Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ať už tihle vládnoucí paraziti zmizí!!!
  • Pryč s takovou vládou.Jak to udělat?Pořád jenom čteme nesmysly.
  • Nečas je hráz proti odhalení pravdy, korubce, zla ! Tato hráz by měla rychle padnout !
    • Dotaz:
      Co to je ta 'korubce'?
      Ze to samy rvala odborarska spodina,kdyz plivala na Kalouska. *12* Ja se Kalouska nezastavam,jen at si tato luza uvedomi,ze rok 1948 je za nami.(doufam!)
      • nepovídej ty hloupý hajzlíku, je vidět že ti to vůbec nepálí, tvé IQ je tykve, kolik máš tříd obecné, asi 4 že?
        • nepovídej ty š u l i n e, je vidět že ti to vůbec nepálí, tvé IQ je na bodu mrazu, kolik máš tříd obecné, asi 6 že? antiparoublb
      • Jestli je tady někdo lůza tak jste to zřejmě vy nebo ty,protože na ministra financí musí být člověk,který má určité znalosti a ten pan Kalous nemá a má i hloupé pradce to neměl ani Jakeš.A vůbec se nebudu divit ,že tady bude nový listopad nebo únor,protože toto s kapitalismem,demokracií nemá nic společného,ale s rozkrádačkou státu za bílého dne.Tento stát se nevypořádal s okradenými lidmi po r.1948 já patřím mezi ně! A již populisticky vyřvává na odškodnění lidí ze Zakarpatské Ukrajiny,které odškodnil SSSR při darování pravicovým Benešem.Jinak váš příspěvek nemá cenu dál komentovat,protože i já jsem ta spodina.
        • Luza at jiz odborarska,nebo z rad KSCSSD Ti nic nikdy nevrati.Precti si me prispevky,jestli mam s touto chamradi cokoli spelecneho.
          Jestli jsi komunista a chces restituovat-tak jsi ta spodina...
          • Ale no tak, chlapi, víte, co říkal M. Luther, všichni jsme jenom žebráci.. Speciálně pro vás překlad: Všem nám smrdí p r d e l.
      • To souhlasím, ale ani Nečas, ani Kalousek není žádná pravice !
        Jsou to ambiciozní lotři !
        • OK-v tomto pripade davam plne za pravdu!
          *3*
          • Se neposer, Č U R Á K U. Viromrde ušatý *1*
            • Vy byste sem neměl psát, ale hovořit někde v žumpě !
              (Mám na mysli toho Brmbrma)
            • N a s e r si BRMBRM z m r d e .
  • Nak vsichni pisatele jez kritizuji Necase zapominaji na megazlodeje s.Grosse z neomylne CSSD...
    • Ňák některý pisatel zapomněl na Béma a Janouška ! !
      • Nezapomnel-neboj!Rec je o Premierskem kresle pane pisateli. *3*
        • nepovídej ty hloupý hajzlíku, je vidět že ti to vůbec nepálí, tvé IQ je tykve, kolik máš tříd obecné, asi 4 že?:-))) Not CSSD
          • 3 ty mamrde *1* ty zadnou co ty stepni ocasku *6*
            • Priznavam!
              Jen jsem rad,ze existuje totalni degen-a to ty *12* *16*
            • Not CSSD blbečku, jsi tady takový šáša pro pobavení, sudičky k tobě byly skoupé, daly ti do vínku jen hloupost, že je to tak, přiznej, ale po pravdě !! :-)))
        • nejsem soudruh, netykáme si. Bém byl primátor Hlavního města
          To je pro ODS nesmazatelná ostuda ! A furt "žije" !
          • stezujes si sice dobre,ale na spatny adrese *8*
  • Určitě by byl Pospíšil mnohem schopnější,nežli Nečas,ten zbabral co se dalo a měl být odvolán již dávno.Je opravdu nejhorší premier v historii.
    • Plně souhlasím a názor, že P.Nečas není ten správný premier, je dávno známá, již z dřívějších funkcí a je pouze vládní loutkou...?!
  • Z bláta do louže.Nečas přibral na váze,ostatně jako jemu podobná prasata a Pospíšil ? Ten není o moc lepší.Měl jsem při návštěvě Bradavice tu smůlu,že jsem ho viděl osobně,jak podává rozhovor jedné novinářce.Bylo mi z toho zle.Neumí ani jeden z nich,vystupovat,chovat se,vyjadřovat.Jedním slovem stoka a hnůj.Jsou to nepoužitelné a nepoučitelné figurky a proto s nima z šachovnice VEN !
  • si odeesáci dělají uvnitř své sekty mezi sebou. to je jejich soukromá věc a mne to nezajímá stejně jako mne nezajímá co si u sebe doma dělají sousedé. ale co mně vadí, že se tohle soukromé zájmové sdružení snaží rozhodovat o svobodě a majetku mém a lidí, kteří jsme jim žádné svolení k této činnosti nedali. tady je právo na legitimní sebeobranu
  • Nečas je zakomplexovaný slaboch. který si dodává sebevědomí tím, že dupe a vyhrožuje. Ten Pospíšil vadil zločinecké Klausově mafii, sám zločinec Klaus si uvědomuje, že by mohl jednou stanout před soudem.Tím zákeřným vyhozením Pospíšila si Nečas nadělal do bot a pořádně to podělal ODS. Ta partaj je pro slušného člověka nevolitelná.
    • kecáš blbečku Petře, Pospíšil byl ten nejhorší ministr spravedlnosti, předčil i toho ubožáka Němce, chvála bohu že je pryč !!!:-)))
  • Nejhorší premier!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit