Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit

 • Amrdólstí žoldnéři roznáší smrt nejen tam, kde stále válčí, ale přitáhli smrtící virus i do Číny!

  • Je to vrchol sprosťárny a nabubřelosti amrdólů poslat nakažené vojáky do Číny

  • jinak ten vir se nejvíc šíří když hodně křičíte a nejvíc škodí když je okolo Vás virů jiných lidí mnoho a různých , prostě platí čím více virů chytíte a různých  a v co největší koncentraci tím větší potíže .

   Ve Vašem případě se ukazuje že skutečně napadá nervovou soustavu a to i přes elektronickou komunikaci a pravděpodobně jste zcela unikátní a první 🙂🙂🙂

  • To ani nemusíš psát, to je už od podzimu jasná věc!


  • Mluvcacek zjevně tajně chodí popíjet svému šéfovi Becherovku a pak plácá takové nesmysly. Vlastně teď Hruškovici, Becherovka obsahuje cukr a to diabetik nemůže.

 • Karel

  Vosy jako indikátory koronaviru? Ve stodole(uvnitř) to vypadá, jako by je někdo postříkal biolitem(nepoužívám absolutně žádnou chemii) stovky jich uhynulo.Včely od sousedů se zatím drží.

  Něco je špatně. Nebo informace o koronaviru nejsou úplné.

  Měli by se na to podívat "výzkumníci":


 • Že vir SARS-CoV pochází z amrdólie je neoddiskutovatelný fakt!

  • Wuchan není v Americe !!!si se špatně učil zeměpis a některým lidem se nelíbí když jsou čínským "špalkem" , i ti lékaři z Ruské federace nešli do Itálie na dovolenou , nebo si myslíš že Putin zrušil přehlídku jen tak? , prostě už mu dávají informace ze svobodného světa a alespon poslouchá lidi co tomu rozumí a to si piš že ty lidi ví o čem je řeč , to že v Bílém domě mají hnupa Donalda se nedá zastavit  , ale jeden pročínskej Ovar sedí i v Lánech a celá vláda směšně děkuje čínským komunistům .

   • "Bývalý" komunista a "bývalý" konfident StB je jako "bývalý" černoch. Copak ti Číňané na toho "bývalého" vědí a vyhrožují mu nebo čím ho podplácejí, že sám a příslušníci jeho smečky lezou do čínské p.dele?

    Že Číňané v tom vojenském výzkumném ústavu ve  Wu-Chanu vyvíjeli ten Či-Ko-Vir (čínský komunistický virus) pro účely bakteriologické války, to se dá těžko vyvrátit. Jde jen o to, jestli jim ten virus unikl v důsledku. bo.delu, který je vlastní komunistickému systému nebo ho vypustili vědomě. Postihuje to hlavně lidi staré, nemocné nebo jinak oslabené a ti se přece nedají použít k "budování komunismu" a k "pokomunističtění a počínštění světa".  Přece nas mnogo, tak vo co go.

    • můžeme spekulovat :ale ten vir je přírodního původu , nakažlivost laboratorně upravená (tak aby šla použít proti demonstrantům aniž by si svět uvědomil co se stalo a šlo jen o vyřazení lidí z dalších demonstrací  , prostě někdy i nesmrtící zbraně usmrtí - to v závorce už je jen můj názor),jen tak mimochodem k tomu se přiklání vědci ve Velké Británii a pravděpodobně jde o nehodu , zda při výzkumu či už výrobě se dovíme tak za hodně let , jestli se to vůbec podaří, zrovna GB mělo jednu z největších kapacit na vývoj biologických zbraní v 50 letech , prostě čerpali z toho že byli rozlezlí 300 let po celém světě a na uzemí impéria probíhali jak epidemie tak konflikty a koneckonců jim Němci řádně zatápěli a po válce měli strach co  s Východním blokem , ač se to zdá "nemyslitelné"operačně.

     Dnes je to jedno za současnou situaci můžou papaláši v ČLR a jestli je někdo chválí a ještě předhazuje jako vzor tak je spoluviníkem.

     Jen tak mimochodem výsledky japonské 731 z dob 1938-1945 se objevili až v roce 1989 ve výkopu v Japonsku a muselo to ven , nevím co by občané USA řekli po 2 sv.válce na vědce kteří zkoušeli biologické zbraně na  zajatcích - pilotech a důstojnících Spojenců (v žádném případě nesmělo jít o lidi ze SSSR ,přes problém Kuril Japonci nechtěli jako protivníka SSSR) , ona ta občanská společnost  v USA je na některé věci řádně háklivá a rozhodně by se vědci z Japonské 731 po válce netěšili dobré výplatě , on to nebyl jen Braun a popravdě co se týče výzkůmů 731 tak ten urychlil i vývoj v tehdejším SSSR , a vědci už z RF zase urychlili vývoj biotechnologií v ČLR , no snad je ten C19 opravdu z netopýrů a všechno jsou to jen nepravdy .Jestli pamatujete na syntetický opiát použitý v divadle na Dubrovce před 18 lety tak tam Rusové ani neprozradili o co šlo , oni taky umí .Putin není hlupák jako Donald a co by agent KGB ví sakra dobře na co se zaměřit.

     • Martinko, naprostý souhlas s Vašimi názory a závěry. Můžeme sice o mnohém spekulovat, ale z charakteru a rozsahu té pandemie, která zachvátila celý svět jasně vyplývá, že to sotva lze svádět pouze na nějaké netopýry. Z porovnání a vyhodnocení známých faktů nutně vyplývá podezření na lidské ovlivnění, ať už úmyslné nebo neúmyslné.  

      • ona ta příroda taky umí , už jsem to tady vzpomněl těch deset ran egyptských , co si přisvojil jeden kápo z otroctví , ale to je jiná historie .Jedno vím určitě pokud by zkřivili vlasy židovským věřícím v Japonsku či v té době okupované Číně tak by v Izraeli prachy nedostali , a v určité době  Izraelci dokázali postihnout válečné zločince z Německa na celém světě a dotáhnout je k soudu a tak to má být.Dokonce jestli mi pamět neklame tak Japonci použili bakteriologické zbraně proti Vuhanu v druhé sv .válce , ale už nevím.

   • HAHAHAHA, tak si se nám duševně vyprděl a dál?

    USArmy byli ve Wuchanu, hahaha, když nevíš nereaguj Sajmone!

    • Jo jo tak si přečtěte kdy všichni Čínanci na příkaz komunistů  začali schánět hadry na hubu , takže když tam byli tak už to jelo a nebavíme se o týdnech , opravdu si myslíš že země která dělá na celý svět musí skupovat roušky v lékárně v Česku Horní dolní.Srovnejte si ty časové údaje které jsou veřejně dostupné ,pak si odečtěte min 3 měsíce ,než se to rozjede ,někoho co chce všechno utajit vyděsí a pak se skoupí všude na světě respirátory a roušky a pošlou do země.To jsou fakta a první domov důchodců v Číně plný mrtvol se pravděpodobně objevil už před nějakou sportovní akcí.Nebudu s Vámi polemizovat , prostě někteří ví a někteří neví ,ale to neznamená že když nevíte nemůžete vědět a k tomu se dostanete jedině sám.

     Jinak dobře si prdnout je lepší než jeden doktor.🙂

     Jen tak mimochodem situace kdy jedno křídlo komunistických kapitalistů v ČLR nezvládlo situaci a druhému se to hodí na stranické čistky ,taky nic nového ,takový" trockismus "v éře rozvinutých biotechnologií a bohužel pro celý svět díky tolik proklamované globalizaci se tak neodehrálo jen doma na dvorku.Prostě pro stranické pikle se hodí vše , se nemusíte koukat do Číny a podívejte na ten dvorek u nás , tady je obava že někteří lidé to sakra odnesou a Bureš už mžourá očkama jak vydělat , soudruh Hamáček se snaží zaplatit dluhy z česko čínskejch peněz ,soudruh Soukup v primě už prodal , min. okatá můra má s tím poloobličejem výhodu , soukromníčky zachranuje jejich likvidátor Kalousek , Klaus ten to jako vždy věděl 10 let dopředu a Lánskej agent toho už nechce vidět ani jeho originální mlučáček , jo a ta ženština z topky co se hádá jestli to soudruzi v chině věděli o 6 dnů dřív nebo pozdějš měla radši v Africe nabízet předražené mobilní služby.😉

  • Velice správně, přitáhli to tam vojáci USArmy.

   • no ty si to spíš odvezli , v ten čas už to muselo ject.

  • mluvcacek = blb????   Ááááňňo -potvrzuji Bureš.

 • Po dalším projevu premiera Babiše, začínám mít neblahý pocit, že naši opoziční politici v čele s Fialou a Kalouskem nenosí v TV roušky kvůli ochraně před virem, ale proto, aby nebylo vidět jak se jim práší od huby.

 • Americký prezident Donald Trump ve středu oznámil, že se jeho vláda snaží zjistit, zda byl koronavirus pochází z laboratoře v čínském Wu-chanu. Americký ministr zahraničí Mike Pompeo mezitím řekl, že Peking by „měl jít s pravdou ven“ a sdělit, co ví, informovala agentura Reuters. 


  Především by mněl jít s pravdou ven Trumpeta a sdělit co ví, a nebo mu to CIA neříká?


  • vanhorne

   " mněl jít s pravdou ven Trumpeta"

   Uz za Prvni Republiky, lide meli obavy a rikalo se, ze svetu hrozi Zlute Nebezpeci. Kdyz nevyleze s pravdou ven Donald, tak muzes z almary vylezt ty a zvestovat nejakou pravdu.


   • jestli dáme počátek do r.1945 a označíme bodem 1 - jednotka 731 , tak se nám ta demokracie tak zatřese že se všechny  dnešní i budoucí totality budou za břicho popadat.Nová čínská chřipčička se musela objevit už v 7-8 měsíci 2019 , takže o tom že z min.50% za to můžou  globálně kapitalističtí komunisti je bez komentáře .Kam jsme došli když se USA s Německem hádají o kus plastu s filtračním papírem kdesi v Asii a loupí si náklady 3M.To jsme opravdu takový netáhla že na nás musí dělat?Tady bych viděl ponaučení .

     Zeman,Nejedlý,Tvrdík ,Mynář ,částečně Babiš a Hamáček mají být souzeni za propagaci hnutí dle § 400 až419, tr.zakoníku 40/2009

    • Zákon
     č. 198/1993 Sb.o protiprávnosti
     komunistického režimu a o odporu proti němu

     • ono už to dávno nejsou komunisté , se to nějak přefiltrovalo do kapitalistickonacistickokomunistického systému , v ČLR a nejen tam vlastě vlastní zemi mění v popel.Na jejich kredity by koukal i Orwell to ani on netušil a Babiš by to nejradši zaved i tady a ještě mu bude prostoduchá soc.demokracie tleskat .

    • Chachachahihi to se teda moc povedlo. Místní odbojář Martiňák  to vzal pěkně po bolševicku! Pročetl Blesk, Aha, poradil se s demoblokáčema, probral to s Milionem chlívů ......A nová svěží myšlenka je na světě! Nebude nikdo souzený, nikdo se s tím nebude ani zabývat.Evidentně pokud tady ta chytrá palice přijde učinit oznámení na PČR, tak jej zdarma a pod majáčkama i odvezou.Do Bohnic.

     • no to jsem rád žes vesel a zdráv , včera jsem viděl že paní Shilerová má přes hubu plexisklo , to je vid když "metař u popelnic" to ví už 2 měsíce .Koukám jak by ten tvuj guru Bureš, teda nejen on si nejradši přešil ksicht s šikmejma očkama a nabarvil na žluto s červenou hvězdou na čele .Tak zase příště tupoune okoune a zkus něco nového.🙂

 • Dnes se ve Fialovi, Stanjurovi, ale i Pekarové a dalších mudrcích ze STAN i Pirátů probudilo sociální cítění a rozhazovali by plnými hrstmi, nehledě na to, že ví, ze všech nejlíp, jak by si poradili s koronavirovou krizí. Kterou tedy mimochodem, pokud se porovnáme s cizinou, naše vláda zrovna špatně nezvládá.

  Takže bych ve vší zdvořilosti řekl, že by naše slavná opozice měla alespoň do léta ubrat na hlasitosti, a když už nepomáhá, tak by se alespoň nemusela pokoušet škodit. Což mimochodem platí i o jí nakloněných novinářích. Které mám na mysli, jistě není třeba jmenovat.

 • Donald Trump oznámil, že dnes přikázal své administrativě, aby dočasně přerušila financování Světové zdravotnické organizace (WHO). Důvodem je podle něj způsob, jakým si WHO počínala při boji s pandemií způsobenou koronavirem. Byla pro Čínská a to je přece podle USA  vždycky špatně. Takže vydírání přímo učebnicové.

  • I když je realiták z Bílého domu tupej , tak má pravdu ,proč není členem Čínská republika ale jen ta Čínská lidová republika , ono s tím vydíráním je to trochu jiné neb ta menší bude asi menším donátorem , tak kdo tady někoho vydírá? , no a že prachy tupého trumpety budou chybět jinde na jiných projektech , to už tupá červená kšiltovka nedomyslela , pokud tento výpadek peněz nahradí ČLR třeba v Africe tak mise za vliv byla splněna a Donald je skutečně hlupák.!

 • Nemoc údajně pochází z netopýrů. A kdo je šéfem všech netopýrů na planetě? NO PŘECE BATMAN......!!! Situace je tedy myslím zcela jasná.......🙂

  • Kdybyste tenhle odkaz dala do článku "cenzora" Jégla, svobodně a demogratycky by vás smazal a blokl, jako mne za totéž minulý týden a i dříve za jiné myšlenky a názory (jež měly konkrétní historické důkazy a vycházely z reálných prokazatelných faktů). On pan Jégl tak celkově nějak uvízl v bolševickém myšlení a co není dle názoru "jeho strany" a v souladu s pokyny jeho nadřízeného důstojníka propagandy z ústředí CIA v Langley, to se prostě musí odstranit. Věřím, že pan Strašík je vyšší kvalitativní liga, ten se jiných myšlenek nebojí.......😉

 • Když to říká Pentagon !?! Přeci si nenechá ukrást kdo toho prevíta udělal !!!

  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/pocet-potvrzenych-pripadu-nakazy-koronavirem-se-blizi-2-milionum-99905

  (A to nepoužívám žádné nepodložené zprávy)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit