Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Kluci izraelsti je treba hadrakum vyprasit kozich.Banda si porad neda pokoj.Porad budou vyhryzovat a prudit.A pritom neni tak davno co dostali poradnou nadilku kdy se resily ty jejich vykopane tunely.Je to mazana banda ktera je neuveritelne mazana.A proto je treba hadraky kosit.
  • jsou stejní jako cikáni - k ničemu,k žádnému užitku.
 • Jan rich: Ty jsi fanatik, který nerad čte pravdu !!!!!!
  • Pravda by měla být jen jedna.Já se spokojím jen tím,že ta Vaše je určitě blízká ideologii Islámského státu.Ať Vám hodně dlouho vydrží.
   • jan rich: To se sakra mýlíte.
    • Tak mi upřesněte jádro mého fanatismu.Přátelství k národu,který by chtěl arabský svět vymazat z povrchu zeměkoule není fanatismus.
 • Zas tady bliješ ty svoje standartní výlevy chorého mozku.Hadráci jsou chátra kterou je třeba hubit.Držime tady pěstičky klukům izraelským že jim dávají lekci.Protože sprostá holota už si dovoluje dost.Evidentně k holotě patříš.Dobře to skrývej.Mohla by přiletět vzduchem výchovná.To je v česku takový zvyk.
 • Obdivuji premiéra Netanjahua za to jak Izrael pod jehovedením dovede čelit agresi a současně držet vysoký standard ekonomiky,vysokou životní úroveň obyvatelstva a také demokracii jakou má jen málo států.Je také v mnoha oborech vědy a technologií na špičkové světové úrovni.Netanjahua považuji za velkého státníka byť jen malého státu.Závidím jim ho.Kéž bychom měli také někoho takového!
  • To,že Izrael dodnes neskončil v rukou Arabů může bezhlavá podpora USA Židům.Jakmile tato podpora z USA,pro nedostatek financí, opadne,tak při sjednocování Arabů stát Izrael končí.Proto je pro Židy nejrozumnější českým lumpům u koryt nadále půjčovat a brzo ci Česko rozparcelova společně s Němcit.České blby,odsunout ,v dobytčích vagonech,do Izraele,k odporažení Arabům.Tím,že čeští blbové jásali pro Havla,Klause,Zemana a podobné darebáky a nechali lumpům u koryt Česko rozkrást,si Češi prípravují pro sebe krutý osud.Proto to chce krutou revoluci a všechen ten lidský dobytek,který se po komunistech prolhal k moci,odporážet,co nejkrutěji,na katovských mučírnách a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.
  • Fanatizmus a zejména ten židovský je zřejmě nesmrtelný. Fanatizmus je pro ně lety vypěstovaná berlička, jen aby si Židé neuvědomili svůj původ ( Šasu, Apiru) z dob starého Egypta, se kterými měli problémy již staří Egypťané. -viz: http://cs.wikipedia.org/wiki/Faraon_z_Exodu, http://cs.wikipedia.org/wiki/Starov%C4%9Bk%C3%A9_d%C4%9Bjiny_%C5%BDid%C5%AF - zde však již smazaný odkaz), nebo ještě existující okleštěný : http://cs.wikipedia.org/wiki/Faraon_z_Exodu ). Tehdy se však nejmenovali Židé a ani Izraelité.
   Asi by bylo lepší se spíše držet ověřených historických faktů z egyptských pramenů-např. Merenptatově stély a nápisů na ní(1213-1203 př.n.l.), kde se nachází nejstarší zmínka o Izraeli ( bibli lze těžko považovat za historický pramen)- " Vypleněn je Kanán se vším zlem: Aškalon je odveden..."(Williams Flinders Petrie). V této souvislosti lze nalézt zmínky o národech Šasu a Apiru, které jsou označovány za přímé předchůdce Izraelitů- později Židů. Jaký je tedy původ dnešních židů:
   -Šasu: Na stěně chrámu v Karnaku je zobrazena scéna násilného stěhování Šasu do Egypta. ( Sethi I-1290-1279 př.n.l.).V Solebu (Sudán) v chrámu faraona AmenthotepaIII ( 1388-1350 př.n.l.) je národ Šasu popisován jako součást místopisného názvu" Ta Šasu Jahva", což je nejstarší zmínka o židovském bohovi Jehova.
   -Apiru: historiky většinou pokládáni za lupiče, kteří přepadali egyptské karavany podél pobřeží Kanánu. Za vlády Thutmose III ( 1479-1425 př.n.l.) je zdokumentována přítomnost lidí Apiru v Egyptě, jako válečných zajatců, které vzali Egypťané do zajetí, aby zamezili jejich loupení. Za vlády Ramesse II (1279–1213 př. n. l.), již jako otroků. O Izraelitech začínají zmínky až po 1250př. n. l. a to v souvislosti s tzv. útěkem otroků ( Apiru) z Egypta, vedených Mojžíšem. Zároveň je kladena otázka, kde tito utečenci vzali zlato na Archu úmluvy(Měla tvar truhlice a byla 112 cm dlouhá, hluboká i vysoká 68 cm .Těžké pozlacené víko, na nichž byly dvě zlaté postavičky andělů. Byla vyrobena okolo roku 1250 př.n.l.). Skutečnost, že lid Izraele je zde zmíněn až po konkrétních zeměpisných označeních Kanaánu, Aškalónu,
   Gezeru a Jenoamu, může odpovídat tomu, že na konci 13. století př. n. l. ještě Izraelité- později židé trvale neobýval žádné území.
   Podstatnější však je historický původ židů: Šasu a Apiru historiky většinou pokládáni za lupiče.
   Zřejmě přes svůj fanatizmus již ani nedokáží vyhodnocovat zločiny, které páchají. Historicky se stále nabízí otázka: Čím to Židé obšťastňovali svoje okolí, že ty lidi tak naštvali, že se k nim chovali jak se chovali?
 • KIMCID
  a je to pravda
  • Izrael je uměle vytvořený stát.Protože USA bezhlavě podporovali roztahovačnost Židů,stále se víc prohlubuje nepřátelství mezi Židy a Araby.Nyní se stále zvyšuje moc a síla Arabů a USA už na bezhlavou podporu Židů nebudou mít finance.Sjednocování Arabů jejich sílu zvětšuje.Takže je jen otázkou času kdy Arabové zase Izrael zaberou.Pro Židy je nejrozumnější využít troubovitosti Čechů,kteří už čtvrt století volí jen lumpy,kteří Česko rozkrádají,tak si Česko stále dluží.Proto je od Židů rozumné Čechům půjčovat a pak,v součinnosti s Němci si Česko rozparcelovat.Čechy pak odsunout,z prodlužené země do Izraele,k odporažení Arabům,místo Židů.
   • Hele, troubo! Jdi se nechat vyšetřit psychiatrem!
    • Maslíte psychiatrem Izraelitou? To je ovšem výsledek předem zřejmý... Nedostatek lásky a podřízenosti projevovaný vyvoleným je důkazem duševní nemoci drzého Góje, že? *9*
     • Medikologu.Nejen že jste k dámě hnusák,vbrouzdal jste do oblasti s přebytkem či nedostatkem sexu.Vás typuji na nedostatek.Měl byste se léčit a neobtěžovat.Tak,aby Vám Pánbůh do budoucna zdraví dal,nebo alespoň potřebnou masturaci.Osobní.
      • Ta tzv. dáma je ve skutečnosti chlap... a sprostý jako dlaždič... a vaše bláboly o údajné roztahovačnosti Čechů v Rakousko Uhersku a podobně nepovažuji za argumentaci dospělého člověka... Hebrejské sexykecy ala Sigmund Freud jsou možná váš problém, doporučuji vám proto omývat si přirození vlažnou vodou a když nepocítíte úlevu, navštivte svého rabína. Možná vám doporučí o Sabbatu ani ústně nemasturbovat.
   • Pak je umělý státem i ČR.USA bezhlavě podporovaly roztahovačnost Čechů v Rakousku-Uhersku.Stále více se prohlubuje nepřátelství mezi Čechy a Němci.Pak je umělým státem i Slovenská republika,štěpenec Československa.Stále více se prohlubuje nepřátelství mezi Slováky a Maďary.Další příklady lze historicky doložit.Čiší z vás názor o ovládnutí světa židovskou diasporou.Jste tím tak blízek nacismu,že si váš ksicht neumím představit bez hákového kříže na čele.
    • Já nacista určitě nejsem.Židé,podle svého učení jsou národ Bohem vyvolený.Tedy nadlidé.To Hitlerovi nevadilo,aby tyto Bohem, údajně vyvolené,protahoval komínem krematoria.To je v jistém směru vědecký důkaz,ze jejich vyvolenost Bohem je pochybná.Prostě se jimi omýlaný Bůh na Židy tehdy vykašlal.
    • Češi byli v císařství,za Rakouska,naopak utlačováni.
    • To máte z Tel Avivských kravských rozhledů?
     • Já jsem argumentoval a čekal jsem totéž od oponentů.A dostalo se mi kravského rozhledu z Tel Avivu od jakéhosi Medikologa.Za jeho úroveň děkuji.
 • Zatím je to tak že Izrael projevuje permanentně obrovskou toleranci.Palestinská špína to nemá lehké.Nikdo to nemáme.Ale aby se obětovala - a sama chcípala mučednickou smrtí, k tomu není důvod.Ovšem pokud tak činí dobrovolně tak dobře.Ale není třeba to dělat teatralně.Pokud někdo z nich natáhne ráfy nic, naprosto nic se neděje.Nikomu nechybí a není to žádná škoda.
  • V USA mají Židé velikou moc.Nebýt bezhlavé podpory USA pro každou lumpárnu Izraele,tak už dnes stát Izrael nebyl.
 • Jak dlouho bude světu trvat pochopení skutečnosti,že "ozbrojené" činy Izraele jsou v drtivé většině obranou židovské oázy v arabském moři.Arabský svět se totiž nikdy nesmířil s rozhodnutím OSN(tedy většiny celého demokratického i nedemokratického světa) o vzniku izraelského státu na historicky Židům patřícím území.Je ostudou OSN,že své rozhodnutí jako odpustek za holocaust neprosadil násilím proti sympatizantům nacismu.Je ostudou,že několikamilionový Izrael čelí mnohasetmilionovému arabskému světu jen díky své intelektuální,technické,vojenské a demokratické převaze.Byť se tak děje za pomoci západního světa.Jsem šťasten,že Československo pomohlo státu Izrael hned po jeho porodu.Že jsme dýchli do jeho jesliček a pomohli ho vysoukat z nejhoršího.To z nás snad snímá hříchy režimu po r.1948,který z Židů udělal nepřátele socialistického Východního bloku.Je zjevné,že klid do kolébky potomků Davida přinese až jednotné stanovisko stálých členů Rady bezpečnosti OSN.Do té doby to budou vždy jen tahanice a kompromisy.Nedodržitelnost především ze strany Palestinců.Těm boje,krev a vraždy vyhovují více než poctivá práce pro vznik a vzkvétání palestinského státu.Skoro se chce říci,že pro střílečky pracovat zapomněli.A my jim to trpíme a my je ještě litujeme.No,není to na průjem?Průjem očišťující.
 • Zfanatizovaná židonacistická zvěř v okupované Palestině beztrestně Palestince ponižuje , masakruje a vyhání je z jejich domovů ! Za vyhrocenou situaci je přímo odpovědný židoesesácký dobytek Netanjahu !
  Nacistický režim v židostánu v okupované Palestině by měl být zlikvidován a židonacističtí pohlaváři za páchany zvěrstva na Palestincích oběšeni !
  Adolf Hitler by byl na svýho žáka nacistickou židopodsvini Netanjaha a na další zfanatizovany židozrůdy hrdý . Jeho zvrácenou ideologii vyvolené rasy , si židonacistická havěť v okupované Palestině osvojila a "vylepšila" .
 • Zas tady prudí ten s těma katovskýma mučírnama.Se ani nechce věřit , že takový vymaštěnec se dostane ke klávesám.Ale krásná - krásná je tvoje bezmoc hlupáku s tím vším něco dělat.Ty katovská mučírno.Řekni nahlas někde v tramvaji.Lid tě dokope.Ne za názor.Za tu neuvěřitelnou blbost která se ti urodila v makovici.Není se co divit že úřady práce jsou plné.Třeba tohle je naprosto nezaměstnavatelné.
  • Pokud se má Česko dostat z cesty do státního bankrotu tak to chce na prvním místě začít důchodcům vyplácet zasloužené a spravedlivé důchody. To znamená vytvořit výplatní místa důchodů.Ty osadit mladými chasníky v dobré fyzické kondici.Předzásobit je dostatkem okovaných násad od krumpáčů a kvalitními bejkovci.Pak vzít každého důchodce na pohovor a upozornit ho,ze díky troubovitosti obyčejného českého blba ,zde čtyřiadvacet roků vládnou lumpové.Proto je Česko rozprodané,rozkradené a astronomicky zadlužené.Pak se každého důchodce zeptat,co on osobně ,od údajné revoluce dělal,aby tomu tak nebylo.Když nic,tak mu vyplatit zasloužený a spravedlivý důchod jedině na holý zadek bejkovcem.Pokud proti tomu bude remcat,tak mu ubalit nějakou okovanou násadou od krumpáče po hubě a on remcat přestane.Je třeba aby výplatci důchodů odváděli kvalitní práci,tak ,že každý vyplacený důchodce, bude do další výplaty důchodu trpět pořádnou kulhavkou.Tak mu ani ve snu nenapadne jít proti mladé generaci u moci,do ulic demonstrovat.Bude rád,když mu bude dávat doma jeho bába ,na maděru rozsekaný zadek studené obklady.Ve zdravotnictví by měli mít uvedení zlumpačelí důchodci nárok jedině na bábu zaříkávačku a i tu si platit ze svých úspor.Tak hned budou miliardy na svižné splácení starými lumpy nasekaných dluhů.Také je nutno prvést tvrdé znárodňování majetku všech,kteří jej od údajné revoluce nahrabali.Včetně majetku restituentů.I když dostat Česko do státního bankrotu,tak k tomu vede hodně cest,tak jak se bankrotu Česka vyhnout vede jen tato jedna cesta.Prostě cesta,kdy bude uvedené lumpy i hlupáky hodně bolet.Dostat k moci zase nějakého lumpa,který si bude,jako Havel,hrát na osvícence,to Česko nezachrání.To chce dostat k moci tak krutou ruku mladé generace,že staří lumpové,kteří Česko dotlačili na pokraj státního bankrotu,začnou masově velebit nebožtíka Hitlera,jaký že to byl,podle nich,velký humanista oproti mladé generaci..
   • Kidat tady kraviny umí děcka už na prvním stupni.Navrhni systemové řešení. Nejsi ty ten s těma mučírnama? Tak to nic , to beru zpět předcházející slova. Věřím že v Bohnicích už končí vycházky a zas bude na čas klídek.
 • Pro pepinlopato - připoutejte se , tupost nadnáší !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit