Přejít na výpis diskuzí

Za pět minut půlnoc. Merkelová a Hollande na poslední chvíli jednali s Putinem

6.2.2015 22:11
Alina Holušová   90 příspěvků

Německá kancléřka Angela Merkelová a francouzský prezident Francois Hollande jednali v Moskvě za zavřenými dveřmi s šéfem Kremlu Vladimirem Putinem. Jde o první bezprecedentní pokus Evropy o urovnání konfliktu za celou dobu války na východě Ukrajiny. A také nejspíš poslední pokus o odvrácení katastrofálního...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Západ, USA,NATO,EU mají domluvenou taktiku boje proti Rusku ve smyslu myšlenek Otty von Bismarcka:"Síla Ruska může být podkopána jenom jeho oddělením od Ukrajiny. Je třeba Ukrajinu nejen oddělit, ale také ji postavit proti Rusku, národ rozdělit na dvě části a pak se jenom dívat, jak bratr zabíjí bratra. Proto musíme najít a vychovat zrádce z prostředí ukrajinské nacionalistické elity a s jejich pomocí zvrátit situaci až do stadia, kdy budou Ukrajinci nenávidět vše ruské. Všechno ostatní je jen otázka času" Toto také doporučil v posledních letech ve svých návodech Zbygniew Brzezinski..
  Pokud opolčenci nepřistoupí na návrh, tak západ všechno svede na Rusáky a i Ukrajince dostane do bratrovražedné války proti Rusku.
  • Tošku se mýlíš ale Ukrajina jako taková nemá na sílu Ruska žádný vliv, to možná platilo v roce 1914 ale dnes ne, Amíci se dnes kasají nějakýn elektromagnetickým dělem jako super zbraní, ale pokud se pamatuji tak takovéto dělo Rusové skoušeli už před několika lety takže je to bluf, samozřejmě že má Ukrajina vliv ale jedině jako nárazníkové pásmo, jinak ne.
 • jo,jo, tak svět přichází o básníky, to se to chodilo na Majdat rozeštvávatto se to chodilo bouřit, protože se myslelo, že na Ukrajině, kde patrně dle mínění EU žijí blbci,všic hni srazí paty a jako pes za buřtem poběží za vizí bohatství v EU, jenže oni vidí, jak to vypadá v Rumunsku, Bulharsku, které po deseti letech v EU na to ještě nejsou ani zpola tak dobře jako byly v RVHP, takže masově neběželi. Smůla. Pak tedy nezbylo než vzít do ruky zbraň a obracet lidi proti sobě, aby nedejbože s neobrátili proti majdanistům - a úspěch, ukrajinsky pořádně umí málokdo, ale ruštinu, kterou mluví všichni jako když bičem mrská, tu se rozhodli zakázat, dva tři nebezpečné výroky proti východu, upálení rusky mluvících podlidí v Oděse (pročpak se už o tom nemluví?) a hele, oni se odtrhli.. co teď? no válčičku....jéžiš, ale prohráváme, tak co teď, no zkusíme vyjednávat.

  Za to, co se tam děje nese Merkelová. Hollande a celá EU nejvyšší zodpovědnost a měli by stát před mezinárodním soudem, ovšem nikoliv tím zmanipulovaným v Haagu, ale soudem ad hoc jako byl ten v Norimberku nebo Tokiu.

  Protože ona má máslo na hlavě a něco na ni vědí, tak požene Eropu do války? to je ale nechutná baba, skoro jako Clintonová , Madealin a spol. ať si liodi umřou, jen když nemám ostudu. Doufám, že dostanou doživotí.

  Rusko ve své opravdu výjimečné velkorysosti je odhodláno udržet Evropu bez otevřené války a tí tím oni nic nenadělají, myslím, že jim Putin řekl své a mají o čem přemýšlet. držímepalce, pane prezidente Putine, děláte to i pro nás *4* *4* *4* *4*
 • UK vojska na východě obklíčena a v pasti, proto musí jednat jinak s nimi bude konec.
 • Mnó, teče jim do bot a to nechtějí přiznat že to 5x otočení Mriji s náklademnašich zbraní, které Ukroši znají nepřistálo v Africe alr..... Jo jo... bude vojna bude jak říkal Švejk...
 • Už radši nekomentiji ale aspoň vtip z Ukrajiny.Porošenková budí v noci Porošenka:Petře vstávej separatist chtějí podepsat dohodu.Petr: Honem kde mám telefon,auto je připravený? Ona:Jen klid oni jsou přede dveřmi .!
 • svět je komplikovaný a každý stát se musí řídit i tím, kde je s kým sousedí, ani Kuba nedostala možnost být členem Varšavské smlouvy, pokud si vybavuju, v USA vládla zděšená hysterie - tam demokracie neplatí?.

  Jo, už tomu rozumím, pokud bude po mém, je to demokracie a pokud bude po tvém je to diktatura *2* *2* *2* *2* *2* *2*
 • Už tě "soudružko pusinko" v Bohnicích shání vysadila jsi prášky? *14*
  • Komunistická klasika že. Každého odpůrce Rudé diktatury zavřít do blázince
   nebo zastřelit. *15* *15*
 • jest zajímavé sledovat, jak níže v diskusi dojemně spolupracují dvě osobnosti "ten tečka jako anonym" a "ta tečka soudružka pusinka". Znamená to, že medikamentozní léčba schizofrenie nezabrala a budeme muset zvážit elektrokonvulzivní terapii. A bude-li to nezbytně nutné, pak v zájmu pacienta se nesmíme zaleknout ani možnosti lobotomie.
  • Ano, taky jsem si všiml, učený sbore. A dokonce je ta pusinka šestnáctinásobná. Nejde však, páni lékaři, zde o schizofrenii, ale o obyčejnou komunistickou lumpárnu. Z té soudruzi obviňují každého, kdo se brání jejich dialektickému řízení a uplatňování tzv. zákona negace negace či zákona jednoty a boje protikladu, což jsou marxistické definice, které za kapitalisty převlečení soudruzi a jejich potomečci stále uplatňují při řízení společnosti. Oni totiž dodnes jsou soudruzi omezeni na jeden univerzální vývoj a odmítají pochopit, že ve formální logice existují při vzájemné vazbě dvou ideálních bodů či subjektů nikoli jen dva, ale hned čtyři logické stavy. A nejen to. Tuhle svoji chiméru vnucují i jiným, roky si ji i sami sobě nalhávají, a v jejich tajném učení si jejich zasvěcení (Gurru) šeptem sdělují, že ty stavy jsou opravdu bohužel čtyři, ale že se to nesmí lidem říkat, jinak by ti lidé nebyli (opět jimi, jak jinak) spaseni.
   Jinak souhlas:vyrobit z lidí schopnějších imbecily i třeba "operacemi" by moc chtěli, má to ale jeden problém: pak by sami museli začít pracovat a brzy poté by podobné metody začali provádět i sami na sobě.
   Uvedu vám příklady:
   1. Hitlerismus začal kdysi v 30. letech řevem líné sebranky na parade-marších s rudými vlajkami s onou indickou svastikou a skončil koncentračními lágry s nápisy na bránách "Arbeit macht frei".
   2. Šestidenní válka na Blízkém Východě skončila uprchlickými lágry až do nedávné arabské revoluce "oplakávanými" hyenami všeho druhu, včetně ČSSR a SSSR, který si tam taky zkoušel na lidech nové zbraně.
   3. Socialismus šířený, tak řečeno komunistickou mluvou, imperialistickými emisary ze SSSR začal řevem "dělnické třídy" na prvomájových demonstracích "pracujícího lidu", kdy v čele průvodů vždy nesli Lenina a další "klasiky" na špejlu, a z celé republiky autobusy svezené 100,-Kčs placené babky-důchodkyně nadšeně pod tribunou s vystavenými soudruhy leadery (=vůdci) šťastné socialistické přítomnosti nadšeně řvaly "Ať žije Sovětský Svaz". A končí dnes ... všichni vidíme jak ... a pozor, na konci konce tohoto našeho socialismu může být ještě něco horšího ... včetně těch lobotomií jak píšete ... Ovšem jen tehdy, pokud JE TO necháme udělat, a nevypořádáme si TO s NIMI ... třeba i podobně jako na Ukrajině.
  • K té "odborné" diagnose je třeba dodat, že schizofrenie je skutečně závažná duševní choroba. Často se při ní vyskytují bludy (např. víra v komunismus) a někdy i halucinace. Postiženému se zrovna nemusí v ložnici "zjevovat" Lenin nebo Putin, mohou to být např. i samé tečky, které kolem sebe vidí, které ho straší a nedají mu spát. *1* *1* *1*

   Elektrokonvulzivní terapie může být účinná, ale může také zanechat následky např. v ochromení centrálního nervového systému, který ovládá pohybový aparát. A tak je třeba zvážit, jestli ty tečky, které dotyčný pacient kolem sebe neustále vidí, skutečně ohrožují jeho zdraví. *2*

   Lobotomie je krajní řešení, ale je použitelná pouze v případě, že pacient má v dutině lebeční alespoň zbytky mozku. Což po letech fetování marxleninismu bývá vzácné. *2*
   • a když vám váš lékař takto vyložil úskalí vaší nemoci, k čemu jste dospěli? lobotomie snad ne, to že je překonané řešení a když takové blbosti píšete s oběma zapojenými hemisférami, co byste plodil, kdby jedna psala a druhá bez souvislostí vaším typickým komickým způsobem přemýšlela? To by bylo fakt zajímavé.
  • Zkrátíme to soudruhu! Prostě nemůžete přenést přes srdce že vás tu argumentačně
   poráží holka. Máte z toho prostě mindrák. *15* *15*
   • Pusinko, ještě jsi nepředložil jediný důkaz a ani jediný argument.

    Jak vypadá argument,posílám vzor: /www.youtube.com/watch?v=3sBYgXvQ03g
    • Lery raději bych ho předložila! Psala jsem tu o protiletadlovém systému který
     byl zvěčněn na fotce ve městě Šachtarsk. V Ruské armádě je teprve od roku 2012
     a UKrajinská armáda ho nemá. Takžýe byl dovezen s požehnáním Moskvy.

     Stejně tak potřebuje speciálně školenou vojenskou obsluhu a ne dělníky z domobrany. *2*
     • Psal jsi a psal jsi,ale napiš odkaz na něco na co se můžeme my ostatní podívat. Již jsem Ti minule psal odkazy na to, jaké měla vybavení Ukrajinská armáda,že po Rusku zdědila BUK. Psal jsem i odkazy na to, že separatisti nemohli sestřelit malajsijské letado,protože obsluha BUKu je velmi složitá. A ty si pořád nedáš říct. Teď je např. u Dolbeceva obklíčeno 7000 Ukrajinských vojáků. Separatisti jim ze skladu vzali spoustu kamionů munice i výzbroje. Rusové si nedolvolí vyzbrojovat separatisty. To by pak již byla válka. Američané ani EU zatím nejsou schopni nic dokázat proti RUsům.
      • Psala jsem! To je tak těžké mě respektovat jako ženu! *16*

       Tu fotku si můžete na internetu najít. Stačí jen umět číst a psát.
   • Samozřejmě. Máte naprostou pravdu. Rusové jsou teroristé, komunisté, fašisté, všude jsou rusofilové a agenti KGB. Svět musí neprodleně zaůtočit a ochránit demokratické hodnoty. A nejlépe tomu pomůžeme když teď hned spolknete prášek.....šup tam s ním....táááák...a zapijete sklenicí vody. Vidíte.....Rusové už utíkají. Tak....a teď sundáme svěrací kazajku a šup do klecového lůžka......To jsme to těm Rusákům natřeli....A ZÍTRA PŮJDEME NA RENTGEN HLAVY A OSVOBODÍME MOSKVU......hezky hajejte...... *6*
 • Nemyslím si,že Kissinger je zrovna příznivcem populismu. Tento válečný zločinec sám přiznává špinavost Ameriky.

  http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/usa-zazehly-konlikt-na-ukrajine-a-udelaly-historickou-chybu/
 • nesouhlasit s územní celistvostí fašisticko -banderovského odpadu..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit