Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Doufám že socany, Ods a další tupé a zlodějské strany které se zde už trapně dloho drží u moci, nikdo nikdy volit nebude. *16* *11* *16* *11* *16* *11*
 • Cituji: "... važ si toho, že se tady uplatňovalo heslo "nejsme jako oni ..."
  Takže, jací pak jsou ti nynější ... opravdu nejsou jako oni ... o tom se nezdálo ani Husákovi, Jakešovi, Štěpánovi ... ale bylo jim to jasné ... *3*
  http://www.youtube.com/watch?v=AQ092rRTrfE
 • Petře, smekám.....a obdivuji tvou trpělivost k diskusi s takovýmto individuem......
 • Tak to je tedy maso......to se mi snad jenom zdá......ty jsi snad z jiné planety????? Je vidět, že vymývání mozků za minulého režimu fungovalo opravdu dokonale.....
  Bohužel zejména u těch jedinců, kteří byly, a jsou pohodlní používat vlastní mozek k vlastním úvahám a rádi bezmyšlenkovitě papouškují demagogické názory druhých....
  Asi jsem se mylně domníval, že skutečnosti a fakta, která byla zveřejněna po pádu komunistického režimu a jsou všeobecně známa, vyčistila hlavu všem zaslepeným a hloupým přisluhovačům a demagogům...... *10* *10* *16*
 • Není divu, že jsme tam kde jsme, když v tomto státě žijí takoví zaslepení idioti, jako jste vy, Petře. Mně je 58 let, žil jsem za socialismu a žiji i teď. Jenže nemám ambice obchodovat, kševtovat a okrádat druhé. Normálně pracuji jsem zaměstnanec technických služeb, dělám špinavou prác někdy vozím i popelnicei a pro vás jsem "socka". Ale dělám PRÁCI ne byznys, za minulého režimu bylo líp a to mnohem.
 • Chlapče, pokud nevíš, kdo to byl "bolševik", tak si běž hrát na WC s matkou a nebo s opilým fotrem, ale nepiš tu bludy, unavuješ a to je teprve pátek 07.08 hod, já ještě musím do 14 hod vydržet učit, tak na WC a ptáčka do pusinky matince, ať se tě zbavíme.
 • Jak vidím, bolševikům chybí argumenty a tak se mohou vzteknout a nezmohou se na víc než na ubohou demagogii a napadání oponenta. Alespoň tím paradoxně dokazují, že se nemýlím.
 • oto, přestaň mě okřikovat, doba kdy jste vy určovali co je pravda a co lež a co kdo smí a nesmí říkat a dokonce co si má myslet, ty doby jsou už dávno pryč. O mé znalosti se nestarej, spíš si doplň ty své. Nevím proč sem pleteš církev, asi podle "logiky" "soused taky krade". Srovnávat církev a zrůdný komunistický režim může jen člověk slabého ducha nebo komunistický demagog. Jestli se v něčem mýlím, rád se nechám poučit. Ale jak vidím, tvé znalosti jsou chabé a tak jsem od tebe zatím neslyšel žádný věcný argument. Měníš nicky jak ponožky, což je také asiatská podlost. Nejsi náhodou bývalý politruk? Nech si své komunistické žvásty a važ si toho, že se tady uplatňovalo heslo "nejsme jako oni" a za ty zrůdnosti vám byl udělen generální pardon. Ale nemysli si, ono to není tak jak vám vykládali na stranickém školení a přijde doba, kdy budeš litovat, ale to už bude pozdě. Byli jiní a poznali...
 • Petře, pokud jsem Tě již v minulosti opakovaně nabádal, že když chceš diskutovat, tak by jsi měl i něco více znát z historie a neplkat je povrchní ideologické bláboly. Ony nevadí někdy i vulgárnější slova, ale musí být vtipné a musí tak zvaně sedět. Pokud došlo v minulosti i ke zločinům komunistického režimu, tak Ti měli historicky výborného učitele v církvi svaté, kterou snad se nepodařilo nikomu předstihnout. A do problematiky Ribentrop -- Molotov, se vůbec nepouštěj, na to určitě historické znalosti nemáš.
 • Peppone, kolik je ti roků, že to nepamatuješ? Nebo si to UŽ nepamatuješ? Kdyby si každý mohl koupit lístek na vlak a svobodně odjet, nemusel by riskovat u ostnatých drátů.
  Že tady za komunismu byla zajištěna svoboda? To může říci člověk, který snad není při smyslech.
  Nenapsal jsem, že bylo někomu něco zabráno v pohraničí. Majetek německy mluvících Čechoslováků, kteří byli vyhnáni ze svých domovů po předcích (pokud vůbec nebyli zavražděni) rozkradli zejména RG - rudé gardy, správně rabovací gardy. A do vyrabovaných polorozpadlých domů pak byli nahnání z vnitrozemí lidé, které komunisti vyhnali z jejich gruntů po předcích.
  PTP - "pomocné technické prapory" tvořili lidé potenciálně politicky "nespolehliví", nebyla to vojenská služba, ale pracovní tábor s vojenským režimem, něco jako totální nasazení do říše za Protektorátu. A byli tam proti své vůli drženi déle než činila povinná vojenská služba. Přečti si Černé barony.
  A ze škol nikdo nikoho nevyháněl?! Ježíšmarjá, komu tohle chceš tvrdit! Znal jsem lidi, kteří byli vyloučeni ze školy (profesoři i studenti) pro politickou "nespolehlivost", pro "špatný" třídní původ (otec byl živnostníkem). A ze stejných důvodů se mnozí nedostali na studium. Naproti tomu ale nyli "dělničtí kádři", kteří udělali maturitu za půl roku!
  A Slánský se "přiznal", i dr. Horáková se "přiznala" a další také, když je ten sadistický dob*k vyškolený ruskými "poradci" za použití asiatských zvěrstev k tomu přinutil. I sám Gottwald se z toho uchlastal, když viděl co ty zrůdy provádějí.
  Peppone, já se snažím s tebou diskutovat, ale ty jsi zaslepený fanatik. Možná také patříš k obráncům toho zrůdného režimu nebo dokonce k těm, jimž se lidé "doznávali". Komunisti byli horší než nacisti. Oba systémy používaly středověká nelidská mučení, ale Gestapu šlo "věcně" o vynucení doznání co dotyčný skutečně věděl, kdežto StB šlo o "divadlo" k zastrašení občanů, dokázali vynutit "doznání" k tomu, co dotyčný neudělal. Typický je příklad Slánského, kterého, možná jako nepohodlného svědka, potřebovali zlikvidovat, tak to zrůdné divadlo praktikovali i na něm.
 • docházejí ti slova ty matkomrde *1*
 • a nebo tě píchal fotr do prde-e ty úchyle,jinak není možný,aby takovýto dem-nt jako jsi ty chodil po světě
 • matka ti vyšoustala mozek z hlavy ty matkomrde
 • Nikdo nemusel utíkat. Tady svoboda byla všem zajištěna. To, že byl někdo zastřelen na hranicích, tak byl předem varován buď hlídkou nebo cedulemi, to že někomu zabrali majetek v pohraničí? Vždyť to ukradli sudeťákům. To je křiku, kdyý se to zestátnilo. Vždyť byl potrestán jenom zloděj. A ostaní není pravda. PTP byla notmální jednotka, to byli obyčejní ženisté, jak se jinde nazývá. A školy byly zadarmo a nikdo nikoho nevyháněl. To je lež a propaganda. Jestli poravili Slánského, tak se ke všemu doznal a jak je vidět platilo-padni komu padni.
 • No tak u nás tři půl stovky popravených z politických důvodů, byli mezi nimi Slánský se svou bandou, která ta zvěrstva rozběhla. Na deset tisíc utlučených nebo zastřelených StBáky při "výslechu". Tisíce zastřelených jk zajíci, kteří se pokoušeli odejít z československého komunistického koncentráku do svobodného světa, na dva tisíce vyhnaných z gruntů po předcích do vypleněných barabizen v pohraničí, čtvrt milionu dlouhodobě v kriminále, otrocké oddíly PTP, lidé vyhnaní ze škol, z úřadů...
 • Peppone, počet obětí komunismu na celém světě i v ČSR najdeš na

  http://cs.wikipedia.org/wiki/Komunistick%C3%BD_re%C5%BEim

  On nechal režim za prvé republiky "střílet o dělníků, matek a dětí"? Pokud vím, tak nechal režim střílet do do německy mluvících Čechoslováků v severovýchodních Čechách, kteří demonstrovali za spravedlivé kantonální uspořádání Československa po vzoru Švýcarska. A bylo přitom 56 mrtvých.
 • Co bylo v Rusku nebo jinde ve světě mně nezajímá.
 • Peppone, "politické školení" o komunismu najdeš na


  http://cs.wikipedia.org/wiki/Komunistick%C3%BD_re%C5%BEim
 • Pro petra: Komunistický režim v ČR nemá tolik lidských obětí, jako současný režim. Samozřejmě se to statisticky nevede, protože nechtějí, aby to občané věděli. Tolik obětí nebylo ani v období prvé republiky, kde režim nechal střílet do dělníků, matek a dětí.
 • Je vidět jak ta "spása" v Severní Korei "spasila" lidi. Kdyby jim USA nedodaly potraviny, tak by Severokorejci pochcípali hlady. Tak jako chcípl komunismus, jehož mrtvolu se tam ta rudá banda snaží oživit. Ano, komunismus už skončil na smetišti dějin a ta chcíplotina tam bude ještě dlouho smrdět. A pokud jde o ten tzv. "kapitalismus", to je stejná fantasmagorie vymyšlená pomatenými marxisty, která nikse neexistuje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit