Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gorobilypes

    Přesně

  • dzixy

    Autor článku Neumann zřejmě má "dobré" zkušenosti z totalitní "demokracie. Jeho názory na svobodnou volbu rozhovoru Veselého s Babišem i Zemanem pokládá za "svévoli" redaktora. Nezapomene připomenout, že svoboda slova by měla vypadat podle něj a pravidel totalitní cenzury. Jinak si jeho názory nemohu vysvětlit. Ještě že po Veselém nikdo nechce dopředu scénář a s otázkami které chce pokládat v rozhovoru, a který musí mít od někoho schválený nejméně třemi podpisy. A jeden by měl být jistě od autora článku Neumanna.

  • Gorobilypes

    Děkujeme za váš d e b i l n i příspěvek ,zasíláme klíčenku milión chvilek

  • Děkujeme letenské chátře za jejich názor.

    Patrně nikdo nebude dělat nic. Proti hloupým rozhovorům a redaktorům už jsme odolní. Česká televize tímto zatím oplývá v míře přebohaté. 

  • Snědou slečnu Hruškovou, nebo pana Takáče na něj. To by byla veřejnoprávní nezávislost v přímém přenosu. 

  • A jéje, bolševická chátra se zase rozohnila, ten váš rudý skanzen na Tiscali už je jen k smíchu, jsem zvědavý až ta ožralá hradní fosilie přestane vysílat do éteru ty svoje lži co budete dělat.✝ 

  • Gorobilypes

    No tak znova pro cenzora co neví co má mazat.Novák tys to nedotáhl dal než na metaře, tak že chápu že být prezident je pro tebe nesplnitelný sen.Tak ať ti neprdne cévka až si zase budeš plácat střívka.

  • Mnoho žurnalistů důsledně dodržuje pravidla autocenzury v duchu eurohujerské politické korektnosti.

  • Báchorky a pověsti B. Němcové jsem četl, též jsem četl hornické pohádky, anglické pohádky atd. A chtěl bych se dočkal i zemanovských pohádek. Zeman není špatný vypravěč a jeho pohádky by mohly vyjít knižně.

  • Nepochopil si. To nikdo nenapsal. Koloběžka.1 má podobný názor jako já.

  • Díky za reakci. Rád se dozvím něco nového. 

  • Tohle ano. Práce když se umí, je to radost. 

  • Nesmyslně? Nechtěl jsem se Vás dotknout. Mojžíš zase brzy svolá své věrné. Za pomoci právě zmíněných mediátorů. Tak tedy pardon. 

  • Už samotný takový ústav je téma. Proč by dnes neměla být všechna média nezávislá? Protože i mezi novináři je spousta přizdisrá...... 

  • Jindřichu- co sem, zcela nesmyslně pleteš Letnou...?!

    Někdy musí novinář opravdu určitým způsobem  "zatlačit" na dotazovaného  ( i několikrát), aby mu odpověděl na dotaz a nekecal o věcech, na které tázán nebyl a které jsou mimo diskusi...

    Někteří naši politici mají naučených pár vět a ty stále dokola omýlají na jakýkoliv dotaz...

  • Zajímavé, zejména v kontextu vašich předchozím příspěvků. Marka Ebena řadím ke špičce tuzemské scény.

  • Přesně! Tendenční vnucování nebo podsouvání redaktorova názoru zpovídané osobě považuji za nepřípustné. Rozhodně to není ono výše popsané, cituji: "Inteligentní, přímé a bez možnosti utéct od tématu.", nýbrž jeho pravý opak.

  • Zmíněné paní Drtinová a Smetana jsou pro mě příkladem opravdového upřímného žurnalistického neumětelství. Soudím tak z namátkově vyslechnutých rozhovorů.

    Postup tvorby výše uvedeného názoru mohu popsat takto: Pokud je paní tak zmatená v oboru, kterému rozumím, předpokládám, že podobně zmatená je i v oborech, kterým nerozumím natolik, abych to mohl posoudit - je to normální předběžná opatrnost. U nejmenovaných redaktorů či moderátorů je to stejné.

  • Ústav nezávislé žurnalistiky bude mít zase téma.

  • TheGGG

    pošlý bakalistický čokl opět proti svobodě slova a projevu... kdo toto platí?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit