Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čím byl ve skutečnosti Listopad 1989? Dovršením Února 1948. Tehdy byl vedoucí silou lenivého proletariátu uloupen skutečným pracujícím majetek za biliony, avšak „revoluční" (neústavní) cestou. Tak si to soudruzi a jejich „prognostičtí“ superagenti oposmluvně „zlegalizovali“ pomocí jednorázové, účelové a umělé „strany modrého ptáka“ a „oranžového levého padělku“ namísto bývalé ČSSD. Lůze a lumpenproletariátu rozprodali kuponové knížky, vrátili zničený majetek několika přeživším restituentům (včetně ochočeného disidenta Havla). Teď rafinovaně svádí všechno svinstvo střídavě na ekology, restituenty, pokrokáře, eurofily, finančníky, katolíky, (ne už na tajné spoluhráče z KSČM) a každý volič je jim dobrý v jejich absurdní opofrašce: „Každý chvilku tahá pilku“. Ohánějí se"standardní parlamentní“ kleptokracií Po listopadu se jediná konsolidovaná strana KSČ leninsky strategicky rozdělila na tři bojové koordinované proudy: 1) užiteční idioti zůstali v KSČM, 2) mazanější „obnovili“ zničenou ČSSD, 3) nejprolhanější cynikové založili ODS a pomalu zakládají krajně nacionalistické partaje. Takto je zmatený a bezradný volič fackován ze tří stran a může si vybrat, komu střídavě skočí na lep. Pravda a láska sice nezvítězily, ale „nepolitická politika“ má reálnou a logicky zdůvodněnou šanci. Všechno už tady jednou bylo – jenom adresný volební systém na účetním principu nikoli. Nepomůže nic jiného, než úplná personální adresnost a zpětná vazebnost volebního systému na voliče: Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly (TGM).
    Na závěr jeden skutečný ale bolestivý fakt: demokratický volební systém na stranickém principu vyhovuje stranám a ne lidem. Takové volby nemohou nikdy nic změnit. Kdyby totiž náš volební systém mohl něco změnit, stal by se nebezpečným pro samotné stranické poslance, a už dávno by ho parlament smetl do politického smětiště dějin s takovou razancí, s jakou se brání poslanci odhlasovat odnětí poslanecké imunity i když před volbama to skoro všichni ovčanům slibují.
    • VUML ti dal hodně do života.
  • Nemám ho rád už jenom za ty lži ! Nemám hlad ani bídu ale jak rozkradli republiku a přivedli nejmíň půlku národa do bídy a vlastně žijeme na dluh na naše děti a vnuky a vůbec já se nesmím rozčilovat aby mě netrefil šlaka třeba se dožiju až tuhle verbež minimálně pozavíráme aspoň na doživotí a makat ne do sedumdesáti ale v osumdesáti,když nenalepí aspoň sto pytlíků tak nedostane najíst! Já teda budu volit Remka nebo Okamuru a i ten potetovaný profesor je lepší než všichni dohromady!
    Trochu jsem se rozčílil ale jinak Pehe má pravdu předsedo!
    Politolog Jiří Pehe ale tvrdí, že ČSSD opouštějí jen lidé, jejichž odchod straně spíš prospívá.



    http://www.youtube.com/watch?v=Oh4BH3_Y0H8
    • ... zavírat by se Ti chtělo ... a kdo ty parchanty bude krmit ... žádný takový, když zavřít , tak makat, máme tolik míst, kde jsou příživníci z jiných států ... ty vrátit do země původu ( na Ukrajinu, do Ruska, Mongolska, Koree, Vietnamu a hlavně do Indie i do Afriky ... ), čímž se sníží zločinnost všeho druhu, počínaje krádežemi na dráze, přes pěstování marihuany a výrobu psychotropních látek, až po zneužívání sociálního systému množením se na úkor našeho státu, potažmo každého z nás, kteří to vlastně musíme zaplatit *10* *10* *10*
    • Nespokojených lidí-voličů jsou mraky.Jen doufám,že lid nezmagoří a u voleb bude myslet.Já volím pana Okamuru.Myslím,že je to jediný člověk,který svou pracovitostí.skromností a rozhledem pomůže českému člověku vrátit důstojnost a české zemi věhlas. *4*
      • Soudruhu... Vlastně, ty nemáš čím myslet...
      • Teď nelžu - málem jsem se udusil snídaní - víc takových fórů!
  • užijte si konec života na Vysočině. Prezident musí mít jiskru v oku a to splŇuje OKAMURA A nebo JANA Bobošíková, ostatní starci - kdo se má na ně koukat.
    • Proč okatá můra? Není Čech jako Čech, proč Bobšíková je pěkně vychcaná. Tento velký bordel zachrání snad jen velký třesk! Nebo scénář Islandu?
      • Komunisto!
        • ... a komunisto, ale který, ten modrý, oranžový, zelený, veverkový, klepnutý ba i černý (třeba jeden z těch co od lidovců, t.j. černoprdelníků, procestoval všechny partaje a k TO-tálním P-itomcům ... )?
          Anebo každý slušný občan co nekrade a tak okrádá rodinu?
  • Volte nejdemokratičtější stanu v ČR - volte KSČM !!!! Prospěje to celé republice.
    AŤ žije, sílí a roste KSČM !!! Temné síly ji špiní, ale za nich jsme se měli nejlépe v celé své historie.
    Tak jako Fenix se vskřil z popele - tak je věčně mladá KSČM !
    • Lituji. Všichni kradou. VŠICHNI ! Aj prezident ! Je to dědičné .. kromě Masaryka.
      • Ten to rozjel,když zradil Rakousko-Uhersko.Od té doby srab a neštovice.A tyhle jsou potomky těch zlodějů .
    • Věčně mladá,ale pořád stále stejně zločinná.Komunisty poslat na měsíc.Je srovnatelná, ne li horší než nacisté
    • Jsem taky pro
    • To víš že jo,hlavně klid a přirození do vlažné vody. *3* Snít se nezakazuje.
    • jejda, jejda, to není dobrá vizitka našeho zdravotnictví! Zase večer někomu zapoměli dát léky.
  • Zeman už má zaq zenitem.Proč ještě obtěžuje ? *16*
    • on nekoho obtezuje?
  • Milé, hloupé, péhé, zase kecáš nesmysly.
  • Troska k trosce sedá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit