Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • koukám v Anglii budou taky potřebovat nového Gavrilo Principa nebo Lee Harvey Oswalda... vůbec by Evropské politice prospělo trocha přímé demokracie kalašnikovem, nebo ve starém, tradičním americkém stylu: natřít dehtem - vyválet v peří - povozit na kládě... *1* tedy ne že by američanům nebylo ku prospěchu, kdyby se ke svým tradicím vrátili. Možná to Donald zase zavede. *1* *1*
 • Brexit tím pádem nehrozí.
 • Obdivuji "bystrost a důslednost" soudruha cenzora na tiscali.
  Slovo "sma-x-ka" použitá ve spojení s tím musulmanským póvlem čmoudlých rúčníkářů, který teče do Evropy jak odpadní voda do čističky je nesprávný. A je úplně jedno zda je to momentálně "starosta" Londýna, nebo jakýsi čmoud prozatím zalezlý v nějakém jejich pelechu.
  Tedy prosím pardóóóń - musulmáčtí "věrozvěstové" aláhova zvráceného bytí, nejsou sm-x-žky - je to jen vtíravá, nevítaná, nikým nezvaná pakážská tlupa nepřízpusobyvých individuí, na kterých si pár místních uchyláků buduje jakousi multikulti karieru, aniž by si ve své myšlenkové omezenosti uvědomili, že i oni jsou na indexu těch, kteří jsou odsouzení k zániku dle zcela zvrácených muslumánských zvyků.
 • Čmoudlý ručníkářský ...... na postu starosty starobylého Londýna.
  Nevím jestli se mám smát tuposti londýnských voličů, nebo brečet nad jejich demencí.
  Něco tak odporného jako jakási muslimácká sm-x-žka na jakémkoliv postu s právem rozhodovat - konec civilizované Evropy.
  Ta čmoudlácká pakáž převálcuje civilizaci. Oni nejsou civilzace ani civilizovatelní.
  My staří už to nějak "doklepeme", upřímě však lituji naše vnoučata. Budou to jen otroci té nepřízpusobivé hnusácké pakáže, pokud se včas civilizovaná část světa nevzpamatuje - zbraně do rukou a zatlačit tu svoloč zpět do moře. Nejsolu-li schopni přijmout normy lidské společnosti klidně ať to moře do Afriky nebo odkud přitáhli přebrodí. Nikdo tu pakáž sem nezval.
 • Musulmani pokoří Evropu díky jejím vlastním zákonům.
 • Čekám až se dočtu, že se někdo z chudého křesťanského chlapce stal vysokým úředníkem v metropoli islámského světa.
 • Kdo chce kam, volí khan...

  http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/154861-muslimsky-starosta-londyna-khan-nuti-svou-zenu-nosit-hidzab-tato-fotka-vyvolala-poboureni/
 • A na magistrátu budou jednat jak když se starosta bude 5 x denně modlit???
  • A proč by to dělali? Proč by se prací zdržovali od motliteb? *14*
 • výsledky agresivních muslimských psů ve funkcích . Odmítám uvěřit.Od 26 května začíná v autobuse MHD Londýna a dalších měst akce "Vítej Alláhu".Která má podpořit - prý syřany.Autobusy budou takto i vyzdobeny.A v jejich zpackané řeči! Tak nevím dívám se do šrajtofle a tato mi jasně říká že bych mohl dobrovolně podpořit zdejší autobusovou akci "Táhni Alláhu odkud jsi přišel!".MHD by bylo též vyzdobeno zde už zavedenými symboly.A věřím že lidi by vymýšleli i další lepší a trefné! Tady není fousáč v turbanu vítán.A nikdy nebude!
 • V říjnu královna označila návštěvu čínského prezidenta za milník. Loni uváděla, že návštěva přišla pro obě země v tom nejlepším okamžiku. Si se dočkal mimořádného přijetí, při němž jel v pozlaceném kočáře.

  Královský dopisovatel BBC Peter Hunt upozorňuje, že podobná vyjádření nezaznívají z Buckinghamského paláce často a že normálně je dělá spíše královnin manžel.


  Jen česká havloidní chátra se neumí chovat. *3*
  • Putinovská sračkovská chátro - zaprvé si neber do své rusofilácké držky lidi jimž nesaháž ani ke kotníkům a za druhé - pokud potřebuješ olizovat hemeroidní řiť toho světového komouš-fašistického gaunera č.1, s důvěrou se obrať na současné osazenstvo pražského hradu - má s tím bohaté zkušenosti.
   Pokud ti to tvůj mmozeček dovolí - přečti si (dokážeš číst zemanofilní nestvůro???) skutečné zpravdajství z návštěvy rudého číňana v Lodýně a ne jen žvásty v Hááááálo novinách a podobných lživých plátcích zločineckých organizací, řízených hradním ovčákem.
  • a novinky se nám snaží předhodit tohle

   http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/403110-cinane-byli-pri-navsteve-hrubi-stezovala-si-britska-kralovna.html

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit