Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdyby žilo to ožralé prase vašek, tak bych ho volil, ale naštěstí se smaží v pekle za vraždy srbských dětí
    • To ožralé prase zatím straší a chlastá na hradě a v Lánech. Zatím.
  • Taky se mi líbilo, jak to Miloš nandal Trumpovi, když ho on přemlouval, aby někdy přijel na návštěvu do Bílého domu. To by se Donald musel jinak snažit, aby se kvůli němu Miloš trmácel kamsi do Ameriky a poctil ho svou návštěvou, na to holt Trump prostě nemá!!!
    • Milosh Bubble Bum by letěl do White Housu i kdyby ho museli do letadla dopravit na nosítkách. A jak rád. Jenom kdyby ho Trump pozval. *1* *2* *15*
  • Můj nejoblíbenější politik, férový a pravdomluvný Michal Hašek podporuje Miloše Zemana. Tak v tom mám jasno i já, hodím to Milošovi!!! Nikdy mě nezklamal a má navíc senzačního mluvčího, perfektního kancléře a vůbec príma tým. Navíc je ve výborné kondici, video, ve kterém svištěl po horách na běžkách, mě úplně ohromilo.
  • Vážení. Tak nevím co budete dělat až bude opět Zeman zvolen. *8*
  • Pražská kavárna má prý autentický záběr, jak tehdy Zeman poblil korunovační klenoty. Je to ostuda, ale zveřejnit to nemusejí, Zeman má podlomené zdraví a mohlo by ho švácnout.
  • Nevím jak vy ale já budu volit Miloše Zemana jelikož nechci chodit věčně někam k volbám, už toho bylo dost. Podpořte raději nejsilnějšího kandidáta. Pan Fišer je asi dost na nervy jelikož jeho preference jsou 3,8%, Pan Drahoš má 9,3%, Michal Horáček má 1%, Marek Hilšer 1,6%, Miloš Zeman 54,4%,Mirek Topolánek 27,8% a ten zbytek je pod 0, % tak se nedivte že nervozita stoupá. Je z ankety volba hlavy státu 2018 na https://www.ihlas.cz/anketa-volba-hlavy-statu-2018-3809/
    • Než toho ožralého lháře Zemana, to raději pana Kájínka!
  • Pražáci budou volit Topolánka, převálcujou nás svými hlasy (jako každé volby od roku 1946 kdy Praha ve volbách zpr..sila co se dalo) a pak budou tradičně ječet, ať si ho Moraváci vezmou zpátky.
  • Spot Zemana, byl kdyz sel na obed s Babisem. Ten toho navykladal - no hruza. Volici, kteri ho budou volit a kterymi on opovrhuje to nevadi. Do diskuze nejde,protoze se jich biji jak Putin Navalneho.
  • Volební spoty jsou pro mě irelevantní.
  • neberte to osobně ale proti Zemanovi nemáte šanci. Pro většinu lidí (mimo kavárnu) to je nejmenší zlo a proto bude zvolen. I mnou.
    • ZEMAN zastupuje zájmy občanů ČR. Drahoš a spol. zastupují zájmy eurohujerů.
      • Zeman zastupuje pouze zájmy své a těch, kdo ho vydírají na základě materiálů z jeho činnosti konfidenta StB.
    • Zeman je "bývalý" člen KSČ a konfident StB, který sice nechal záznamy o své spolupráci s StB zlikvidovat ještě v listopadu 1989, ale v Moskvě mají zřejmě kopie a proto musí působit jako Putinův agent, alespoň z jeho chování vzniká ten dojem. Kromě toho je to alkoholik, hulvát, sprosťák a sebestředný psychopat, který pohrdá zákony a morálkou a dělá naší zemi ostudu po celém světě. Bohužel je dost méně soudných a na jeho úrovni, kteří ho volili a budou ho opět volit. Je to jen důkazem jak hluboko někteří občané naší země klesli za půlstoletí komunismu.
      • Dělá naší zemi jenom ostudu? Vy teda skvěle fandíte našemu pohnojenému "dvorku".
        Vsadím se, že Zemana zná v zahraničí pár jedinců a naší zemi jen ti, kteří nám vždy přijedou "na pomoc", ať už se jedná o ekonomiku a průmysl (s. Kožený & spol.), restituce (Schwancenberg), či "zachránit" zřízení, (Vojska Waršavského paktu) !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit