikoho nechránila před možným nebezpečím války a zabíjení. Taková už je válka, kterou jistě nikdo nechce. To jenom ješitní politici hrají na hraně nože své tanečky. Už aby byl klid aspoň na Ukrajině, pokud už na celém světě nemůže být.
    • No vidíte a to je ten rozdíl mezi zpohodlnělou a dekadentní Evropou a Ruskem. Zatímco obyvatelé východoukrajinských oblastí vzali do rukou zbraně, aby se bránili náckům, kteří je chtěli postupně vyhladit a těm náckům dávají pořádně na frak, tak Evropané by seděli zalezlí doma a třesouce se o své pohodlíčko by poslouchali nácky pochodující jim pod okny. A vojáci slavné profesionální armády budou psát omluvenky z boje. Když byla ještě základní vojenská služba, tak by se vojáků nikdo neptal, jestli náhodou chtějí nebo nechtějí bránit svoji zem,od toho jsou to vojáci.
      • Stejnou věc by měli udělat všichni mladí muži. Proč by měli jít nasazovat své životy za to, aby panstvo, které z nich v současné době dělá otroky, nepřišlo o své nakradené majetky. Tp lumpi, kvůli kterým ta válka bude, budou sedět v bunkrech a až skončí, tak vylezou a ti, kteří kjvůli nim trpěli jim budou ty otroky dělat znovu.
  • T 34 dej si do rámečku zase fotku svého ujetého Ruského bratra. Maluje se
    rtěnkou. Prostě komunista. Zloději nicků dej si nick: kradu a proto jsem Putinovec. *15*
    • Ani já neznám nikoho, kdo by šel bojovat za UK fašouny proti Rusku.
      V tomto jsme stejní.
      Vidíš kozo, ani to nebolelo *1* *1* *2*
      PS: Jo a nepřeháněj to s tím botoxem, víš že máš po něm hubu jak kapr *15* *15* *15* *15* *15* *15*
      • Ty komušská sračkovitá bestie koho nazýváš fašony??, Jsi jen potrat nějaké bolševické běhny a roztahuješ tady svoji rudou držku, tak si dej pozor ať přes ní po soudružko-putinovsku nedostaneš.
        • Lidi toho nakecaj.
        • vem si prášek *15*
      • Naštěstí není tak křivá a ulhaná jako ta Putinova. *2* *2* *2*

        Jsi zloděj nicků a svého Ruského ujetého bratra vydáváš za mě.
        Když na to upozorním zbaběle si změníš obrázek na tank.

        Jsi směšný jako Ruský fašista! *15* *15* *15*
        • blbej .... to se neda ani nijak popsat nebo oznacit .
  • Kdo nechce válčit nafasuje jízdenku do Ruska. Tam v totalitní rudé společnosti
    mohou prodat svobodu za kus žvance a bude jim dobře.

    My ostatní si raději necháme svobodu a demokracii.
    • O jaké svobodě a dodokracii píšeš. Už tě Bruselský a USA tamboři volají do války, kterou ROZPOUTALI na Ukrajině. Svobodně a demograficky vraždí civilisty na vých. Ukrajině. Na místě co dobydou si postaví EUUSA vojenskou základnu svobody a dodokracie plnou zbraní, podobně jako v Kosovu.
      • Hele kam jdeš, vidíš to moc jednostranně. Na Ukrajině nezabíjejí jenom Ukrajinci, ale také Rusové a "separatisté". Nejsi objektivní.
      • Jsi Kremelský pohádkář! Rusák posílá vojáky a krade Ukrajině území.
        Pokud se nestáhne je třeba hodit na Kreml atomovku.
        • Nevím co jste zač, ale Vaše vyjádření o hození atomovky na Kreml /a i kdekoliv jinde / může mít nejen pro ČR diplomatické, ale i pro Vás vážné osobní důsledky. Nebuďte naivní, pokud si Vás bude chtít někdo najít, tak si Vás najde. Můžete býr stokrát anonymní na TISCALI. Dvakrát měř, až pak jednou řež. Z Mohameda si dělali novináři legraci a kde jsou dnes, v hrobech. JuliaTimošenková taky provokovala, že na Rasy je potřeba shodit atomovou bombu. Kde je dnes. Já tomu říkám "podzemním hnutí". V ukrajinském parlamentu jsem ji neviděl vystoipt již přes dva měsíce. Také se neukazuje na ulicích, protože se bojí důsledků, které by ji mohly potkat. A to sleduji informace ze zasedání tohoto parlanetu pravidelně.
          Divím se Tiscali, že příspěvky, které uráží nejen státy a jejich představitele, také propagující válku promtně nezlikviduje.. Svoboda slova je krásná, ale teoretická věc. Máme svou oběť svobody slova, a to Jana Husa. a jak skončil. Jsem životem zkušený člověk a proto Vám radím, někdy méně je více.
          Včera jsem v jednom příspěvku napsal asi v tom smyslu, že Češi se rádi pletou do jiných, radí jim co mají dělat, ale sami si poradit neumí.Proto jsou plné chodníky /zejména v Praze/ bezdomovců a žebráků, proto jsou plné chodby lidí na pracovních úřadech atd. Až toto vyřešíme, až pak můžeme radit Řecku, Španělsku, Portugalsku, Itálii a dalším.
          • Hele vy advokáte Ruských zlodějů ten mafiánský slovník na mě dojem nedělá.

            USA mě naučila jedno. Nosit revolver a být připravená na zločince střílet.

            Pokud se Rusko nepřestane montovat do samostatné Ukrajiny bude válka a té
            atomovky si užije. Budování říše Adolfa Putina ve 21. století svět tolerovat nehodlá.
            • To podzemní Rudé hnutí bude čekat přivítání - náboje budou samou radostí svištět. *15*
    • A jak myslíte, že by to dopadlo v ČR?
      Nebo snad znáte někoho, kdo by šel bojovat za UK fašouny proti Rusku?
      Jo, jo špatně se ti povede všivácká Ameriko, špatně.
      • Kalšte na něj, vždyť podle fotky je to obyčejný cigoš, tak co by jste po něm chtěli - štítí se práce, štítí se čehokoliv mimo natahování špinavých pařátů po sociálních dávkách.
      • Nebudu ti to mockrát opakovat ty bolševickej zmetskej odpade. Ještě jednou nazveš lidi fašouny a bude s tebou zle chcípáku.
        Nejseš ty náhodou ten co se tu uváděl pod nickem "švéd"? Ten taky takhle blbě žvástal a velebil toho zdejšího putinova řiťolezckého ožralu až dostal ruční vysvětlení a od té doby je hodný jak bolševický gauner po 20-ti letech gulagu.
        • Nazdar ty fašistickej chcípáku chceš se sejít?
          Mohl bych ti nacpat tvoje střívka do huby, než ti ukopnu hlavu a pak se ti vyseru do krku. *15*
          • Hele tanku, nejsi tak trochu mimo? Píš svoje názory na téma k článku, ne osobní invektívy a urážky. Domnívám se, že to už přeháníš a nevím, proř Tvoje hanlivé příspěvky redakce nevymaže. Zasloužíš si to, věř.
          • Tak dej míst, čas a jdeme na to,takovou chcípáckou komoušskou sračku smetu pouhým kýchnutím. Za víc nestojíš potroublý rudý vřede. Nejřív ale budeš muset asi tu svoji tlamu vytáhnout z hemeroidní řiti soudruha putina.
            • Tak dobře ale vem sebou všechny podobně smýšlející členy své rodiny a taky kámoše ať můžu spláchnout všecky blitky naráz, slibuješ naciblbe? *1*
      • V Rusku vládne bolševik a ten povraždil víc lidí než fašista. Takže se vrať na
        strom a dál okrádej slušné lidi. Robin Hood byl také komunista - slušným bral
        a lenochům dával.
        • Na strom se ty provokaterko vrať sama.
          Katolická církev jako první provedla genocidu.
          A co genocida indianu v USA. Podle střízkyvých odhadu vyvraždily američani více jak 200 milionu indianu. To nedokazal bolševik ani fašisti (to ale neznamená,že je omlouvám).
          O Robinu radši buď sticha když o něm nic nevíš (výjma americké sračko filmy)
          Jen posledni otázka,kolik ti za to plati,nebo jsi jen udavačco podle odpoveďi udává lidi jako lidi co nejdou s proudem???
          Patříš na smetiště dějin. Nevadí my jiný názor,ale "fanatici víry" mají na svědomý více zla než kdokoliv jiný.
        • Nekoukej na NOVU a CT. Usak toho povraždil o hodně víc a je dnes svatej.
        • Na to jsem se vás neptal.
          Máte strach odpovídat na jednoduché a prosté otázky? *1* *1* *1* *1* *1*
          • Až si vás vojenský tribunál předvolá za vlastizradu a kolaboraci s Ruskem
            také se budete klepat jako rudý sulc. *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
            • Stará zrezavělá komunistická T 34 patří do šrotu a ne na debatu. *15* *15*
            • Na to se tě neptal, neumíš číst blbá krávo?
            • Omluvit se z vojenské služby na základě svědomí či náboženského vyznání je ale přece úplně legální vy hloupá kozo, nebo jste ten článek vůbec nečetla *7*
  • Konečně USSA pochopí, že mít NATO za zády je pro něj to samé jako mít nůž na krku *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    Jo, jo strýčku Same není spojenec jako spojenec *2* *2* *15* *5*
  • Jo kritiku nám tu zase neschází komunističtí Ruští zločinci s rukama od krve.
  • Mě tady chybí přátelské bombardování Prahy 14.2.1945 letectvem USA dále Plzně a dalších měst,proto se Slováky souhlas.Konec lokajům i v Čechách.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit