Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Myslím si, že kdo viděl video GEN s Jiřím Drahošem, tak nemůže napsat nic hanlivého. Ostatní záporné příspěvky jsou jen politická propaganda neokomunistů. http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/874586-gen/216562261300011-jiri-drahos
 • Já bych měl několik prezidentů, například Jan Tříska by byl pro mne dobrý prezident.
 • Tak tenhle pán zaručeně NE. Jeho výroky o pražské kavárně zřejmě to bude i její "adept"). i postoj jako člověka k národu a příslušnost k té "lepší skupině" hovoří jasně. V tomhle na Zemana nemá.
 • evokuje představu že by nás jeho volba přišla DRAHO-š
  • Ve jménu to nebude, současný prezident se také nejmenuje Kořala či Lhář, no ne?
   • Do jiných "kořalů" a-la Havel. Kalousek a t.p. má ještě hooodně daleko...
   • kolem sebe. Já a nejsem sám, jsem si všiml podivné častosti náhod, kdy jméno doslova napovídá roli jeho nositele. Může a nemusí.....Mimochodem zeman Žižka bojoval s národem proti celé křižácké Evropě. Ani dnešní Zeman se nehodlá hrbit před vašimi nadřízenými.....
    • Zeman Žižka byl původně sadistický loupežník. Pak shromáždil "boží bojovníky" a "bojovali" proti církvi tím, že loupili kláštery a sadisticky vraždili mnichy.

     Dnešní Zeman se nemusí hrbit, ale musí respektovat Ústavu ČR, podle které je v podstatě jenom neodpovědným kladečem věnců.
     • vracel církvi jen to co ona sama vysílala. Tedy kradla, vraždila upalovala soudila za kacířství vymáhala desátky a odpustky. Na hrubý pytel hrubá záplata. A že vám vadí pouze nezodpovědnost prezidenta. Co nezodpovědnost poslanců?
      • která terorizuje svobodné lidi si zaslouží tvrdý odpor. Ať to byla katolická církev ve středověku islámská církev nyní komunisté nacisté či současní straničtí kleptomani různých barev. prezident dle zákona nenese za nic odpovědnost. poslanci se rovněž vyvázali z odpovědnosti imunitou. já nikoho aby o mně a za mne rozhodoval nepotřebuju. pokud vy jste nesvéprávný a nesamostatný a potřebujete aby o vás a za vás rozhodovala strana sekta PROSÍM JAK JE LIBO. ale nevnucujte mi je...jinak po vás budu požadovat náhradu jimi mně způsobené škody poněvadž vaší vinou jsem připravován o svou svobodu a majetek. tak pozor abych vás nehnal k odpovědnosti
      • Takže podle této "logiky" by se měli komunisti házet za živa do propasti nebo přivázat ke kůlu a polévat vodou a nechat zmrznout nebo jinak bestiálně vraždit? Vždyť přece komunistická strana také kradla, bestiálně vraždila a vymáhala pokuty.
       Církev vymáhala desátky, tj. 10 % daň. Dnešní daně jsou mnohem vyšší. A odpustky, to jsou přece pokuty, když se někdo nechová tak jak vládnoucí moc stanoví. A pokuty alias odpustky se dnes neplatí?
       President je podle Ústavy ČR neodpovědný. O žádné neZodpovědnosti jsem nepsal.
       A že poslanci jsou nezodpovědí? Ani o tom jsem nic nepsal. Ty poslance si ostatně volíme sami a pokud se chovají nezodpovědně, je to vina voličů. I těch co nejdou do volební místnosti, protože i ti volí.
 • Tak s tímhletím neznámým ňoumou, kterého až na pár jednotlivců nikdo nezná, to by byla výhra. Ten absolutně nemá proti Zemanovi žádnou šanci ale naši sluníčkáři o tom ještě nevědí.
  • Pokud by byl součástí předvolební kampaně závod v nasávání alkoholu a lhaní tak je Zeman jistým favoritem, to je bez debat *3*
   • Vožrala Havel byl prezidentem od 1989 do 2003. Byl věčně nalitej, na veřejnosti byl kolikrát pomočen, válející se na ulici a ten vám vyhovoval. Být vámi tak raději držím tu svojí nevymáchanou hubu a zalezu někde do kanálu.
    • Na nic takového si nevzpomínám, ale vím, že V. Havel skutečným symbolem naší země a vážil si ho celý svět.
     • Stačí dát do vyhledávače " ožrala Havel " a hned budete vědět na čem jste.
 • Pan prof. ing. Jiří Drahoš, DrSc. se i na současném 50. zasedání Akademického sněmu v Národním domě na Vinohradech, který zahájil 21. března 2017, projevil jako nejvhodnější ze všech kandidátů, kteří by se o úřad presidenta ČR ucházeli, nebo mohli ucházet!

  Z řady témat, kterými se Sněm zabývá a bude zabývat, doporučuji k pozornosti zejména výroční zprávu o naší činnosti za rok 2016. Rád konstatuji, že se české vědě v uplynulém období podařilo dosáhnout řady velmi významných vědeckých výsledků, a to napříč jednotlivými vědními oblastmi - i díky aktivitám pana profesora Drahoše, který pro vědce dokázal vyjednat podmínky k práci, které jim náleží!

  UŽ JEN TOTO JEJ PŘEDURČUJE K VÝKONU PRÁCE V ČELE ÚŘADU NEJVYŠŠÍHO PŘEDSTAVITELE A REPREZENTANTA NAŠEHO STÁTU!
  • Toto jej možná předurčuje k výkonu práce v čele docela jiného úřadu, třeba vědeckého,. Ovšem prezidentského rozhodně NE!!!
 • ANO, já ty kluky estébácký zlodějský miluju a když mě znovu zvolíte, slibuju, že Bureš to vezme po mě a ještě bude současně předsedou vlády a ministrem financí, stejně dělají ...sem .....tam, takže jeden agilní totok, to bohatě zvládne. *1* *1* *1*
  • Tenhle Simonův kretéén se pořád opakuje a není mu to nic platný, bukvice zasmrádlá.. *15* *15* *15* .. Kde máš malou Simonku, sežral si jí viď, ty idioote..há..há..
  • Svělý názor. zeman jako prezident jmenuje babiše a baviš vládu nenavrhne a pak zruší senát i parlament. Tím si hodně ušetří a přestane brát dotace *14*
 • Pokud Drahoš příjme kandidaturu na prezidenta, prokáže tím, jen akademickou hloupost. Akademik, byť vědec, není člověkem na politický post. To už je dávno prokázáno praxí. Lituji ho, protože se stane pouze loutkou na provázku. Takhle u nějaké společnosti může pro národ něco udělat praktického a něčemu pomoci. Loutkový prezident Drahoš bude k smíchu, jak s ním budou mávat neziskovky, Brusel a kamrádíčci z žumpálních medií! Lituji ho teď, když to vezme, pak už nebude k politování, ale k opovržení. Nemá to zapotřebí.
  • Už si toho vašeho nafukovacího Miloša složte a odneste. Rozpadá se na ulici, vyhazuje na "provoz" Hradu 10x tolik, než prezident Havel, nutí ČNB svým blábolením utrácet miliardy z peněz daňových poplatníků na zbytečné oslabování koruny, šíří nebezpečné poplašné zprávy o teroristovi plížícím se českým venkovem. *8* Jeden průšvih za druhým *11* *11*
  • Jestli je tady někdo loutkou, tak jedině Zeman v rukou Rusů, za službu se musí platit.
 • Akademik Drahoš zase vrátí prezidentskému úřadu vážnost a úctu, dnes je to směsice studu, opovržení a nevěřícnosti, že někdo takový může úřad zastávat. Zemane, (ne)děkujeme, odejděte!
  • Jsi hlupáček. Drahoš se stane pouhou loutkou bez názoru určenou k pokládání věnců a kývání hlavou a to mu nepřeji, vzhledem k tomu, že je vědcem a vedl akademii věd. Fakt to nemá zapotřebí.
 • Je pravdou,že Kalouskova TOP09,spolu s Fialkovou ODS naši českou politiku zasvinili natolik,že voliči jim vystaví vysvědčení : NEDOSTATEČNÁ .Tím pádem musí po volbách opustit poslaneckou Sněmovnu,což je ještě hodně mírné zhodnocení.
  • To se ti povedlo, a nastoupí místo nich estébák s čapím hnízdem a miliardovými tunely na hlavě.. chacha, všeci kradnú ..
   • josef.servit.9
    Na ty lži dojel zrádce ČSSD, který konkrétně nabyl schopen šéfa ANO obvinit!Poslal na něho
    dalšího zrádce, absolventa právnické fakulty rychlokvašku v Plzni.Nic nenašel, tak se mamánek doslova zhroutil a urazil ostatní spolustraníky!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit