Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Volím Zemana, hůř už být nemůže, tak co.....a nebo je každá změna ještě k horšímu?
    Mimochodem před lety jsem ho nevolil, ale nyní lepší než Ti co se tam chtějí nacpat a překlepat tam do důchodu. Eman bude mít státní, krásný pohřeb, to už tu dlouho nebylo....
  • Přesně jak v lidové pohádce O Nebojsovi.. Když premiéroval - nebál se veřejně pelešit s nějakou Talmanovou.Poslankyní. Doma manželka s děckama a vyhlášený prcíř Míra se předváděl v cizích ložnicích. A vzal to tak od podlahy, že se narodil malý smrad.V našich krajích se tomu nemanželskému říká tuším bastard.Tento zajímavý úkaz si novináři jednou chtěli vyfotit. Když si dělali snímky na ulici, přiskočil k jednomu Nebojsa začal mu mlátit hlavou o stěnu a řvát " co ho fotíš?".Spot proběhl ve všech zprávách.A takový bojovník, charakter od kosti, tvářící se nyní státotvorně by chtěl chtěl na Hradčana?
  • ze sebe dělají zbytečně jen "směšné a nic neříkající šašky " ! *1* *1*
    • Neurážejte prosím zemana.
  • Pán Zeman je dobrý člověk budu ho volyt
  • Makak
    Pan prezident Miloš ZEMAN nedostal ani jednu ošoupanou hvězdičku a přitom bude zvolen drtivou většinou už v prvním kole voleb.
    Tak mě napadá jestli tohle všechno není jen mrhání časem a zbytečná námaha, co tispali?

    *1* *2* *15* *3* *14* *8*
  • Nejlepší spot má prezident Zeman. Alespoň na něm nekecá blbosti jako ti ostatní. Souhlasím, Zeman opět prezidentem.
  • Topolánek do války,ale beze mě!
  • Dělat v ČR - České Rezervaci prasedenta je prima džob. Bydlí na zámku, chodí kecat a chlastat na pražský hrad, jede na dovolenou do zahraničí (když ho tam chtějí) a peněz z našich daní nepočítáno a ještě může do světa hlásat své hospodské sprosťárny. Jen je potřeba oblbnout nesvéprávnou sprostou lůzu aby mu dala svůj hlas.
    • I rozpočet prezidentské kanceláře převýšil o 84 milionů. Je to skvělý prezident. Důchodci také dostali přidáno 300,00 Kč. Milujeme ho. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit