Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten člověk bezostyšně kradl roky.Jen si spočítejte jeho příjem.Jak může někdo vykonávat dvě tak významné funkce a dobře honorované.Že se změnil--je udiven tím,že si dovolili ho chytit.Je to nestoudný zloděj,a hrabivec.Je to typický představitel své rasy.Senátor Dryml jednou řekl-krade se,ale také musí trochu zbýt pro ty lidi.Ráth si budoval své pozice,oblibu v Hostivicích a tam šly miliony-přijedte se podívat na Vysočinu,po jakých silnicích se tu jezdí-středověk.Je to neřád a měli by jste si to uvědomit a nehorovat za jeho nevinu.Je vinen a vy to všichni víte.
    • Vás nenávist sežere !!! *14*
    • vy jste ho viděla jak kradl roky?? Není vinen a pro obyčejné lidi se snažil dělat co mohl styďte se
      • ne Miluno,já jsem ho neviděla,ale slyšela.Kdo to horoval a bral se za ty nejchudší,,nikdy by mě nenapadlo tohoto bojovníka za práva sirotků a vdov z něčeho podezírat.Tohleto je socialní demokracie-žije si v přepychu a ten přepych je se sedřený z nás všech.A nebojte se,to není jen on! on už byl tak sebejistý,že si nedával pozor.To Stanik při své bezelstné tvářičce byl mazanější.Já nemám potřebu jim závidět,mě se daří dobře--a nekradu,živím se poctivě--ovšem te šustot žlutoučkých penízků -to neznám.Já jen držím palce paní Bradáčové, a partě kolem ní,aby vydrželi a rozkryli ta hnízda.A jak vidíte,kradou ruku v ruce pravice i levice.viz DPP
      • netřeba videt ,stačí to co jse přešetřílo ,ověřilo,,,,vám pracuje mozek na 30 %
  • poveste všechny politiky a mne udelejte kralovnou vaše smrtka.a bude vam na onom svete lepe a radostneji
  • Tenhle stát je neskutečnej.Chudáci naše děti.To,co se tady poslední dobou děje, z toho jde hlava kolem. Někdo zabije dva lidi a dokonce rodiče a dostane tři roky. Jinej vezme úplatek a jde si sednout na kolik že let? Tohle je úsměvný.A už tři měsíce sedí. Vrazi běhají na svobodě, pedofilové a jiní...vůbec bych se nedivila, že to na Ratha někdo ušil..O politiku se nazajímám, dnes si musí člověk pomoc sám, stát se o nás nepostará, ale byl jeden z mála, který na mně působí pozitivně. Když člověk dnes vidí co se tady děje - nesmyslný exekuce, bezmoc lidí v právu..a každýho soudní jednání trvá roky...
    • bohužel Rath je zde ,kdy měl možnost ,taky zdrhne a stratí jse hodně důležitych dokumentů
      co jse zde deje ???? kdo tem všem dal možnost ??? měli bych jste jsi dát odpověd
    • Chtělo by to zopakovat události z konce 18.století. " Liberte Egalite Fraternite ",tehdy gilotiny měly dost práce,doufám,že dosud nezarezly.
  • Je to namachrovaný tak,aby to jo nešlo.
    • vám utíká,hodně podstatných okolností kolem Ratha
      tech 14 melounů je málo
      • A odkud víte o nějakých 14 melounech ? To se může v normální zemi tvrdit,až po řádném soudu a nikoliv na základě tv Nova,Aha,Blesku,atd..
      • Možná,něco utíká nebo uniká teď nevím,ale rozhodně mi neuniká fakt,že u jiných,srovnatelných případů je výše kauce téměř zanedbatelná;je-li vůbec nějaká.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit