Přejít na výpis diskuzí

Z průzkumu vyplývá, že volby by teď vyhrála ČSSD

8.3.2012 18:23
  45 příspěvků

Sociální demokraté by nyní vyhráli volby do sněmovny a získali by 75 mandátů, o 19 více než po posledních volbách. Vyplývá to z průzkumu agentury Factum Invenio z přelomu února a března, jehož výsledky byly zveřejněny dnes.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Doufám že socany, Ods a další tupé a zlodějské strany které se zde už trapně dloho drží u moci, nikdo nikdy volit nebude. *16* *11* *16* *11* *16* *11*
 • Jak vidím, bolševikům chybí argumenty a tak se mohou vzteknout a nezmohou se na víc než na ubohou demagogii a napadání oponenta. Alespoň tím paradoxně dokazují, že se nemýlím.
  • Chlapče, pokud nevíš, kdo to byl "bolševik", tak si běž hrát na WC s matkou a nebo s opilým fotrem, ale nepiš tu bludy, unavuješ a to je teprve pátek 07.08 hod, já ještě musím do 14 hod vydržet učit, tak na WC a ptáčka do pusinky matince, ať se tě zbavíme.
 • Petře, pokud jsem Tě již v minulosti opakovaně nabádal, že když chceš diskutovat, tak by jsi měl i něco více znát z historie a neplkat je povrchní ideologické bláboly. Ony nevadí někdy i vulgárnější slova, ale musí být vtipné a musí tak zvaně sedět. Pokud došlo v minulosti i ke zločinům komunistického režimu, tak Ti měli historicky výborného učitele v církvi svaté, kterou snad se nepodařilo nikomu předstihnout. A do problematiky Ribentrop -- Molotov, se vůbec nepouštěj, na to určitě historické znalosti nemáš.
  • oto, přestaň mě okřikovat, doba kdy jste vy určovali co je pravda a co lež a co kdo smí a nesmí říkat a dokonce co si má myslet, ty doby jsou už dávno pryč. O mé znalosti se nestarej, spíš si doplň ty své. Nevím proč sem pleteš církev, asi podle "logiky" "soused taky krade". Srovnávat církev a zrůdný komunistický režim může jen člověk slabého ducha nebo komunistický demagog. Jestli se v něčem mýlím, rád se nechám poučit. Ale jak vidím, tvé znalosti jsou chabé a tak jsem od tebe zatím neslyšel žádný věcný argument. Měníš nicky jak ponožky, což je také asiatská podlost. Nejsi náhodou bývalý politruk? Nech si své komunistické žvásty a važ si toho, že se tady uplatňovalo heslo "nejsme jako oni" a za ty zrůdnosti vám byl udělen generální pardon. Ale nemysli si, ono to není tak jak vám vykládali na stranickém školení a přijde doba, kdy budeš litovat, ale to už bude pozdě. Byli jiní a poznali...
   • Cituji: "... važ si toho, že se tady uplatňovalo heslo "nejsme jako oni ..."
    Takže, jací pak jsou ti nynější ... opravdu nejsou jako oni ... o tom se nezdálo ani Husákovi, Jakešovi, Štěpánovi ... ale bylo jim to jasné ... *3*
    http://www.youtube.com/watch?v=AQ092rRTrfE
 • Peppone, "politické školení" o komunismu najdeš na


  http://cs.wikipedia.org/wiki/Komunistick%C3%BD_re%C5%BEim
  • Co bylo v Rusku nebo jinde ve světě mně nezajímá.
   • a nebo tě píchal fotr do prde-e ty úchyle,jinak není možný,aby takovýto dem-nt jako jsi ty chodil po světě
   • matka ti vyšoustala mozek z hlavy ty matkomrde
   • No tak u nás tři půl stovky popravených z politických důvodů, byli mezi nimi Slánský se svou bandou, která ta zvěrstva rozběhla. Na deset tisíc utlučených nebo zastřelených StBáky při "výslechu". Tisíce zastřelených jk zajíci, kteří se pokoušeli odejít z československého komunistického koncentráku do svobodného světa, na dva tisíce vyhnaných z gruntů po předcích do vypleněných barabizen v pohraničí, čtvrt milionu dlouhodobě v kriminále, otrocké oddíly PTP, lidé vyhnaní ze škol, z úřadů...
    • Nikdo nemusel utíkat. Tady svoboda byla všem zajištěna. To, že byl někdo zastřelen na hranicích, tak byl předem varován buď hlídkou nebo cedulemi, to že někomu zabrali majetek v pohraničí? Vždyť to ukradli sudeťákům. To je křiku, kdyý se to zestátnilo. Vždyť byl potrestán jenom zloděj. A ostaní není pravda. PTP byla notmální jednotka, to byli obyčejní ženisté, jak se jinde nazývá. A školy byly zadarmo a nikdo nikoho nevyháněl. To je lež a propaganda. Jestli poravili Slánského, tak se ke všemu doznal a jak je vidět platilo-padni komu padni.
     • Tak to je tedy maso......to se mi snad jenom zdá......ty jsi snad z jiné planety????? Je vidět, že vymývání mozků za minulého režimu fungovalo opravdu dokonale.....
      Bohužel zejména u těch jedinců, kteří byly, a jsou pohodlní používat vlastní mozek k vlastním úvahám a rádi bezmyšlenkovitě papouškují demagogické názory druhých....
      Asi jsem se mylně domníval, že skutečnosti a fakta, která byla zveřejněna po pádu komunistického režimu a jsou všeobecně známa, vyčistila hlavu všem zaslepeným a hloupým přisluhovačům a demagogům...... *10* *10* *16*
     • Peppone, kolik je ti roků, že to nepamatuješ? Nebo si to UŽ nepamatuješ? Kdyby si každý mohl koupit lístek na vlak a svobodně odjet, nemusel by riskovat u ostnatých drátů.
      Že tady za komunismu byla zajištěna svoboda? To může říci člověk, který snad není při smyslech.
      Nenapsal jsem, že bylo někomu něco zabráno v pohraničí. Majetek německy mluvících Čechoslováků, kteří byli vyhnáni ze svých domovů po předcích (pokud vůbec nebyli zavražděni) rozkradli zejména RG - rudé gardy, správně rabovací gardy. A do vyrabovaných polorozpadlých domů pak byli nahnání z vnitrozemí lidé, které komunisti vyhnali z jejich gruntů po předcích.
      PTP - "pomocné technické prapory" tvořili lidé potenciálně politicky "nespolehliví", nebyla to vojenská služba, ale pracovní tábor s vojenským režimem, něco jako totální nasazení do říše za Protektorátu. A byli tam proti své vůli drženi déle než činila povinná vojenská služba. Přečti si Černé barony.
      A ze škol nikdo nikoho nevyháněl?! Ježíšmarjá, komu tohle chceš tvrdit! Znal jsem lidi, kteří byli vyloučeni ze školy (profesoři i studenti) pro politickou "nespolehlivost", pro "špatný" třídní původ (otec byl živnostníkem). A ze stejných důvodů se mnozí nedostali na studium. Naproti tomu ale nyli "dělničtí kádři", kteří udělali maturitu za půl roku!
      A Slánský se "přiznal", i dr. Horáková se "přiznala" a další také, když je ten sadistický dob*k vyškolený ruskými "poradci" za použití asiatských zvěrstev k tomu přinutil. I sám Gottwald se z toho uchlastal, když viděl co ty zrůdy provádějí.
      Peppone, já se snažím s tebou diskutovat, ale ty jsi zaslepený fanatik. Možná také patříš k obráncům toho zrůdného režimu nebo dokonce k těm, jimž se lidé "doznávali". Komunisti byli horší než nacisti. Oba systémy používaly středověká nelidská mučení, ale Gestapu šlo "věcně" o vynucení doznání co dotyčný skutečně věděl, kdežto StB šlo o "divadlo" k zastrašení občanů, dokázali vynutit "doznání" k tomu, co dotyčný neudělal. Typický je příklad Slánského, kterého, možná jako nepohodlného svědka, potřebovali zlikvidovat, tak to zrůdné divadlo praktikovali i na něm.
      • Petře, smekám.....a obdivuji tvou trpělivost k diskusi s takovýmto individuem......
      • Není divu, že jsme tam kde jsme, když v tomto státě žijí takoví zaslepení idioti, jako jste vy, Petře. Mně je 58 let, žil jsem za socialismu a žiji i teď. Jenže nemám ambice obchodovat, kševtovat a okrádat druhé. Normálně pracuji jsem zaměstnanec technických služeb, dělám špinavou prác někdy vozím i popelnicei a pro vás jsem "socka". Ale dělám PRÁCI ne byznys, za minulého režimu bylo líp a to mnohem.
 • Pro petra: Komunistický režim v ČR nemá tolik lidských obětí, jako současný režim. Samozřejmě se to statisticky nevede, protože nechtějí, aby to občané věděli. Tolik obětí nebylo ani v období prvé republiky, kde režim nechal střílet do dělníků, matek a dětí.
  • Peppone, počet obětí komunismu na celém světě i v ČSR najdeš na

   http://cs.wikipedia.org/wiki/Komunistick%C3%BD_re%C5%BEim

   On nechal režim za prvé republiky "střílet o dělníků, matek a dětí"? Pokud vím, tak nechal režim střílet do do německy mluvících Čechoslováků v severovýchodních Čechách, kteří demonstrovali za spravedlivé kantonální uspořádání Československa po vzoru Švýcarska. A bylo přitom 56 mrtvých.
 • Jedině komunismus bude spása občanů a celého lidstva.Všechno ostatní musí skončit na smetišti dějin a mohou být vzorem pro horory. Kapitalistmus je nejhorší období od doby otroctví.
  • docházejí ti slova ty matkomrde *1*
  • Je vidět jak ta "spása" v Severní Korei "spasila" lidi. Kdyby jim USA nedodaly potraviny, tak by Severokorejci pochcípali hlady. Tak jako chcípl komunismus, jehož mrtvolu se tam ta rudá banda snaží oživit. Ano, komunismus už skončil na smetišti dějin a ta chcíplotina tam bude ještě dlouho smrdět. A pokud jde o ten tzv. "kapitalismus", to je stejná fantasmagorie vymyšlená pomatenými marxisty, která nikse neexistuje.
 • Mě by zajímalo,kdo má peníze na zkoumání případného volebního úspěchu .
  Kdo platí zprávy, že některá strana vyhrává a jiná prohrává??.
  Kde získává firma dodávající výsledky průzkumů veřejného mínění
  peníze na svoji činnost.?? Kdo ji platí a z čeho žije??
 • Ano chce to restaurovat socialismus. AŤ žije jediná skutečné demokratická strany pro všechny občany - ať žije KSČM. Za její vlády se nám všem dařilo v celé historii nejlépe. A dle tohoto období, bylo nejlépe za presidenta Antonína Novotného.
  • a ty jsi odkud ty dobytku????Jsem si myslel,že takoví debilo-é jako jsi ty už dávno vyzdechali a ono ejhle,ještě jich pár přežívá *8* Tebe asi otec znásilnoval,že se nepletu?Jinak by jsi to nemohl mít v té choré palici tak domotané...a nebo snad matka synáčka molestovala?Pak tě chápu a je mi tě líto.Vyhledej odbornou pomoc.A bud si jist,že komunismus nikdy v této zemi a ani nikde jinde již vládnout nebude.Raději at kradou všichni,než aby vládli ti rudí lemplové a darmožrouti.ŠIBENICE PRO TY RUDÉ OPICE *1*
  • ZÁKON č. 198/1993 Sb. O PROTIPRÁVNOSTI KOMUNISTICKÉHO REŽIMU A O ODPORU PROTI NĚMU:
   ...Komunistická strana Československa, její vedení i členové jsou odpovědni za způsob vlády v naší zemi v letech 1948 - 1989, a to zejména za programové ničení tradičních hodnot evropské civilizace, za vědomé porušování lidských práv a svobod, za morální a hospodářský úpadek provázený justičními zločiny a terorem proti nositelům odlišných názorů, nahrazením fungujícího tržního hospodářství direktivním řízením, destrukcí tradičních principů vlastnického práva, zneužíváním výchovy, vzdělávání, vědy a kultury k politickým a ideologickým účelům, bezohledným ničením přírody...
   TRESTNÍ ZÁKONÍK č. 40/2009 Sb.:

   § 403: Kdo založí, podporuje nebo propaguje hnutí, které prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka… bude potrestán...
   § 404: Kdo veřejně projevuje sympatie k hnutí uvedenému v § 403, bude potrestán...
   § 405: Kdo veřejně popírá, zpochybňuje, schvaluje nebo se snaží ospravedlnit nacistické, komunistické nebo jiné genocidium nebo zločiny nacistů a komunistů proti lidskosti, bude potrestán...

   Takže zákony máme, jen je třeba, aby justice konala.
   • takovému primitivovi jako je Peppone nemá smysl nic namítat,stejně nemá žádný mozek,ten mu už vlastní matka vyšoustala z hlavy *1*
   • Zákon, který navrhli jen primitivové, stejně jako o zásluzích Havla a připravoný zákon o ?odškoděnění" církkví, nebo jiné zakoný včetně zdravotnictví a jiných podobných.
    Však se na nich podílí např. Benda, který získal JUDra podvodem
    • Peppone, nevím, jestli ten zákon navrhli primitivové, ale je to dobrý zákon a až se staneme právním státem bude se podle něho postupovat. Kdyby tady půl století nevládli rudí fašisti, neměl by V. Havel žádné zásluhy, jedině snad jako spisovatel a dramatik. A církvím by nebylo třeba nic vracet, protože by svůj matek spravovaly a žádná rudá smečka by jim nic neuloupila. Nevím jestli Benda získal titul JUDra podvodem, ale nechápu, co to má společného s tím, že řádně zvolený parlament přijal zákon o protiprávnosti rudého fašismu alias komunismu a ten zákon platí.
     Ještě připomínám, že komunismus byl učitelem nacismu, kterému dodal "know-how" (dělení lidí na "vyšší" "nižší" třídy nebo rasy, gulagy alias koncentráky, zavedení komunismu alias konečné řešení...), ruští komunisté uzavřeli s německými nacisty dohodu o vzájemné spolupráci (Pakt Molotov-Ribbentrop) a poskytli jim i "materiální pomoc" umožněním vybudovat si u Minska důstojnickou přípravku a vojenský výzkumný ústav. I Mengelemu dodali "know-how". Pak si navzájem poskytli "bratrskou pomoc", nejdřív hnědí socialisté rudým socialistům a pak jim to zase rudí socialisté oplatili a při svém nájezdu vyloupili střední Evropu, jak byli ti mongolsko tatarští nájezdníci po staletí zvyklí. Komunismus má na svědomí nejméně 100 milionů (sto milionů!!!) mrtvých, což mnohonásobně převyšuje počet obětí nacismu!
  • Jenom inteligentní člověk to pochopí a musí uznat. Ale co chcete od pravičáků, když místo mozků používají nevím co. Primitivové, kteří si kupují tytuly. Ruce mají jen na žranice a na krádeže, ne li na něco ještě horšího.
   • Mladým se to jejich chování líbí.
 • je úplně jedno,kdo vyhraje volby,jestli modří,oranžoví nebo bolševici,všechno je to prospěchářská banda,která se-e na lidi a stejně jde všem jenom o vlastní prospěch.Pro soudruha apače-bydlím kousek od soudruha Grebeníčka nevěřil by jsi soudruhu apači,jak si tento lidumil a vzorný soudruh žije nad poměry-dům za miliony,luxusní auta-nejhorší ve vozovém parku je Audi A8,dovolené v Karibiku atd atd.Věř mi,že ty si takové auto ze svého platu asi nikdy nekoupíš a na maledivy několikrát ročně také létat nebudeš.Pokud samozřejmě nejsi politik v této zemi.Takže tvé iluze o bolševicích jsou úplně liché.všechno je to stejná pakáž,která jakmile se dostane ke korytu,tak na tebe a na všechny ostatní rychle zapomene.Takže je opravdu jedno,která ta banda bude krást,stejně budou krást všichni... *12*
 • Nebojte se ČSSD vládnout nebude, protože Zemanovi se podaří odlákat část jejich voličů a potom obě partaje nezískají nic a moci zůstane dnešní koalice (bez VV) .Zeman si svoje příkoří od Špidly ,Grose a Paroubka opravdu vychutná. ( A pocivým občanům, které pomůže uvrhnout do nětší bídy vzkáže?: " O nic jiného jsem přece jako zaměstnanec prognosťáku nikdy neuvažoval!!"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit