Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V žádném případě Zemana jako prezidenta !!! Je ze stejného zločineckého a spikleneckého prognosťáku jako zlodej Klaus !!!
    Jen ať si sedí na prdeli kde je !! Uslintaného dědka v žádném případě !!!
    • A PROč NE ? NENí TO DOSTATEčNý TREST PRO NáROD ? ale musel by slíbit, že nebude krást pera a naučí se Masarykovou poučku : NELHáT A NEKRáST ! Tak a jsme bez prezidenta a možná i bez národu ..
    • Připadá mi to jako v Rusku, kde se střídali Putin s Medvěděvem až to má Putin na věčné časy a nikdy jinak. Zeman je hospodský žvanil a ochlasta. A zákeřný křivák. S Klausem připravoval privatizaci v Prognostickém ústavu ÚVKSČ. Po chcípnutí komunismu vytvořili z převlečených bolševiků jakoby "opozici" a když se to hodilo, tak sepsali "opoziční smlouvu".
      President by měl být nadstranický a především morální autorita.
      Ale v českém stádu se najde dost slabomyslných, kteří tomu vožungrovi dají hlas.
      • Tobě skoro nikdo.
    • Máš pravdu.V žádném případě takového dědka za prezideta.Je to tak jak píšeš.Nevím,ale jak to naplnit a tomu zabránit. *16*
  • Jo v politickém kabaretu by mohl vyprávět frky jak nalít na "kufřík" a jiné taškařice které mu Odesmani podstrčili a při prezidentské volbě ho vlastní nevolili dostal tak málo hlasů že šel trucovat.
  • Mě jen děsí, ta drzost, těch lumpů (zločinců) vyjít na veřejnost a tvářit se jako když nic!
    S.dlouhý je nemlich to samé, mám v živé pamětí, jak privatizovali s jeho kumpány(češka,kocarnik,klaus,jezek a další) NAŠE národní hospodářství.Dnes odborníci na ekonomii a poradci NEVÍM KOHO,protože asi neumí ani číst a ani psát, když si myslí, že jsme stejní duševní trotlové jako ONI.
    • Na Dlouhého nesahejte, protože ten je schopný k
      vůlu své kandidatuře slíbit lidem obnovu RVHP a vystoupení z NATO.Jen vzpomeňte jak Ježek popisuje jeho veletoče, když se cpal do vlády.Je zajímavé jak se ti všehoschopní vždy, když jde o koryta rychle ozvou!
  • Volil jsem také ČSSD,ale moc jsem se spletl.Jde to vidět i na práci poslanců za tuto stranu v zastupitelství O.U.Ostrava.jih.Takový binec v tomto regionu nebyl nikdy před tím
  • a proto vás nechceme. Prezident musí být reprezentant a ne lenochod.
    • ... a ty máš psát jenom za sebe, ubohé vemeno
  • Pokud by většinově zvolil český blb Zemana prezidentem,tak by měl jistotu,že zvolil stejného lumpa,jako byli ti dva před ním.
    • Všichni jsou blbové,lumpové jen rudoch Klas je ten,co o všem ví,všude byl a na Kubu se ještě chystá,viď soudruhu. *1*
      • Ty blbečku,já jsem se za komunistů musel,za jejich kritiku prošlápnout až k soudu.Ty budeš jeden z těch lumpů,kteří sice v KSČ nebyli ale komunistům dělali vše,co jim na očích viděli.Za uvedené byli odměńováni menšími korýtky.Takže se jim,za komunistů ,špatně nežilo.Po údajné revoluci,protože nebyli v KSČ ,tak se hnali hned ke korytům a začali tuto zemi zbídačovat.Uvedené dělají dodnes.Proto vše svádějí na komunisty,aby mohli krást dál.Tento nekomunistický dobytek,je třeba protahnout katovskou mučírnou přednostně.Protože těch nekomunistických zlodějů je nejvíc.Z každého,kdo na tyto zlodějské lumpy nadává,hned dělají komunistu.
  • no?miloši jestli do toho půjdeš, budeš to mít sakra těžký.
    na praní špinavého prádla jseš zvyklej ,což tvoje výhoda.
    a karel vod becherů to bude asi to první,co ti voperů vo rypec.no ni,si cip a máš moj hlas moravy.
  • užijte si konec života na Vysočině. Prezident musí mít jiskru v oku a to splŇuje OKAMURA A nebo JANA Bobošíková, ostatní starci - kdo se má na ně koukat.
    • Proč okatá můra? Není Čech jako Čech, proč Bobšíková je pěkně vychcaná. Tento velký bordel zachrání snad jen velký třesk! Nebo scénář Islandu?
      • Komunisto!
        • ... a komunisto, ale který, ten modrý, oranžový, zelený, veverkový, klepnutý ba i černý (třeba jeden z těch co od lidovců, t.j. černoprdelníků, procestoval všechny partaje a k TO-tálním P-itomcům ... )?
          Anebo každý slušný občan co nekrade a tak okrádá rodinu?
  • Dnes nemá člověk koho volit!Ať se podívá do jaké koli strany mimo komunistů
    ta všechno to jsou lehkoživkové. *10*
  • Zlatí komunisti...žádní bezdomovci,pracáky,exekutoři a kapitalistická verbež.. *12*
    • ... žádní přitroublí Mildové na netu:))))
    • Mildo,ty jsi fakt velkej,ale opravdu velkej KOK.T. Přesnej prototyp komunistickýho lempla,kterej když byl ve straně,tak měl nějaký ty výhody a spokojil se s tím zaprděným a prohnilým státem udavačů a přisluhovačů,hlavně když se nažral bůčku,nachlemtal piva a do práce si to šel "odkroutit".......odsedět nějakou tu schůzi,podepsat nějaký tupý prohlášení a večer si pustit v bedně majora Zemana.... prostě tupej,českej,komunistickej kok.t. *7*
      • Už jste dlouho nepsal. Jsem rád, že žijete. Vaše příspěvky mne drží při životě.
    • No no aby jste se neudělal soudruhu. Komunista byl, je a zůstane jenom zločincem. Není to ani jinak možné, protože jeho organizace je organizace zločinecká. A z logiky věci je-li někdo členem zločinecké organizace, pak je sám zločincem. To ja stejné jako kdyby se dozorce z fašistického koncetráku prohlašoval za ochránce židů. A jestli si teď přimaloval bolševik za KSČ to jejich směšné M, nic to nemění na jejich zcela zrůdné idelogii založené především na vraždění svých politických oponemtů. Je to z..běř na kterou se chce normálnímu člověku pouze zvracet. Gottwald - mnohonásobný vrah, Grebeníček - aktivní propagátor všech nejzrůdnějších komoušských praktik, Semelová - aktivní obdivovatelka lopužených vrahů 50.-tých let, Filip - STB konfident, - mám pokračovat??? Jedna zrůda větší než druhá.
      • Příklad s dozorcem z koncentráku není zrovna dobrý, Opravdu byli i dozorci, kteří pomáhali.
        Naopak například v Polsku po válce byly obrovské pogromy na Židy, kteří přežili a iniciovali je běžní poláci, což hodně napovídá o jejich proradné povaze. A to aniž by to byli dozorci kdekoliv.
        • Omluvám se. Ano, samozřejmě máte pravdu. Všude se najde člověk co si to označení "člověk" zaslouží. Nebýt takového na Bytýzu, tak jsem tu už dávno nebyl. (pro mladé, kteří už nepamatují - místo kde "komouští revolucionáři" napravovali nás nepřizpusobivé novým zločinokumoušským pořádkům.
    • Komunistická strana Československa byla organizací zločinnou a zavrženíhodnou obdobně jako další organizace založené na její ideologii, které ve své činnosti směřovaly k potlačování lidských práv a demokratického systému.
      (Zákon č. 198/1993 Sb. O protiprávnosti komunistického režimu a o odporu proti němu)


      V období komunistické diktatury bylo podle údajů zveřejněných Úřadem pro dokumentaci a vyšetřování zločinů komunismu:

      * 234 občanů popraveno* 374 lidí bylo zastřeleno na západní hranici* 188 občanů zahynulo v elektrických drátech na západní hranici.* nejméně 8000 lidí zahynulo v koncentrácích a vězeních* okolo 600 lidí bylo zlikvidováno při zatčení a výsleších* 240 000 občanů bylo odsouzeno z politických důvodů* 300 000 jich bylo perzekvováno v zaměstnání a studiu* 244 000 občanů uprchlo před zločinným komunistickým režimem.
      • ještě chybí více než sto lidí zavražděných v roce 1968 hordami židobolševických
        okupačních vojsk z NDR, SSSR, PLR, BLR a MLR.
        Dalších 730 zraněných a další mrtví po událostech 21. srpna 1969 po protestech
        na výročí okupace.
        Zločinec a prospěchář Dubček podepsal jakožto velitel Lidových milicí střelbu do našich lidí,
        naivně si myslel, že se tím zalíbí v Kremlu a Ulbrichtovi, který byl horší než Brežněv..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit