Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vynaložili sice pět miliard rublů, ale stav lágrů tomu neodpovídá... Jednoročák Marek by řekl, že tam platí zákon džungle: kdo to uprchlíkům dřív sežere. Jako bychom to neznali z domova. A pak, podtext je jasný: vraťte se na ukrajinu a hrdinně bojujte za putina. Jen si tu občanskou válku pořádně užijte!
  • Kdyby novináři psali skutečnou pravdu, tak by to nikdo příště nečetl, tedy mám na mysli tu pravicovou žumpu.
    • Hele a jaký je rozdíl mezi pravicovou a jinou žumpou ? Tajtrdlíku ! Teda sory - proroku !
  • to je taky nápad emigrovat na východ,co svět světem stojí emigruje se vždycky na západ!
    • *1*
  • Já su klidný. Komunisti sa tam zabijajů mezi sebů. co bysme mohli chtět víc?
    • Jaký komunisti . Ukrajina se brání agresorovi,který to v tuto chvíly evidentně nezvládá a neví co s tím .To je to neštěstí.
  • Mi komunisti sme skromní a aji tak tůto válku vihrajeme. V tem nám požehnej náž Vůdce Putin! Já mam maleho camprlika v kaťatech ale vyčurat se s nim ide ale budu našeho nadsoudruha branit vlastnim tělem!!!Čest!
  • Krása veliká, dyž sa komoučí vraždijá mezi sebů. Krásná podívaná. Enom tak dál, súdruzi!!!
  • Server moneynews.com publikoval varování čtyř respektovaných osobností světového finančnictví. Ty se shodují na tom, že Spojené státy čekají zlé časy. Podle jejich názoru nebudou trpět jen lidí s nízkými příjmy, ale krize zasáhne i nejbohatší americkou vrstvu obyvatelstva.,
  • jsou jako češi stále nespokojený......měli utíkat k Porošenkovi ten by jim osladil život...
    • už mohli být ve vyspělých západních zemích ....aspoň jejich orgány
  • Jaci bezenci? Vzdyt podle mluvci ministerstva zahranici USA zadni nejsou. Jsou to pry turiste nebo lidi, co jedou narychlo navstivit sve zname *15*
    Navic - jak muze prumernej ukrajinskej uprchlik vedet, jak vypada stav uprchlickeho tabora odpovidajici urcite sume penez, kdyz ani prumernej superinteligentni ceskej novinar neni schopnej vyplodit jeden jedinej pravdivej clanek o Ukrajine?
    • Plácáte nesmysly Vy proruský trotle. Hlavně, že Vy máte své pravdivé slinty podložené fakty. Vy "urkytě" !
      • Nevztekej se tecko, uz se ti to krati...
  • Měli je ubytovat v Alcronu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit