Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A sakra. Jde do tuhého. Rychle pryyyč!

    Ježíš! To mělo být pod tou nabídkou k sňatku! Tak pardon.
  • zlejtroll
    *1* *1* *1* *7* *7* *7*
  • Pamela
    Pěkná ukvokaná slepice domácí - Simonka tě prostě přijde na velké peníze.
    Smiř se s tím dědečku. *14*
  • Pamela
    Jsem holka Simona. Měla jsem nick Simona ale byl pravidelně kraden.
    Tak jsem si udělala nick Pamela.
  • zlejtroll
    *1* *1* *1* *1* *1*
  • Pamela
    Zlý ruský dědečku ty jsi se zamiloval. Jsem tvá jediná. Tvá královna-
    Dostala jsem na email tvé vyznání lásky.

    Chceš abych se k tobě nastěhovala. Tak postav pohodlný prostorný kurník.
    Mám ráda drahé šaty kabelky a šperky takže si překontroluj konto, Zda je dost tučné.
    V době přenosu jihoamerických telenovel máš zakázáno přepínat na sport a politiku ju.

    Až s tím budeš souhlasit tak sežeň kněze abych ti řekla ANO: *14* *15* *15* *15*
  • Tak Pamela nebo Simona? Holka nebo kluk? Jsem z toho dohadování jakýsí "německý"!

    K tématu: Z fronty na Ukrajině by měli zmizet vojáci všech barev a zbraně všeho druhu!
  • zlejtroll
    No, ty spíš meleš hovadiny. A mokrej jetel. *1*
  • Pamela
    Správně zlý ruský dědečku. Ema mele maso. To jsem probírala ve škole. *15*
  • zlejtroll
    Zase si vymýšlíš nesmysly. Přežrala ses mokrýho jetele a už chytáš fantas. To máš z toho, žes nechodila dokolečka. To máš blbý, milko. Skončíš tragicky, meleš pořád to samý.
  • Pamela
    Já jsem mladá holka zlato. Narodila jsem se v roce 1990.

    A jsem ráda že se užíráš touhou a závistí zlej ruskej dědečku.
    Na kolenou jsi tu škemral o rande ale já jsem tě odkopla. Proto tak zuříš *15* *15* *15*
  • zlejtroll
    No, je vidět, dědku, že tu minulost vidíš po svém, po špiclovsku. Já ti to vyvracet nebudu, jelikož jsi poznamenán svým udavačským zaměstnáním a mohlo by tě z toho klepnout, jako tu tvoji kámošku nulu nulandovou. *1* *1*
  • Pamela
    Svobodný internet za komunistické diktatury fungovat nemůže.
    Já jsem holka tedy ta Trollka když už.

    Dokazuje to Čína která stíhá opoziční blogery a cenzuruje zahraniční
    stránky V KLDR je také omezený internet a pouhá slovní kritika rudé vlády
    je tvrdě trestána.

    Za komoušů se možná nadávalo ale tajně protože StB měla všude špicly
    a sovětský režim vždy lidi za jiný názor zavíral a vraždil.
  • zlejtroll
    Běž se omét vlažnó vodó, chytá tě fantas. Za totáče na vládu nadávali všichni a nic se nedělo. Kdyby byl internet, bylo by to to samý. Zas ses probudila s rukou v nočníku, ty šapitův trolle. *1* *1*
  • Pamela
    Jsi vlastizrádce pokud schvaluješ ruskou okupaci naší země. *12*

    Za těch tvejch komunistů by se tato debata nikdy nekonala protože rudý
    cenzor by opoziční názor do éteru nepustil. A kdo vyjadřoval jiný názor končil v
    base nebo u zdi.

    Ty sám sebe usvědčuješ ze lži. Od rána do noci tu pliveš na USA a EU. A nikdo tě
    za to nestrestá. Zkus nadávat v KLDR na tamní vládu. Půjdeš rovnou do gulagu
  • zlejtroll
    Naopak, pometlo, doba s ruským tankem byla rájem proti nové eudemokracii, kterou tak miluješ. Říká se jí neokomunismus a těchto zvířátek je plná opruzel. No a ty jako správná demokratka holt budeš dělat, co ti přikážou nebo přijdeš o kejhák. Ti se s tebou nebudou mazlit jako Rusové Slované. Holt vyfasuješ povinně uprclíka, ten tě oprcne a budeš sloužit Nové Říši mamá mrtvolové. Taková je realita, ty pomatené pometlo.
  • Pamela
    Doba kdy jsi ty komunisto mohl lidem mluvit do života s Ruským tankem
    za zády už je naštěstí dávno pryč. Chi chi.

    Jsem spokojená demokratka a zastydlé Stalinsty jako jsi ty jsem vždy posílala
    tam kam patří - do zadní části těla. *15* *15* *15* *15*
  • *15* *15* *15*
  • zlejtroll
    Tvoje pohlaví je politicky nekorektní a já tě oznámím příslušným ouřadům, že tady s ním pořád ziskuchtivě operuješ a domáháš se zakázaných výhod. Však voni tě poučí, jak se má chovat demokratka. Multikulti!!! A budeš rodit malý mohamedy a nasery, jak ti káže ta tvoje demokracie. A budeš mít po srandě. Muhehe.
  • Pamela
    Nulo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit