Přejít na výpis diskuzí

Za pět minut půlnoc. Merkelová a Hollande na poslední chvíli jednali s Putinem

6.2.2015 22:11
Alina Holušová 90 příspěvků

Německá kancléřka Angela Merkelová a francouzský prezident Francois Hollande jednali v Moskvě za zavřenými dveřmi s šéfem Kremlu Vladimirem Putinem. Jde o první bezprecedentní pokus Evropy o urovnání konfliktu za celou dobu války na východě Ukrajiny. A také nejspíš poslední pokus o odvrácení katastrofálního...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • to je opravdová diskuse k problému, nebo už máme 1.apríla?
 • s tou spikleneckou teorií máte pravdu, taky jich pár znám. Například že Američané aby mohli napadnou Afgánistán a Irák kvůli ropě plynovodu a dolaru shodili si dvojčata sami a zavraždili tak s klidem své vlastní lidi. Že Američané uzavřeli s mimozemšťany dohodu o zamlčení jejich přítomnosti a genetických testech na Amerických občanech výměnou za technologie. Že Američané mají základnu na Marsu, že zamlčují neznámé základny na Měsíci, že po válce přetáhli nacisty a jejich výzkum do svých řad, že inscenovali převrat v Kyjevě a chtějí převrat v Praze a spousta dalšího marasu které US mozek po světě páchá. Jen nevím zda používají stejné techniky jaké jste popsal vy výše nebo mají jiné propracovanější metody manipulace.
 • Ano, taky jsem si všiml, učený sbore. A dokonce je ta pusinka šestnáctinásobná. Nejde však, páni lékaři, zde o schizofrenii, ale o obyčejnou komunistickou lumpárnu. Z té soudruzi obviňují každého, kdo se brání jejich dialektickému řízení a uplatňování tzv. zákona negace negace či zákona jednoty a boje protikladu, což jsou marxistické definice, které za kapitalisty převlečení soudruzi a jejich potomečci stále uplatňují při řízení společnosti. Oni totiž dodnes jsou soudruzi omezeni na jeden univerzální vývoj a odmítají pochopit, že ve formální logice existují při vzájemné vazbě dvou ideálních bodů či subjektů nikoli jen dva, ale hned čtyři logické stavy. A nejen to. Tuhle svoji chiméru vnucují i jiným, roky si ji i sami sobě nalhávají, a v jejich tajném učení si jejich zasvěcení (Gurru) šeptem sdělují, že ty stavy jsou opravdu bohužel čtyři, ale že se to nesmí lidem říkat, jinak by ti lidé nebyli (opět jimi, jak jinak) spaseni.
  Jinak souhlas:vyrobit z lidí schopnějších imbecily i třeba "operacemi" by moc chtěli, má to ale jeden problém: pak by sami museli začít pracovat a brzy poté by podobné metody začali provádět i sami na sobě.
  Uvedu vám příklady:
  1. Hitlerismus začal kdysi v 30. letech řevem líné sebranky na parade-marších s rudými vlajkami s onou indickou svastikou a skončil koncentračními lágry s nápisy na bránách "Arbeit macht frei".
  2. Šestidenní válka na Blízkém Východě skončila uprchlickými lágry až do nedávné arabské revoluce "oplakávanými" hyenami všeho druhu, včetně ČSSR a SSSR, který si tam taky zkoušel na lidech nové zbraně.
  3. Socialismus šířený, tak řečeno komunistickou mluvou, imperialistickými emisary ze SSSR začal řevem "dělnické třídy" na prvomájových demonstracích "pracujícího lidu", kdy v čele průvodů vždy nesli Lenina a další "klasiky" na špejlu, a z celé republiky autobusy svezené 100,-Kčs placené babky-důchodkyně nadšeně pod tribunou s vystavenými soudruhy leadery (=vůdci) šťastné socialistické přítomnosti nadšeně řvaly "Ať žije Sovětský Svaz". A končí dnes ... všichni vidíme jak ... a pozor, na konci konce tohoto našeho socialismu může být ještě něco horšího ... včetně těch lobotomií jak píšete ... Ovšem jen tehdy, pokud JE TO necháme udělat, a nevypořádáme si TO s NIMI ... třeba i podobně jako na Ukrajině.
 • Pusinko, nečtete pozorně. Nevím co jste a možná je to tak dobře, nemohu z časových důvodů zde popisovat podrobnosti a SMS typ komunikace (= střelbu) odmítám jako jazyk zdegenerovanců. Napsal jsem co pokládám za důležité mj. i pro ty, kteří mě čtou, a ze strachu si nedovolí dopisovat. To lithium je ale vážná věc podobně jako další "léčení" zanechávající stopy na mozku. Opakuji, nejsem blázen, jen si provádím některé výzkumy soukromě, jelikož mi není dovoleno provádět je jako "svobodný" občan ve prospěch svého národa a k jeho užitku. Ale co to povídám. Vždyť lidé jako vy toto moc dobře vědí, jdou dnes i s celým svým ego a systémem do háje, a nestydí se pro udržení si moci za každou cenu ani tichého teroru, dokonce ani vražd. A brzy za to budou souzeni a spravedlivě odsuzováni, podobně jako dnes soudí komunisty na Ukrajině.
 • a když vám váš lékař takto vyložil úskalí vaší nemoci, k čemu jste dospěli? lobotomie snad ne, to že je překonané řešení a když takové blbosti píšete s oběma zapojenými hemisférami, co byste plodil, kdby jedna psala a druhá bez souvislostí vaším typickým komickým způsobem přemýšlela? To by bylo fakt zajímavé.
 • jaképak mu asi přivezli dary,,,,
 • tedy, vy to lithium lokáte, co, no mozku to neprospělo, to vám povím *15* *15* *15* *15*
 • Tak jsem si právě přečetl reakce na svůj ranní vstup a děkuji všem za jejich názory, i za ty negativní. Některé mají něco do sebe, i když často svědčí o nesprávné interpretaci informací a i o těch špatných překladech z internetu, které zde někdo už také vzpomněl. Ti, kteří daleko většímu množství se mnou souhlasících názorů než těch, kteří sebrali odvahu hlasovat, že se jim můj vstup nelíbí (již jsem i jim poděkoval), spílají, posílají je na léčení a dokonce i navrhují pro nás i léčebné metody, bych chtěl také něco napsat.
  Víte, že na Ukrajině Janukovyč ve snaze donutit Ukrajince ke komunistické "poslušnosti" používal kromě těch vámi soudruhy navrhovaných "léčebných" metod v ničem nezadajících si s válečnými pokusy "doktora" Mengeleho, věrného Hitlerova socialistického soukmenovce včetně "léčení" prudce jedovatým a mozek poškozujícím lithiem i tzv. psychotronových generátorů? Jde o vysílače modulované mozkovými vlnami, které se běžně detekují při elektro-encefalografickém vyšetření mozku, které ale dnes je celkem neškodnou a běžnou lékařskou analytickou metodou třeba při šetření nádorových onemocnění. Jde docela o zvěrstvo, neboť takto Sověti kdysi snažili se vyvolat některé těžké choroby u lidí na americkém velvyslanectví v Moskvě, a v roce 1989 vysílala zde řada zdrojů mozkové vlny jako vzteklá a Letná navíc páchla protivnými pachy. Proto komunisté a jejich neméně dobří dynastičtí potomci dnes bezostyšně kradou po nemocnicích ve zdravotních záznamech jim nepohodlných lidí, aby např. získali údaje o jejich encefalogramech a mohli je takto proti nim zneužívat, a pak se je snaží těmito vlnami ovlivňovat. No, Janukovyč sledoval tím porobu Ukrajiny a vojenské cíle, u nás lidé režimem českého Zlodějova vyvolení pak myslí si, že toto budou zneužívat k okrádání, zejména starých a nemocných. Naštěstí toto však má na každého jiný účinek, neboť lidský mozek je mnohem složitější, než abychom jej zcela pochopili, a i pomocí toho co jíte mozek můžete +přeladit+ tak, že se proti frontálně agresivní vlně, kterou vám takto mozek rudý predátor ozařuje, stane méně náchylný. Takže jde "jen" většinou o tzv. vysílače špatných snů a špatných nálad či nesoustředěnosti a zmatenosti, což i dnes svedeme. (Také pozor na to co jíte v závodkách. Fakt.) Používá se toto u nás hlavně na "špičkových" výzkumných pracovištích také už dávno, a jen proto, aby tamní soudruzi většinou méně talentovaní a ,méně inteligentní vypadali chytřejší než ti, kteří na ně a za ně musejí dělat. Když jsem jim kdysi na to přišel, z takového jednoho pracoviště mě za to soudruzi vyhodili. Dodržel jsem totiž akademický slib. A to je i v dnešním českém post-normalizačním neokomunismu zločin. Takže já se tomuto bránit i zaměřit to aspoň částečně svedu, i když hamižný český mraveneček mě s tímto neustále snaží se otravovat též.
  Ale zpět k Ukrajině: podobně jako si to Syřané nejprve vyřídili v revoluci s hlavním trýznitelem a skutečným vládcem země tajnými službami, Ukrajinci si to vyřídili se soudruhem Janukovyčem, který nedomyslel, že mj. i ty psychotronové generátory mohou vyvolat též nečekanou a neřízenou skupinovou agresivitu. Jejich použití totiž podobně jako na stejném principu pracujících tzv. detektorů lži svede jen ovlivnit lidský mozek, nikdo však nedokáže předem bezpečně určit jak. Taková zařízení zakázal používat kdysi i sám Brežněv vědom si, že toto může udělat více zla než "dobra" (roz. po bolševicku - to je jiné zlo a dobro než to skutečné) a dokonce uškodit i jemu samotnému. Jinak takové vysílání je nezákonné podobně jako některé metody "léčení" lidí, kteří říkají prostičkou pravdu, což se soudruhům opravdu ale opravdu nelíbí. I těm sametovým. A vy po přečtení této další mé stati teď už víte, mj. i to, proč možná Ukrajinci nechtějí Rusy. Trochu neprozíravé od Janukovyče. Chtěl číst a ovládat myšlenky lidí, a zůstala mu psí bouda na dvoře dalšího prozatímního ruského cara Putina I. A ještě něco na konec: těm,kteří nemají smysl pro šibeniční humor se omlouvám, komunistům ale nikoli. Jenže na každém šprochu pravdy trochu. To jistě víte. A zde v kontextu pravdy docela dost k zamyšlení,zda nenásledovat v proti-neokomunistické revoluci Ukrajince.Ale i tuto věc zatím ponechám otevřenou.
 • víš prdlajz,jseš úplně mimo,nevíš vůbec jak se dělá politika,a pokud někdo bude chtít aby v evropě vznikla válka-tak vznikne.Stav zbraní nerozhoduje.Válka je obrovský byznys,lidí jako máku,ekonomika se nedá dál šroubovat,tím,že několik primitivů montuje někde na poli auta.
 • Vůbec neznáš protokol,jseš ubohý primitívek.....
 • Koukám na tom obrázku, že Rusko je na tom už tak bídně, že Putin nemůže Merkelové a Hollandovi nabdnout už ani čaj, snad jenom ty květy, které nechal narvat někde v sadě. *1*
 • Ještě že máš po ruce anglickou konverzaci. Schválně o čem se tam mluví? A ten dobytek perly nežere ale růže ano i když to pořekadlo je jak říkáš, znám ho.
 • Don´t be affraid about my English. *2*

  Pokud si vzpomínám na klasické mudrosloví národa českého, tak sviním se házely perly a na stěnu se házel hrách. O růžích tm nic není. *3*
 • Jdu se dívat na biatlon, takže sorry. Ale najdi si odpověď amerického senátora Robertse Obamovi. Taky zajímavé.
 • Psala jsem! To je tak těžké mě respektovat jako ženu! *16*

  Tu fotku si můžete na internetu najít. Stačí jen umět číst a psát.
 • Psal jsi a psal jsi,ale napiš odkaz na něco na co se můžeme my ostatní podívat. Již jsem Ti minule psal odkazy na to, jaké měla vybavení Ukrajinská armáda,že po Rusku zdědila BUK. Psal jsem i odkazy na to, že separatisti nemohli sestřelit malajsijské letado,protože obsluha BUKu je velmi složitá. A ty si pořád nedáš říct. Teď je např. u Dolbeceva obklíčeno 7000 Ukrajinských vojáků. Separatisti jim ze skladu vzali spoustu kamionů munice i výzbroje. Rusové si nedolvolí vyzbrojovat separatisty. To by pak již byla válka. Američané ani EU zatím nejsou schopni nic dokázat proti RUsům.
 • bezregistrace
  to nebyl potlesk to tě někdo vykopal s diskuze .... a už se nevracej
 • Nemyslím si,že Kissinger je zrovna příznivcem populismu. Tento válečný zločinec sám přiznává špinavost Ameriky.

  http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/usa-zazehly-konlikt-na-ukrajine-a-udelaly-historickou-chybu/
 • je zcela nezpochybnitelné, že Rusko dodává rebelům zbraně. Ovšem kdyby jen to. ALE ONI JIM DODÁVAJÍ NEJMODENĚJŠÍ NEVIDITELNÉ ZBRANĚ!!!!! Máme zjištěno, že Rusové dodávají rebelům NEVIDITELNÉ TANKY. Do dnešního dne je nikdo neviděl...ani naše satelity a bezpilotní drony. A proto také rebelové vítězí, poněvadž když na Kyjev jede neviditelný tank...JAK HO CHCETE ZASTAVIT????? To my žádné zbraně Kyjevu ani nikam jinam nedodáváme. Jen teď vyjímečně jsme poslali Africkým Křovákům pár tanků páč se jim tam přemnožily zebry gazely a jiná nebezpečná havěť.
 • Lery raději bych ho předložila! Psala jsem tu o protiletadlovém systému který
  byl zvěčněn na fotce ve městě Šachtarsk. V Ruské armádě je teprve od roku 2012
  a UKrajinská armáda ho nemá. Takžýe byl dovezen s požehnáním Moskvy.

  Stejně tak potřebuje speciálně školenou vojenskou obsluhu a ne dělníky z domobrany. *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit