Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jégl opět straší národ svými úvahami, ve kterých národu nevěří a zpochybňuje jeho rozum a schopnost poznat, co je dobré a co není. Pokud platí, že "větší bere", potom jsou zbytečné starosti, že něco bude špatně. Poukazuje na nebezpečí "vox populi, vox dei", a přitom právě toto je ta pravá demokracie. Stát tvoří národ a věci kolem něj, kdo jiný, než on má právo rozhodovat o svém osudu?? Podle Jégla by o tom měli zřejmě rozhodovat ti "moudří Pražáci", mezi které se zřejmě i on pokládá. Omyl, a že je to pravda svědčí řada jeho článku s pochybnými názory a v rozporu s "vox populi, vox dei".
  • Pokud Eu bude nadále upřednostňovat Afriku jak občany evropské unie,jsem pro odchod.
    • Pokud budou zemanoidi nadále upřednostňovat Rusko před EU jsem pro jejich dobrovolný odsun do KLDR.
  • Kdyby politici vystupovali v zájmu svých voličů a hájili národní zajmy , tak by nutnost referenda nebyla nutná. Zatím se každý den přesvědčujeme o tom že zastupitelská demokracie kolabuje a proto lidé hledají způsob jak se dobrat svých práv na existenci. *8*
  • Referendum a potom prič s Jéglem!!!
    • ...pryč...
  • Pamatujete co bylo za protesty a nesouhlasy u referenda o vstupu do EU?
    Ne? Já taky ne. Kdoví proč, když jsou ti voliči tak snadno zamnipulovatelní. Tenkrát nebyli? Nebo právě ano? *1*
  • Nejsem příznivcem vystoupení z EU,případně i z NATO.To by byla velká chyba a vedla by tuto zemi do područí někoho jiného.Také si myslím,že budoucnost Evropy se bude přibližovat ke spolupráci s Ruskem,nikoliv opačně.Rusko si dovedu představit ve svazku EU,bude to trvat,ale jednou se to uskuteční,neboť nebude zbytí.Půjde především o zachování světového míru.
    • Tak snad jednou, až skončí Putinova éra, k tomu dojde, Přímo do EU Rusko nepatří, ale jako přidružený stát určitě ano. Bohužel, několikasetletým podřízením mongolské Zlaté hordě Rusko myšlenkově zaostalo ve středověku a těch pár osvícenských carů a careven to dohnat nestačilo (navíc doháněli silou, místo výchovou).
    • Naprostý souhlas. Poznal jsem země na západ i na východ od nás. S Rusem se lze domluvit i bez znalosti ruštiny, ale my jsme Evropané, kdežto Rusové jsou myšlením a chováním převážně Asiaté. To ale nebrání tomu, abychom se vzájemně poznávali, učili se jeden od druhého to dobré, vyvarovali se toho špatného a především se naučili respektovat jeden druhého. Místo konfrontace je třeba spolupracovat.
  • Pokud nám EU vnutí byť jen jednoho vandráka, pak jsem pro rychlý odchod z tohoto spolku. Nikdo nám nesmí diktovat, kdo tu s námi bude žít.
    • Mě nejvíc vadí vandráci z Japonska a ze Slovenska a nikdo se mě neptal jestli s tím souhlasím. Prostě mi to nějaký Zeman nadiktoval a basta. Republika je zapráskaná imigranty, které sem natahali vlády Klause a Zemana, až nastane krize, co s těmi statisíci ekonomických migrantů, kteří nám berou práci a sráží mzdy, budeme dělat, co Milošu???
    • To by nebylo rozumné. Víš kolik vandráků by nám vnutil Putler v rámci "bratrské pomoci"?

      Jinak komu se nelíbí v EU, budoucích USE, může odejít v širokuju stěp vostočnuju. *15*
      • Nepamatuji, že by nám sem SSSR v rámci bratrské pomoci strkala nějaké běžence. Vy ano nebo jen hloupě žvaníte?
  • Ve volbách děláte důležitá rozhodnutí. Jenže v případě voleb do sněmovny, které jsou pro směřování státu klíčové, dostanete nejpozději za čtyři roky příležitost případnou chybu napravit a škody omezit.

    U referend mohou být opravy obtížnější. Leckdy se v nich také rozhoduje o tématech, jež se spíš než hlasujících dotknou těch, kteří nehlasují, protože ještě nejsou plnoletí. Důsledky některých referend se mohou naplno projevit až za mnoho let.

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------
    Dovolím si opravit výše uvedené dokola opakované mýty.
    Tedy za prvé-v případě voleb do sněmovny nezáleží vůbec na tom, že prý je možná za čtyři roky změna. Dokud budou v čele stranické sekty které si samy schvalují imunitu a nepostižitelnost za své rabování, nic se nezmění ať je tak skupinka jaká chce protože si všechny navzájem jdou na ruku v duchu hesla DNES KRADEME MY A ZA ČTYŘI ROKY MOŽNÁ VY. PŘECE SI NEPŮJDEME PO KRKU..... takže volby jsou jen taková oblbovací iluze pro veřejnost aby neotravovala a nebouřila se. Pokud někdo opravdu věří že tento systém stran s imunitou někam vede, rád se s ním sejdu, zajdu s dotyčným k právníkovi a nechám na sebe napsat veškerý jeho majetek a dispoziční práva a plnou moc kterou se dotyčný dobrovolně zbaví svéprávnosti a nechá o sobě rozhodovat mne. A když se to dotyčnému nebude líbit, za další čtyři roky může majetek (pokud nějaký zbude a nezbudou mu jen dluhy) převést svobodně na někoho jiného. TAK PROSÍM ČEKÁM NA DŮKAZ....KONTAKTUJTE MNE A DOKAŽTE MI ŽE TEN REŽIM FUNGUJE *3*

    Za druhé-co se týká referenda-švýcarský systém není dokonalý, ale každopádně nemůže být horší než ta stranická prasárna ve které se tady potácíme posledních sto let. mimochodem švýcarský systém můžeme velmi jednoduše vylepšit ve světě vyzkoušeným a ověřeným konceptem takzvané "Plánovací buňky" profesora Diennela. Má-li někdo zájem poskytnu bližší informace. Jinak z morální stránky mají lidé právo rozhodovat o zemi ve které žijí a kterou ze svých peněz platí. A žádná sekta nemá právo jim toto svobodné rozhodování upírat. Pokud někdo tvrdí, že lidé prý nejsou schopni a oprávněni rozhodovat o své zemi a své osobě v referendu, pak toho logicky nejsou schopni ani v parlamentních volbách. Když tedy nechceme referendum, podle stejné logiky bychom neměli dopustit ani volby stran. Měli jsme tu tedy nechat vládnou stranu Komunistickou, která by vše moudře a stranicky za lidi rozhodla. Například v roce 1938 nebylo referendum ve kterém by Lidé pravděpodobně "populisticky" rozhodli, že budou bránit hranice a místo toho politici bez svolení "rozvážně a moudře" rozbili stát a nacpali ho do chřtánu Třetí říše. Co se dělo pak, víme. Teprve s našimi zbraněmi a naším průmyslem získalo do té doby živořící Německo sílu a utopilo svět v genocidě. A teď se ptám MĚLO BÝT NAPŘÍKLAD K ODSTOUPENÍ SUDET REFERENDUM? Kdo prasí stát více, lidé v referendu anebo strany a politici bez jakékoli kontroly?
    • Někdo tu má asi strejčka, když mu dovolí napsat víc jak 5.000 znaků.
      • Dal jsem si tu práci a přibližně spočítal znaky. To co jsem napsal já bylo přibližně 2700 znaků. Těch 600 znaků výše jsem zkopíroval z článku. Ale budiž, dejme tomu. Napsal jsem tedy ať nežeru zhruba 3500 znaků. Pokud mé matematické znalosti postačují k chápání pak 3500 je 70% z 5000 znaků. Vaše stížnost tedy není na místě. Ale problém bude možná i někde jinde. Někdo popíše deset knih a stále má myšlenky jež může sdělit. A u někoho je vyblafnutí i deseti slov pro ostatní nesmírné utrpení k přečtení poněvadž se jedná o hloupost bez obsahu a smyslu. Zkuste si postěžovat redakci pokud máte dojem diskriminace.... *3*
  • Jistě, sbohem a šáteček! A potom si vyhrneme rukávy a vybudujeme to, co jsme již dávno měli mít vybudované! Vlastní suverenní stát se vším všudy. Možnosti budou obrovské! Nikdo nám nebude kecat do toho, co je pro nás dobré. My budeme obchodovat s těmi státy, se kterými budeme chtít, ne s těmi, se kterými "smíme". A například nebudeme kupovat vyřazené americké kanony za miliardy, ale nakoupíme to a od toho, co bude pro nás nejlepší. To, co sami zatím, anebo obecně neumíme vyrobit. Vždyť to je tak jednoduché! Jen chtít! *1*
    • Nikdo s námi obchodovat nebude, protože zajímaví jsme jen jako součást Evropské Unie. Proto se o nás zajímá ruská mafie a čínští loupežníci, proto jezdí Miloš na daču. Kdybychom nebyli v EU, jezdil by Miloš akorát na Mušov, pokud by ho tam Moraváci vůbec chtěli.
    • Tiradore, už máš sbalený čemodan? *1* *1* *1*
    • Vlastní suverénní stát. S bratrskou pomocí Putlerových vojáčků bez označení. *1* *1* *1*
  • Pro všelijaké sluníčkáře a jinak uvědomělé občany novodobé "demokratické " epochy našich dějin. Kdyby nás SSSR a celý pakt Varšavské smlouvy tahal jenom zlomkem do toho, co nás tahá spolek zvaný EU, NATO resp. Severoatlantická aliance, tak by tehdy Havel a spol. za peníze od US nadlidí vedl plamenné řeči o zločinech komunismu a spol. Do čeho nás tahá dnešní osvícený prozápadní spolek a jak nám lže? Stačí se podívat jen na to co máme pod nosem např. " https://aeronet.cz/news/skandal-1-tridy-zs-v-teplicich-s-tablem-plnym-multikulti-prvnacku-odhalil-islamizacni-procesy-v-ceske-republice-noviny-ihned-zcenzurovaly-jmena-skolaku-my-vam-je-prinasime-pro-vykresleni-predstavy/ " ( mimochodem zřejmě převzato AEnews z Teplického týdeníku). Stačí se učit s dnešními prvňáčky podle metody Hejnýho český jazyk ( Začínáme číst a psát, český jazyk 1 genetická metoda"a nestačíte se divit. Prvňáček se učí mateřský jazyk na textech typu: TÁTA SE JMENUJE THO, MÁMA JE LAN , VE VIETNAMU SE JÍ POLÉVKY atd. Kam se na ty dnešní "propagátory" hrabali ti komunističtí.
    • Příští volby jedině Okamura. Jedině on může pomoci zachránit tuto zem před muslimskými agresívními predátorskými kolonizátory. Kdo je proti Okamurovi, je pro islamizaci naší vlasti. Je to jednoduché a je to tak. Minule jsem volil Babiše, příště jedině Okamuru. Okamura není extremista, je to realista, který se nebojí podívat pravdě do očí a navíc se nebojí tuto pravdu sdělit lidem, i když to v "demokratických" médiích a od "demokratických" mainstreamových politiků pěkně schytá. Radši budu jezdit ve staré oprýskané Škodovce a na dovolenou jezdit na Lipno v případě, že si budu moci bezpečně dojít do hospody za kamarády na pivo a tam s nimi přátelsky poklábosit, že tam uvidím hezký ženský atd., než abych si nemohl dát ani knedlo zelo vepřo, a místo, abych šel na hokej, tak abych se šel dívat na ukamenování nějaký mladý holky, protože si sundala burku. Kdo je proti vystoupení z Unie, je pro přeměnu naší krásné vlasti v nějaký šílený chalífát, kde platí šílené zákony a zvyky. Teď se láme chleba. Ať žije Česká republika, ať žije Okamura, který je víc Čechem, než mnoho z nás.
    • Proč Karel IV? Nebyl by lepší Petr Veliký nebo přímo Koba(Stalinova přezdívka)?
      • Pro mne je to jasný Kájínek.
    • Tak jsi sklerotik *3* Však by Ukrajina, Gruzie.. mohli vypovídat.. kdyby je ovšem někdo tady poslouchal... Asi jsi, Karlíku, zapomněl, že jiný názor v té době byl trestným činem.. a nadávat někomu do sluníčkářů,.. nebo třeba pravdoláskařů... je mimo rámec normálních lidských hodnot.. raději budu sluníčkářkou a pravdoláskařkou v EU než tím druhým.. tmou a lží a nenávistí s Ruskem... *7*
      • Ali, s přitroublým Kájínkem se těžko dá rozumně diskutovat.
      • Alenko,Alenko, ty se nikdy nepoučíš. Byla jsi někdy na Ukrajině ( zejména té "demokratické" západní), Gruzii, Armenii? Zřejmě ne nebo jseš slepá, hluchá ,nebo jinak vybavená. Nacionální fanatiky, jako jsou západoukrajinci okolo Lvova, Kyjeva, těžko pohledat. Arménci, ti jsou zase rádi, že v Gyumri mají ruskou leteckou základnu, protože s musurmany ,podporované Západem, mají ty nejhorší zkušenosti. Jinak za komoušů jsem rozhodně nesdílel názory komoušů- a nikdo mně za to nestíhal Ano nebyl jsem kvůli tomu kádrová rezerva a plat jsem měl tomu úměrný. A sluníčkář nebo pravdoláskař je nadávka? Je to vážená vyjádření něčích vlastností. A jestli si to sami vykládáte jako nadávku, pak to svědčí jen o tom že vnitřně sami cítíte, že s vámi není něco v pořádku.
      • Nemusíš ukazovat, jak máš "rozedranou duši" ze své nerozhodnosti, i když píšeš jinak *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit