Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kauce je spravedlivá, za zlodějnu se musí platit.Je to politik soc.dem. ,který vždy plamenně hovořil proti korupci a výsledek známe všichni
    • Pokud vím, dosud nebyl pravomocně odsouzen. Zatím je pouze podezřelý a dokud mu vina nebude soudem prokázána, je třeba na něj nahlížet jako na nevinného. Udivuje mne, že doktor obojího práva ho odsuzuje předem. Připomínáte spíš neblaze proslulé figury Vyšinského a Urválka.
      • Já jsem psal o kauci a ne o rozsudku. A přirovnávat mě ke zločincům-Vyšinskij a Urválek je urážející.Navíc je mi 70 let, tak ty chytráku drž pusu.Se vzděláním jsi také na kordy.Pomocnou školu snad máš.Na závěr s komunistickými hlupáky se nebavím.Signatář Charty 77
        • Ono je to v tomto případě jedno, neboť jste se "doktore" nevyjádřil v tom smyslu, že se vyjadřujete pouze a výhradně ke kauci. Navíc si dovolíte tykat úplně neznámému člověku - takže jste nejspíš bývalým soudruhem.... Za signatáře se, jaksi- po funuse, prohlašují mnozí...
        • Vy děláte slušným chartistům ostudu !!!! A ten titul musíte mít z plzeňské fakulty ,jinak děláte ostudu i slušným právníkům. A svým věkem i popíráte teorii o moudrosti ve stáří a spíše potvrzujete slova J.Wericha o hlupácích... *3*
        • Na rozdíl od Vás, sedmdesátiletý signatáři Charty 77 s právnickým titulem a snad i vzděláním, já zatím o zlodějně, za niž má platit, nic nevím. A už vůbec netuším, co vědí, jak tvrdíte, všichni. Ja zatím vím jen to, že je z korupce (=zlodějny) podezřelý a obviněn. Chcete-li se vyhnout srovnání se zločinci Vyšinským a Urválkem, zdržte se odsouzení obviněného před konáním a rozsudkem soudu. A mimochodem, věk není žádná zásluha, tím méně oprávnění k invektivám. Chcete-li však své akademické vzdělání, titul a konec konců i tu Chartu za každou cenu degradovat, je to Váš problém.
        • Tím, že jsi signatář Charty 77 jsi, dědo, měl začít. Díky takovým "odborníkům" jako jsi ty, je
          naše republika v pr deli.
    • Americký metalový zpěvák,zřejmě za vraždu,odletěl před týdnem za osm milionů do USA !!! Pane,vy nejste právník,ale prokurátor Urválek z padesátých let !!!! Je mi smutno ze svých spoluobčanů,kteří touží po mstě a nikoliv po právním státě !!! *11*
      • A ty si myslíš,že Rath ty peníze nemá-to je směšné.To nebyla první krabice s penězi,Ten je má dobře ulité-třeba i v Izraeli.A taky může požádat soukmenovce-ti drží velmi dobře při sobě.-když nechce sahat na hotové.Jak se říká-VY SE MÁTE VY SI VYPŮJČÍTE,ALE JÁ MUSÍM BRAT Z HOTOVÉHO..HK9
        • možná i v prdeli podle tebe
        • Tak kolik by měl zaplatit kauci Řebíček,Kalouse, Vondra,Bém,Janoušek a další netroškaři ? Selským rozumem to vidím na 140 000 000kc. Podle Vás,čt a novinářů mám pocit,že D.Rath je masový vrah !!! A kdo ho dnes viděl a je v něm trochu člověčiny,tak musí vidět,že je ve velmi špatném stavu a nemůže mu přát ještě žalář,ale spíše možnost léčby a spravedlivý soud !!
          • David Rath je především dobrý herec.Jak působivě hřímal v parlamentu když socani vypustili Krakena.
            • Každý občan má právo na nezávislý soud !!!!
      • ... no aby spoluočané toužili po tobě :))))
        • ... spoluobčané :))))
  • To není soud,ale pokus o popravu. Naše země není právní stát,ale modrohnědá džungle !!! Být mladý,tak ještě dnes balím a ujíždím do demokratických států na západ od nás !!! A to se píše rok 2012 a nikoli 1950 !!!! *11*
    • ... tam by na tebe nepochybně čekali s otevřenou náručí, komediante :))))
      • Na tebe je škoda času reagovat !!! *3*
        • ... a reaguješ, slabochu :))))
          • A znovu na strom!
            • ... nezaujal jsi, chudáku :))))
  • Pravičáci se snaží za každou cenu i kdyby se měla porušit ústava zabránit plnění funkce Rátha v Parlamentu, kde ten jeho hlas chybí, zvláště v současnosti, kdy se bude rozhodovat o daru církvi, důchodech a DPH.
    Soudci jsou s pravičáky zajedno, protože se tak, jako za jejich vlády tak dobře neměli.
    Mezi nimi je korupce největší. Není to tak o úplatcích jako takových, ale o jejich mzdách, což je také druh úplatku.
    • ... ses nějak dnes rozjel, stínový ministře spravedlnosti :))))
  • a co ostatní - daleko větší zloději co se smějí, že jsou za vodou ?? Řebíček, Dalík, Topolánek, Gross, Kalousek, Janoušek, křivá huba Vondra, nově tuneláři z DP Praha, a další a další ...... na ty si asi nikdo netroufne. Rath je proti nim příštipkář
    • správny názor reality
      • ... telátko k telátku si sedá :))))
        • ale ,ale.....ted jse nebavíme o telatkách
          • ... na tebe to byla příliš složitá úvaha :))))
            • ... nebo nahoře, to je jedno, zakomplexovaná špína pozná, když se o ní píše :))))
            • ... na tebe dole nemám ani já, ubožáku :))))
            • antiparoubek je tady největší oslík---ale co aspon je tady za blba jako vždy *1*
    • ... to je mi novinka :))))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit