Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já se naopak domnívám, že o demokracii a svobodě – což jsou dvě rozdílné věci, si můžeme už dlouho nechat jenom zdát. Jejich zbytky jsou pak ohroženy z úplně jiné strany, než tvrdí naše samozvané morální pilíře. Demokracii nijak neohrožuje vítězství kandidáta s nímž bytostně nesouhlasím, ale zato ji silně nabourává neschopnost se s tímto faktem smířit. Demokracii nijak neohrožuje, projevuje-li řádně zvolený prezident lidské slabosti, má vlastní názory a nebojí se je veřejně prezentovat, ale zato ji spolehlivě rozleptává prosazování jediného „správného“ světonázoru pomocí umělého štěpení
    společnosti na eurohavlodobro a zemanoruskézlo.
    • President ČR NEMŮŽE vyjadřovat vlastní názory, protože je podle Ústavy neodpovědný, tj. nesvéprávný a tak MUSÍ konat to, o čem rozhodli jiní.
      • *15*
  • nenávist v diskuzi. Oni to snad nikdy nevydýchají *1*
  • Na Zemana zatím nikdo z těch komediantů nemá.
    • to je fakt, Miloš je králem pošuků, nikdo na něj nemá *15*
  • ... pro mě je trágedie, když Simona není připosraná a já si jdu čmuchnout :)))
  • grebenar z ostrova cobol for prezident !! Umi jazyky vyblitky necte , je uboha troska bez antidepresiv a kdy a kde zbabela kryso.
    • 0
      • tvoje vyblitky nectu zbabela trosko a kryso . Pis cobolsky umis to lepe.
        • 0
      • TY drbane si nic neděláš. Ty jsi tady pro pobavení a kopance z mé strany. Tak jen pěkně drž, ať je do čeho kopat!
  • hlásím se do služby jako hradní P I Č A
  • 0
    • ale no tak.Bezmocný páchnoucí kripldekel co jej vyvrhla páchnoucí zparchantělá matky jsi tady výhradně TY!
  • nebo nekandidatuře Zemana už bylo rozhodnuto. Jen nám výsledek svého rozhodnutí Putin ještě nesdělil.
  • 0
    • jdes se konecne obesit drateniku ?
      • 0
    • Dementním kvalitním prasákem, výblitkem své zparchantělé matky jsi tady jen TY!
  • Zrušme funkci prezidenta !!! Ušetří se hodně peněz a spousta ostudy, kterou dělá ve světě to hradní strašidlo co se tam teď motá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit