Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Škromach na fotce - takhle jsem si vás vykouřil, čuáci.... 25 let jen žvanit, h.vno dělat, brát prachy a být zaopatřenej, to se dá, ne ?? *1* *1* *1*
 • Jenom ne Škromach,bezvýznamný kašpar,který nikdy nic nedokázal.
  Tlemí se jak magor.
  • ale těch kašparů by se našlo mezi jmény, o kterých se v současné době mluví, mnohem více.
 • děsí všechny havloidy víc než peklo, do kterého se po zásluze dostanou *1*
  • že vám tam budou dělat společnost.
   • Chrchlou.
    • tam s ním setkal? Tak si to tam užijte.
     • CNN s ním byla reportáž přímo z pekla.
      • když jste se už do toho pekla dostal a viděl tam CNN.
      • mrzí, že si vás tam CNN ani nevšimla a na nic se vás nezeptala.
       • Reakce na příspěvek:

        je jen tím, že nejsem zrůda jako Chrchla
 • Jediný přijatelný kandidát je Zeman a Drahoš.Jinak to ostatní je póvl,který je nevolitelný .27.let je dlouhá doba na to,aby tam bylo něco jako vekslák,komediant a selfíčko.Je potřeba konečně některé lidi bez sebereflekce vymezit bez pardonu s pořádnou ostudou a ukázat jim,kde je jejich místo.nepíše se rok 1989,kdy národ jako celek naletěl nějakému kulisákovi .
  • To co teď straší na hradě, to tam ještě nebylo. Zloděj per sice škodil, ale snažil se alespoň vystupovat tak jak odpovídá této funkci. Dokonce i kladenský hospodský povaleč a ožrala Zápotocký dbal na určité dekórum. Ale to co dělá to současné strašidlo Becherovič....
  • se vedou v Lubjance?
 • 0
 • Pokud bude Zeman kandidovat, tak jasně vyhraje. Jako snad jediný český politik říká přesně to, co si myslí většina lidí. Jeho protivníci se mohou navzájem poplácat po ramenou, pustit slinu do radia a televize a to je asi tak všechno.
  • co si myslí Putin.
 • Jak úřad prezidenta republiky ztratil vážnost vidět z toho, kdo všechno by rádi být prezidentem. Bohužel dosavadní jména budou zřejmě neakceptovatelná, nebo jsou to lidé buď "Béčka", nebo málo v povědomí. Velkou míru drzosti a ztrátu naprosté sebereflexe ukázal opět rohatecký expert na všechno Škromach. Opět hraje se svým jménem vabank, když už mu jeho voliči výrazně ukázali, že jeho je už v politice dost. Za jeho snahou o post prezidenta bude jistě zase nějaká levárna zřejmě za účelem někoho odrovnat a někomu pomoct. On už představuje pouze jeden voličský hlas. Mělo by mu to již konečně dojít do jeho gebky.
  • vanhorne
   "Jak úřad prezidenta republiky ztratil vážnost"
   Škromach selfficker se hodi usednout na ten verpanek.
 • Občanská iniciativa "Vlast", která chce k parlamentním volbám v České republice sjednotit českou vlasteneckou opozici, se obrátila s "Otevřeným dopisem" na Donalda Trumpa. Co ji k tomu přimělo?

  «Rozhodli jsme se napsat tento otevřený dopis Donaldu Trumpovi v reakci na nechutný dopis válečných štváčů, několika českých politiků, zejména bývalých ministrů zahraničí Alexandra Vondry a Karla Schwarzenberga, adresovaný americkému prezidentovi. Pomlouvají ruského prezidenta Vladimíra Putina a varují pana Trumpa před zrušením protiruských sankcí, což nevyjadřuje názor českého prezidenta a vlády a už vůbec ne české veřejnosti, řekl pro Sputnik mluvčí iniciativy Vlast, předseda Svazu českých právníků Norbert Naxera. Tito politici, nebo politické strany, které reprezentují, se také podíleli na rozsáhlých podvodech a rozkrádání státního majetku v mimořádně velkém rozsahu. Dnes však mají jejich strany jen několik procent volebních preferencí a je tedy směšné, aby mluvili v zahraničí za Českou republiku, je to podobné, jako kdyby v cizině byla považována stanoviska například strany zelených za stanovisko celých USA.

  Ve svém projevu občanští aktivisté uvádějí skutečnost, že, (citujeme) „Za Obamovy vlády se vztahy mezi USA a Ruskem bohužel výrazně zhoršily. Jsme silně znepokojeni tím, že Obamova vláda i po prohraných volbách, kdy už k tomu neměla legitimitu, eskalovala mezinárodní napětí zbytečnými provokacemi, jako například nedoloženým obviňováním Ruska z hackerských útoků, vypovídáním ruských diplomatů a zejména přesunováním amerických vojenských posádek k ruským hranicím. Věříme a doufáme, že po nástupu do prezidentského úřadu nebudete v těchto krocích pokračovat a tato i mnohá další rozhodnutí Obamovy vlády, která vedla k vyostření mezinárodního napětí a hrozbě světové války, zrušíte. Ještě jednou opakujeme, že český národ, podobně jako většina ostatních národů v Evropě i na celém světě si přeje mír, a Vy jste pro nás naděje, že bude mír zachován".

  Norbert Naxera dodal, že dopis iniciativy Vlast vznikl ještě před inaugurací Donalda Trumpa: Tehdy jsme nevěděli, jestli po převzetí moci bude nový americký prezident plnit své předvolební sliby, nebo jestli otočí a na všechny sliby zapomene, jak to dělají čeští politici. Dnes, po vice než deseti dnech, kdy je Trump ve funkci prezidenta, jsme velice spokojeni s jeho jednáním, protože se zdá, že se snaží sliby opravdu plnit. Doufáme, tedy, že skutečně dojde ke zlepšení vztahů mezi USA a Ruskem, k odvrácení hrozby války, zrušení sankcí a ke zlepšení bezpečnosti i prosperity na celém světě".

  Jak řekl Naxera, "Otevřený dopis" iniciativy Vlast bude v anglickém překladu zaslán prezidentovi USA Donaldu Trumpovi, hlavním americkým mediím, a jako petice bude zveřejněn na internetu.
  • Nemohu souhlasit s tím, že Vondra i Schwarzenberg píší jménem všech našich občanů, ale také ze zásady nemohu souhlasit s tím, že Norbert Naxera a nějaká iniciativa píše také jménem celého národa. Ani jedno, ani druhé je nepřijatelné a doufám, že to podobně i Trump bude posuzovat. Část obsahu dopisu je akceptovatelný z obou dopisu, ale nikdo si nemůže osobovat právo mluvit za všechny. Pouze sami za sebe.
 • vždy jsem byl proti Miloši Zemanovi. Ale naštěstí ono pomatení smyslů už pominulo a nyní jasně vidím, že nikoho lepšího na tento post nemáme. Doufám tedy že Miloš Zeman i nadále bude naším reprezentantem před světem. A rovněž doufám, že Andrej Babiš se nenechá odradit útoky závistivců a zlodějů proti němu vedenými a bude i v příštích volbách jasným favoritem. Z minulých voleb jsem se poučil, kdy jsem naletěl na trapné laciné kecy a prázdné sliby jeho oponentů a nechal jsem se utáhnout na vařenou nudli. Dosud lituji že jsem nezískal koblihu. Této chyby se příště vyvarují budu Babiše volit a pro jistotu půjdu den předem do fronty aby na mne kobliha zbyla a já nemusel další čtyři roky závistivě brečet.....
  • Pokud bychom na post presidenta republiky, tj. na symbol naší země, neměli nikoho lepšího než to strašidlo co se teď potácí po hradě (a chlastá tam a hulí), to bychom opravdu klesli na úroveň primitivních hospodských ochlastů. Na štěstí těch primitivů, co to strašidlo volili bylo pouze 2,5 milionu oproti 10.5 milionu všech občanů ČR. A nesporně i mnozí z nich ze svého okouzlení tím strašidlem už vystřízlivěli.
 • Trump, pan Zeman a tento muž -> https://cdncz2.img.sputniknews.com/images/439/67/4396735.jpg pohnou zeměkoulí
  • No to je povedená trojice. Až všechny tři odnese čert do pekla tak bude na světě teprve dobře. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit