Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To že komunisti jsou vlastizrádci, to už prokázali svou kolaborací s CCCP. Teď se ukazuje, že i Okamůrovci jsou stejní zrádci a chtějí nás předhodit Putinovi jako kořist. Jde o to, jestli je Okamúra se svou bandou Putinův agent nebo to jsou jen hlupáci a populisti.
    V každém případě je to líbivý, ale pořádně hořký bonbónek předhozený tupému stádu. Je to jako dát malým dětem na hraní nabité pistole.
    • Strašit komunisty bylo populární před pár lety. Byl to žvást a byl zcela k ničemu.
      Strašit Putinem a jeho řízením zeměkoule ve všem, včetně našich (amerických) voleb je pitomost, kterou se chlubí ti, kteří nepřemýšlí, nechají si tohle nabulíkovat placenými gaunery a ještě se touto "svou" hloupostí chlubí.
      Potom se "x" nediv, že tvá volba nikdy nemůže vyjít. My nejsme pitomci, my ne. *16*
    • A jak tě chce Okamura předhodit Rusovi: NA lopatě?
      Vzal sis dnes léky?
  • Jestli jakékoliv referendum bude podobné jak volba prezidenta, tak pán Bůh s námi a s celou republikou. Demagogie, úplatky a podvrh se sčítání hlasů voličů, ale kdo chce kam...
  • jsem PRO-REFERENDA už z toho důvodu, že églovům přímá demokracie vadí, jsem PRO zrušení parazitujícího drahého SENÁTU, jsme PRO výstup z totalitního islámského EU, jsem PRO výstup z teroristického válkychtivého NATA a jsem PRO zrušení dotaci NEziskovek, jenž ochromují a ničí tento suverénní stát, a k tomu na dopomáhej pane Okamuro ! *1* *1*
    • Tohle je ubohej názor, kde to žiješ? , v nákym rudym skanzenu se šikmejma vočima ? tahle maličká zemička ve spárech východních velmocí? dyt sme jejich jedno město vogo !
    • Jsem také Pro. *1*
    • Pro referendum nám chybí především morální, vzdělaní, soudní a zodpovědní Občané, schopní rozhodovat se nikoli podle emocí, ale na základě hluboké úvahy a posouzení důsledků svého rozhodnutí.
      • Tady již skoro žádné vzdělání není, pouze diktatura a finanční postihy deformacieKam se hrabe totalitní demokracie na demokratickou totalitu.
      • Morální vzdělanost není tam, kde není selský rozum. Kde není selský rozum nastupují emoce. Kde jsou emoce je korupce. A kde je korupce, nemůže být referendum. Takže v podstatě máte plnou pravdu. Ikdyž já bych si referendum přál, není možné jej mít ve státě, kde lidé nejsou schopni přemýšlet typicky nad otázkami, když někdo něco slíbí, kde na to vezme, nebo proč má někdo nějaký zájem mi toto nabídnout (nad metodou 5x proč). Z těchto důvodů jsou z 80% nyní úvahy o referendu jen volební taháky, které se dokonce zde nikdy neuskuteční, protože těch 20% lidí toto nedopustí a nedopustí ani vyšší "vzdělanost" pro ty lidi, kteří toto nejsou schopni nyní vidět. V podstatě by si jen opět "odhlasovali" to, co se jim podsune a podsouvá se jim to již nyní, a ani toto nejsou schopni prohlédnout, viz prezidentské volby několik voleb pozpátku.
      • ale v tomto státě je deset milionů lidí. Z toho zhruba přes šest milionů voličů. Takže jestliže ty nejsi morální vzdělaný soudný zodpovědný Občan, je to sice tragické nicméně jsi pouhá jedna šestimilontina. A ty jako úpadková jedna šestimiliontina nemůžeš mluvit a rozhodovat za zbylých pět milionů 999 999 morálních vzdělaných soudných a zodpovědných Občanů.
      • Máš pravdu soudruhu ! Je třeba vyměnit občany, u nás v Německu jsme s tím už začali a ráj máme na dosah.
    • Vy jste se pane asi zbláznil.....nebo jste úplný hlupák.
      • Krátká diskuzní rukověť
        - Jakékoliv urážky autorů, či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
        • Samozřejmě nechci nikoho urážet - jako např. mnozí zdejší "diskutéři", nebo dokonce jako prezident Zeman. Proto je tam uvedena jako první varianta, že ten pán se asi zbláznil, což se hovorově s nadsázkou běžně používá. V tomto případě jako údiv nad názorem onoho přispěvatele.
          • Pozor na slova.Jinak tě přestupková komise ve Šluknově nebo v Pelhřimově označí k zaplacení 1000 a 2000 Kč pokutou. Taková je demokracie v tomto Absurdistánu za běžnou mluvu.
        • Pan Jaroslav to jistě myslel jako diagnózu, nešlo o urážku.
  • Ve volbách děláte důležitá rozhodnutí. Jenže v případě voleb do sněmovny, které jsou pro směřování státu klíčové, dostanete nejpozději za čtyři roky příležitost případnou chybu napravit a škody omezit.

    U referend mohou být opravy obtížnější. Leckdy se v nich také rozhoduje o tématech, jež se spíš než hlasujících dotknou těch, kteří nehlasují, protože ještě nejsou plnoletí. Důsledky některých referend se mohou naplno projevit až za mnoho let.

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------
    Dovolím si opravit výše uvedené dokola opakované mýty.
    Tedy za prvé-v případě voleb do sněmovny nezáleží vůbec na tom, že prý je možná za čtyři roky změna. Dokud budou v čele stranické sekty které si samy schvalují imunitu a nepostižitelnost za své rabování, nic se nezmění ať je tak skupinka jaká chce protože si všechny navzájem jdou na ruku v duchu hesla DNES KRADEME MY A ZA ČTYŘI ROKY MOŽNÁ VY. PŘECE SI NEPŮJDEME PO KRKU..... takže volby jsou jen taková oblbovací iluze pro veřejnost aby neotravovala a nebouřila se. Pokud někdo opravdu věří že tento systém stran s imunitou někam vede, rád se s ním sejdu, zajdu s dotyčným k právníkovi a nechám na sebe napsat veškerý jeho majetek a dispoziční práva a plnou moc kterou se dotyčný dobrovolně zbaví svéprávnosti a nechá o sobě rozhodovat mne. A když se to dotyčnému nebude líbit, za další čtyři roky může majetek (pokud nějaký zbude a nezbudou mu jen dluhy) převést svobodně na někoho jiného. TAK PROSÍM ČEKÁM NA DŮKAZ....KONTAKTUJTE MNE A DOKAŽTE MI ŽE TEN REŽIM FUNGUJE *3*

    Za druhé-co se týká referenda-švýcarský systém není dokonalý, ale každopádně nemůže být horší než ta stranická prasárna ve které se tady potácíme posledních sto let. mimochodem švýcarský systém můžeme velmi jednoduše vylepšit ve světě vyzkoušeným a ověřeným konceptem takzvané "Plánovací buňky" profesora Diennela. Má-li někdo zájem poskytnu bližší informace. Jinak z morální stránky mají lidé právo rozhodovat o zemi ve které žijí a kterou ze svých peněz platí. A žádná sekta nemá právo jim toto svobodné rozhodování upírat. Pokud někdo tvrdí, že lidé prý nejsou schopni a oprávněni rozhodovat o své zemi a své osobě v referendu, pak toho logicky nejsou schopni ani v parlamentních volbách. Když tedy nechceme referendum, podle stejné logiky bychom neměli dopustit ani volby stran. Měli jsme tu tedy nechat vládnou stranu Komunistickou, která by vše moudře a stranicky za lidi rozhodla. Například v roce 1938 nebylo referendum ve kterém by Lidé pravděpodobně "populisticky" rozhodli, že budou bránit hranice a místo toho politici bez svolení "rozvážně a moudře" rozbili stát a nacpali ho do chřtánu Třetí říše. Co se dělo pak, víme. Teprve s našimi zbraněmi a naším průmyslem získalo do té doby živořící Německo sílu a utopilo svět v genocidě. A teď se ptám MĚLO BÝT NAPŘÍKLAD K ODSTOUPENÍ SUDET REFERENDUM? Kdo prasí stát více, lidé v referendu anebo strany a politici bez jakékoli kontroly?
    • Někdo tu má asi strejčka, když mu dovolí napsat víc jak 5.000 znaků.
      • Dal jsem si tu práci a přibližně spočítal znaky. To co jsem napsal já bylo přibližně 2700 znaků. Těch 600 znaků výše jsem zkopíroval z článku. Ale budiž, dejme tomu. Napsal jsem tedy ať nežeru zhruba 3500 znaků. Pokud mé matematické znalosti postačují k chápání pak 3500 je 70% z 5000 znaků. Vaše stížnost tedy není na místě. Ale problém bude možná i někde jinde. Někdo popíše deset knih a stále má myšlenky jež může sdělit. A u někoho je vyblafnutí i deseti slov pro ostatní nesmírné utrpení k přečtení poněvadž se jedná o hloupost bez obsahu a smyslu. Zkuste si postěžovat redakci pokud máte dojem diskriminace.... *3*
  • Proč by měla jen a pouze nějaká stranická partička rozhodovat za všechny ? NATO je toho příkladem, o vstupu rozhodla parta kolem Havla, přestože on sám v roce 1990 veřejně prohlašoval, že už nikdy nebudeme členem žádného vojenského paktu. Odpor politických stran k tomuto referendu je důkazem, že "elita" správně tuší, jaký by byl výsledek.
    • A ještě řekl, že zatáčky budou po roce 1990 rovnější !
  • Ten na fotce vypadá jak poslední Stbácký šéf Lorenz?!
  • Okamura bez komentáře
    • Ať žje Okamura a rostou volební preference SPD ! ! !
      • V předčasných volbách rozhodně.Viděl jsem rozhovor Babiše v zahraniční televizi a byl jsem hrdý,že máme předsedu vlády ze Slovenska.Andreji bylo to bravurní.Ty před tebou ani nevěděli o čem se v EU mluví tak hlasovali pro.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit