Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pana Kobzu jsem měl možnost osobně slyšet cca15.minut a to je demagog nejhrubšího zrna!On a jemu podobní jsou zkázou této země.

  • josef.chmela

    Neřeším malichernosti s mazáním příspěvků, neřeším šikanu, neřeším napadení počítače hackery, neřeším napadání mé osoby, neřeším sociální sítě, protože na nich nejsem. Jsem proto z tohoto pohledu svobodný. Na druhé straně, když chce někdo na sociálních sítích být a psát tam své blbosti, odhalovat své soukromí, zvát oficiálně zloděje a podvodníky do bytu, podporovat úchyly a hackery, ať to svobodně dělá, ale ať pak neškemrá - "Státe, pomooooc". Tuto pomoc totiž platíme my všichni, mentálně vyspělejší, kteří nejsme na soc. sítích, ze svých daní.

  • senil666

    Problém je, že tyhle korporace otevře spolupracují s vládami, takže jsou do čista soukromé. Můžeme umožnit facebooku, co spolupracuje s FBI a CIA všechno?

    http://www.epshark.cz/clanek/928/svoboda-projevu-a-podnikani-vs-cenzura-na-socialnich-sitich

  • " Jeden je na českém internetu proslulý mazáním cizích příspěvků a blokováním nepohodlných účtů, a druhý se rozčiluje a ohání žalobami, když ho někdo karikuje. "

    .

    Autor touto větou ukázal, že vůbec nepochopil o co jde a jen zkouší plivat za každou cenu.

    Pokud budu mít svůj účet na sociální síti, tak je jen mojí věcí, jaký příspěvek si tam ponechám nebo smažu. Ale není jedno, jestli to bude mazat sám od sebe majitel té sociální sítě. Podobně jako každý z nás má svoji e-mailovou schránku a maže si v ní sám, co uzná za vhodné. To je naprosto normální a v pořádku, ale jak by se nám líbilo, kdyby nám v té schránce mazal dle své vůle maily majitel mailového serveru?


    Podobně je to s druhou částí věty. Je v pořádku, když o vás někdo něco napíše nebo nakresí karikaturu. Pokud se cítíte uražen nebo to pocvažujete z jiného důvodu za nelegální, máte možnost podat žalobu a soud rozhodne. A tak je to opět v pořádku. Pokud byl příspěvek lživý nebo jinak odporoval zákonu, soud nařídí jeho odstranění, omluvu, či fifnanční odškodnění. 

  • gaheris

    FB je sluníčkářské hnojiště! A tyhle havloidní plky si strčte do análního otvoru a zašpuntujte laskavě! Na takový pindy a pomlouvání těch co nazývají věci pravým jménem není nikdo zvědavel vy vlastizrádci !

  • je dost úsměvné, že něco takového zaznělo od člověka, který se ještě ani ne před půl rokem rozčiloval a oháněl právníkem, když si ho magazín Revue Forum dovolil velmi nevinně karikovat na svém přebalu....

    Inu - opět typický demagog, ubožák a pokrytec autor. Je přece rozdíl, svobodně a pokud možno slušnou formou (i když mnohdy i ta neslušní se dá přestát, pokud mluví pravdu), ríkat své názory a stanoviska  a ne si z protivníka groteskně utahovat či jej veřejně ostouzet, zvláště když napadá sp=rávnš a prokazatelnš své protivníky.  Pak tihle rádoby kritiky je jen a jen ubohost.

  • Jsem zastáncem Tomia  Okamury i Václava Klause ml. Oba se nebojí říct svůj názor a jsou hrdý za svůj národ, za tím si pevně stojí. To, že tu EU nebo respektive p. Merklová a p. Jean-Claude Juncker chtějí  za každou cenu v Evropě migranti, je naprosto jasný. Německo potřebuje levnou pracovní sílu, prostě chtějí ještě více peněz. Malé náklady a vysoké zisky. Ta hrstka lidí, co tu kritizuje Okamuru a Klause ml, by si měla nejprve přečíst pořádně dějiny. Za 2 sv. války byla menšina lidí, co lezla Hitlerovi a Němcům do pr..Tito lidé byli vlastizrádci. Poté zase menšina liddí lezla komunistům do pr..., chovali se hůř než Rusáci. Opět vlastizrádci, po revoluci r.1989 zahodili tito lidé knížky a dodnes si hrají na velké demokraty. Opět menšina lidí dnes sice neleze Rusákům do pr..., ale leze do pr... Američanům včetně Němcům. Dříve jsme poslouchali Rusko dnes USA a Německo. V čem je problém? Všechno je to jen byznys, tady v naší zemi není demokracie, ale kapitalismus. Svobodu si můžete koupit! K těm migrantům je to taky jen o byznysu. Když to shrnu, náš národ není na sebe hrdý a bohužel nikdy nebyl. Svou hrdost vždy zaprodal zbaběle buď nepříteli nebo za velký byznys. Náš národ je bohužel lehko zmanipulovatelný a úplatný. Kdo dá víc peněz tomu píseň zpívejme. Takto se my Češi chováme. Místo toho, aby jsme mohli být hrdý a mohli být samostatný konkurence schopný stát, tak si tu necháme v 21. století opět dirigovat. Nyní se vrátím k p. Václavu Klausovi ml. Kdyby nebylo jeho, že kandidoval za stranu ODS. Strana ODS by se ani do parlamentu nedostala. Pan Fiala by měl být raději zticha. Lidi chtěli změnu a tak převážně volili právě Václava Klause ml., žádného pana Fialu či jiné osoby ve straně ODS. Další část lidí pak volila SPD. Naše vláda se dodneška neumí postarat o lidi, kteří pomoc potřebují a trestat ty, co pomoc zneužívají! Tak proč bychom měli přijímat ještě migranty!  Ubožáctví je, když menšina lidí demonstruje proti současnému panu prezidentovi  Zemanovi, který právem vyhrál demokraticky volby. Ti co p. Zemana nevolili, by měli respektovat výsledky demokratických voleb. V žádném případě by tito lidé neměli zesměšňovat hlavu státu, popřípadě zneužívat nezletilé děti ve školkách a školách ke svému prospěchu za účelem nesouhlasu k panu prezidentovi p. Zemanovi. Viz chování rodičů 1. září - zahájení školního roku, tzv. červené trenýrky.  Moc mi vadí, když rodiče nabádají své nezletilé ratolesti k nenávisti, je to od těchto lidí ubohé. Měli by rozhodovat sami za sebe a nezatahovat do toho nezletilé děti. Jen ta představa, kdy jedinec, rodič má dítě ve třídě, který má sympatie se současným prezidentem p.Zemanem a ostatní jsou proti Zemanovi. Pak tedy bych nechtěl být tím dítětem ve třídě, určitě je pak středem šikany mezi dětmi, mezi rodiči a možná i mezi učiteli. Je to strašná představa.  
    • Chybí nám nové Národní obrození, vážení. A je třeba začít už při výchově mládeže  doma i ve školách. A tohle pan Klaus asi dobře ví, a proto nevoní oné zaprodané smečce...

    • Sóuhlas. A kolikpak že těch migrantů už v Britanii, Německu, Francii, Italii pracuje a je nezávislých na dávkách? Nikde jsem statistiky neviděl. 

      App.

      Když jde o pracovní sílu, proč si potřební zaměstnavatelé potenciální migranty sami nechodí vybírat do enkláv v jejich vlasti, či sousedních sběrných táborech? Jistě by si vybírali ty potřebné, na rozdíl od politiků jejich států.....

  • Svoboda slova neexistuje na sociálních sítích. Speciálně na FB. Byl jsem, nejsem díky cenzůře a už nemám zájem. Důvodem byl jiný názor na světové a domácí dění. 

    Podobně jsem byl na Echo 24 CZ, a aniž jsem napsal jedno jediné vulgární slovo, byl jsem odejít.  Za názor jiný, než je u Echo tolerován.

    A zde na tiscali existuje také cenzura. Napište si na tuto adresu mail s jedním slovem. Aeronet. Nedojde. Zkusil jsem to, když jsem toto kdesi zaslechl, a bohužel, je to tak. 😈



    • Oni totiž všichni ono oponenti hrají při tomto slově všemi barvami a plivají jako na politický bulvár, místo toho aby jasně (když už to tvrdí) vyvraceli tamní t, zv. nepravdy. Ono je to asi hodné náročné a mnohdy zbytečné. 

  • Jediný pokrytec je tady ten,co psal tento článek.

  • Klaus ml. a Jakl uvažují rozumně a realisticky, jejich resultáty bývají obvykle brilantní. Proto budou terčem zuřivé kritiky.

    • Přesně definováno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit