Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Pokud Drahoš příjme kandidaturu na prezidenta, prokáže tím, jen akademickou hloupost. Akademik, byť vědec, není člověkem na politický post. To už je dávno prokázáno praxí. Lituji ho, protože se stane pouze loutkou na provázku. Takhle u nějaké společnosti může pro národ něco udělat praktického a něčemu pomoci. Loutkový prezident Drahoš bude k smíchu, jak s ním budou mávat neziskovky, Brusel a kamrádíčci z žumpálních medií! Lituji ho teď, když to vezme, pak už nebude k politování, ale k opovržení. Nemá to zapotřebí.
  • Už si toho vašeho nafukovacího Miloša složte a odneste. Rozpadá se na ulici, vyhazuje na "provoz" Hradu 10x tolik, než prezident Havel, nutí ČNB svým blábolením utrácet miliardy z peněz daňových poplatníků na zbytečné oslabování koruny, šíří nebezpečné poplašné zprávy o teroristovi plížícím se českým venkovem. *8* Jeden průšvih za druhým *11* *11*
  • Jestli je tady někdo loutkou, tak jedině Zeman v rukou Rusů, za službu se musí platit.
 • Je pravdou,že Kalouskova TOP09,spolu s Fialkovou ODS naši českou politiku zasvinili natolik,že voliči jim vystaví vysvědčení : NEDOSTATEČNÁ .Tím pádem musí po volbách opustit poslaneckou Sněmovnu,což je ještě hodně mírné zhodnocení.
  • To se ti povedlo, a nastoupí místo nich estébák s čapím hnízdem a miliardovými tunely na hlavě.. chacha, všeci kradnú ..
   • josef.servit.9
    Na ty lži dojel zrádce ČSSD, který konkrétně nabyl schopen šéfa ANO obvinit!Poslal na něho
    dalšího zrádce, absolventa právnické fakulty rychlokvašku v Plzni.Nic nenašel, tak se mamánek doslova zhroutil a urazil ostatní spolustraníky!
 • ANO, já ty kluky estébácký zlodějský miluju a když mě znovu zvolíte, slibuju, že Bureš to vezme po mě a ještě bude současně předsedou vlády a ministrem financí, stejně dělají ...sem .....tam, takže jeden agilní totok, to bohatě zvládne. *1* *1* *1*
  • Tenhle Simonův kretéén se pořád opakuje a není mu to nic platný, bukvice zasmrádlá.. *15* *15* *15* .. Kde máš malou Simonku, sežral si jí viď, ty idioote..há..há..
  • Svělý názor. zeman jako prezident jmenuje babiše a baviš vládu nenavrhne a pak zruší senát i parlament. Tím si hodně ušetří a přestane brát dotace *14*
 • Pan prof. ing. Jiří Drahoš, DrSc. se i na současném 50. zasedání Akademického sněmu v Národním domě na Vinohradech, který zahájil 21. března 2017, projevil jako nejvhodnější ze všech kandidátů, kteří by se o úřad presidenta ČR ucházeli, nebo mohli ucházet!

  Z řady témat, kterými se Sněm zabývá a bude zabývat, doporučuji k pozornosti zejména výroční zprávu o naší činnosti za rok 2016. Rád konstatuji, že se české vědě v uplynulém období podařilo dosáhnout řady velmi významných vědeckých výsledků, a to napříč jednotlivými vědními oblastmi - i díky aktivitám pana profesora Drahoše, který pro vědce dokázal vyjednat podmínky k práci, které jim náleží!

  UŽ JEN TOTO JEJ PŘEDURČUJE K VÝKONU PRÁCE V ČELE ÚŘADU NEJVYŠŠÍHO PŘEDSTAVITELE A REPREZENTANTA NAŠEHO STÁTU!
  • Toto jej možná předurčuje k výkonu práce v čele docela jiného úřadu, třeba vědeckého,. Ovšem prezidentského rozhodně NE!!!
 • evokuje představu že by nás jeho volba přišla DRAHO-š
  • Ve jménu to nebude, současný prezident se také nejmenuje Kořala či Lhář, no ne?
   • Do jiných "kořalů" a-la Havel. Kalousek a t.p. má ještě hooodně daleko...
   • kolem sebe. Já a nejsem sám, jsem si všiml podivné častosti náhod, kdy jméno doslova napovídá roli jeho nositele. Může a nemusí.....Mimochodem zeman Žižka bojoval s národem proti celé křižácké Evropě. Ani dnešní Zeman se nehodlá hrbit před vašimi nadřízenými.....
    • Zeman Žižka byl původně sadistický loupežník. Pak shromáždil "boží bojovníky" a "bojovali" proti církvi tím, že loupili kláštery a sadisticky vraždili mnichy.

     Dnešní Zeman se nemusí hrbit, ale musí respektovat Ústavu ČR, podle které je v podstatě jenom neodpovědným kladečem věnců.
     • vracel církvi jen to co ona sama vysílala. Tedy kradla, vraždila upalovala soudila za kacířství vymáhala desátky a odpustky. Na hrubý pytel hrubá záplata. A že vám vadí pouze nezodpovědnost prezidenta. Co nezodpovědnost poslanců?
      • která terorizuje svobodné lidi si zaslouží tvrdý odpor. Ať to byla katolická církev ve středověku islámská církev nyní komunisté nacisté či současní straničtí kleptomani různých barev. prezident dle zákona nenese za nic odpovědnost. poslanci se rovněž vyvázali z odpovědnosti imunitou. já nikoho aby o mně a za mne rozhodoval nepotřebuju. pokud vy jste nesvéprávný a nesamostatný a potřebujete aby o vás a za vás rozhodovala strana sekta PROSÍM JAK JE LIBO. ale nevnucujte mi je...jinak po vás budu požadovat náhradu jimi mně způsobené škody poněvadž vaší vinou jsem připravován o svou svobodu a majetek. tak pozor abych vás nehnal k odpovědnosti
      • Takže podle této "logiky" by se měli komunisti házet za živa do propasti nebo přivázat ke kůlu a polévat vodou a nechat zmrznout nebo jinak bestiálně vraždit? Vždyť přece komunistická strana také kradla, bestiálně vraždila a vymáhala pokuty.
       Církev vymáhala desátky, tj. 10 % daň. Dnešní daně jsou mnohem vyšší. A odpustky, to jsou přece pokuty, když se někdo nechová tak jak vládnoucí moc stanoví. A pokuty alias odpustky se dnes neplatí?
       President je podle Ústavy ČR neodpovědný. O žádné neZodpovědnosti jsem nepsal.
       A že poslanci jsou nezodpovědí? Ani o tom jsem nic nepsal. Ty poslance si ostatně volíme sami a pokud se chovají nezodpovědně, je to vina voličů. I těch co nejdou do volební místnosti, protože i ti volí.
 • Můj přítel z hospody popelář Lojza si myslí, že by byl dobrým prezidentem ale nemá na to prachy. Taky by klidně mohl vést zemi kterou jeho předchůdci zařadili mezi rozvojové. Také by mohl vozit naše peníze do Řecka, Turecka a pod. Také by místo na životní úroveň a zdraví lidí dával miliardy na zbrojení, na podporu těch kdo nechtějí pracovat včetně "utečenců", rozdával by zemi Vatikánu atd. A tak vo co de.
  • papež máš pravdu v rozvojové zemi může být prezidentem i Lojza s horní Lhoty co dělá popeláře. Dobře ho znám u nás jich jezdí taky dost.
   Za 50 Kč mi naloží i odpadky co normálně neberou.
   Intelektuálů bylo již dost a kam to vedou. Nikdo ničemu nerozumí a jenom plácají ústy ze kterých vylétají líbivá a hezká slova, ale lid tohoto státu chodí žebrat.
   Dneska jsem zrovna byl a četl v domově důchodců od jednoho známého jak mu sociálka přiznala 2 200 Kč. Má tam napsáno, že to je na jídlo, oblečení, dopravu. Přitom za domov platí těch 2 200 Kč. Tak mu nezůstane vůbec nic. Prosil mne zda bych mu nedal nějakou práci, že nemá na jídlo. Přitom nemá prsty na pravé ruce je mu 50 let.
   Pokud bych zde upřímně napsal co si myslím o hlavě státu a celém vedení parlamentu, tak by mne za pravdu okamžitě někdo vymazal.
   Za prezidenta moudrého člověka z lidu, který má cit pro lidi a jejich utrpení ne dalšího parazita. ČNB nakoupila 1,5 bilionu EUR teď leží někde ve skladu, proč nejsou mezi lidmi.
  • Jistě bude mít za poradce zemana *14*
   • A v čem by mu tak zeman radil? Jak chlastat nadoraz, či jak lézt rusákům do zadku?
 • Myslím si, že kdo viděl video GEN s Jiřím Drahošem, tak nemůže napsat nic hanlivého. Ostatní záporné příspěvky jsou jen politická propaganda neokomunistů. http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/874586-gen/216562261300011-jiri-drahos
 • Já bych měl několik prezidentů, například Jan Tříska by byl pro mne dobrý prezident.
 • Tak s tímhletím neznámým ňoumou, kterého až na pár jednotlivců nikdo nezná, to by byla výhra. Ten absolutně nemá proti Zemanovi žádnou šanci ale naši sluníčkáři o tom ještě nevědí.
  • Pokud by byl součástí předvolební kampaně závod v nasávání alkoholu a lhaní tak je Zeman jistým favoritem, to je bez debat *3*
   • Vožrala Havel byl prezidentem od 1989 do 2003. Byl věčně nalitej, na veřejnosti byl kolikrát pomočen, válející se na ulici a ten vám vyhovoval. Být vámi tak raději držím tu svojí nevymáchanou hubu a zalezu někde do kanálu.
    • Na nic takového si nevzpomínám, ale vím, že V. Havel skutečným symbolem naší země a vážil si ho celý svět.
     • Stačí dát do vyhledávače " ožrala Havel " a hned budete vědět na čem jste.
 • Akademik Drahoš zase vrátí prezidentskému úřadu vážnost a úctu, dnes je to směsice studu, opovržení a nevěřícnosti, že někdo takový může úřad zastávat. Zemane, (ne)děkujeme, odejděte!
  • Jsi hlupáček. Drahoš se stane pouhou loutkou bez názoru určenou k pokládání věnců a kývání hlavou a to mu nepřeji, vzhledem k tomu, že je vědcem a vedl akademii věd. Fakt to nemá zapotřebí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit