Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • T 34 o Rusko které nás 40 let okupovalo tu nikdo nestojí. Východ EU ještě má
    v živé paměti jejich koncentráky bídu a totalitní hrůzovládu.

    Je to Česko - Slovenská malost - lidi chtějí používat jen výhod Západního světa ale
    na jejich obranu nechtějí hnout prstem. Naštěstí ne všichni jsou vlastizrádci a řada
    lidí půjde nadšeně bojovat proti Ruským agresorům.
    • Ne, nestojíme o tebe v tomto státě. Jakých výhod západu mluvíš. To jak si nás rozkradli, zničili výrobbní základnu a 100x zdražili vodu? Ta řada budou 4 fašišti, pohrobci Stříbrného za tebou.
      • Když ti svoboda vadí tak se tu nezdržuj. Cesta do totalitního Ruska je otevřená.
        Komunistické dráty už na hranicích nejsou. Rudý koncentrák naštěstí padl.
    • Můžete mi ty výhody Západu napsat,protože je nikde nevidím.Doufám,že již máte vyleštěný kvér až půjdete na Ukrajinu.Doufám,že nemluvíte o desítkách bezdomovců a svinstva,které nám sem leze ze Západu viz.dnešní Blesk.
      • No za vlády Ruských komunistů byste tu takto nerozkládal. Ti totiž svobodu
        slova netolerují. *15* *15*
        • Představte si,že jako syn živnostníka jsem si svůj názor obhájil a to svobodně a demokraticky,ale dnes mám jaksi problém,protože jsem byl již několikrát svobodně a demokraticky smazán a to nepíšu,že ukradený majetek rodičům mi nebyl dodnes vrácen.Tak co mi chcete vykládat?
  • Správně přeci nebudou bojovat proti svým Ruským bratrům *4*
    • A kterej rusák je váš bratr, takového ksindla bych rád poznal pokud má stejné názory jako vy. Není to některý z těch rusáckých zmetků kteří okupují teď třeba K.V. protože jim v CCCP bylo tak dobře že už se to tam nedalo vydržet a tak prchli do prohnilého imeprialistického česka? Ty šmejdy je třeba také co nejdřív vyprovodit kremelskému skřetovi zpět než je přijde s "rorudoarmějci na dovolené" chránit jako na Ukrajinu.
      Poučení že CCCP (SSSR) již neexistuje, že je jakési RUsko si nechte od cesty. Označení Rusko je jen mizerně přemalovaná firma stejné zločinecké komoušské pakáže a je stejně relevantní jako když parta českých loupežných vrahů - KSČ si přimalovala směšnou příponu M a dělá, že je něčím jiným než úplně stejnou partou krvechtivých bestií jako pod původním názvem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit