Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Apropos, je tu jako obvykle mimo mě a placeného trolla, někdo další? Podle těch anonymních nicků... není. Troll je už línej si přepínat zaregistrované nicky a proto je tady plno "nových nicků", které se obvykle příště neopakují.

    Já bych ty "umělce " nakopal do trenek, až by byly rudé.
  • Pane prezidente, je třeba udělat rázné kroky s takovými soudci.
    • To by ta potácejí se kreatura musela nejprve musela vytánout hlavu z putinovi řiti, pak ho pokorně poprosit o instrukce a pak možná udělat ten krok. Jenže to už bude dávno tam kam patří - v propadlišti dějin.
  • Tykadla byla pálka jak od Islamistů a teď nic to je čurbes. *16*
  • Tak nakonec je tu opravdu ta demokracie,každý si může dělat srandu z čeho chce.Státní symbol sem tam , vždyť je to vlastně jedno .Jen mne napadá otázka kolik takových lidí tu asi je ,kterým je to jedno.Čekám až tato slavná grupa vyleze na mešitu aby dala na jevo svůj názor ale to už je nezachrání ani sám svatý Petr. Za tokový to spůsob demokracie jsem nebojoval. Proč pořád ustupujeme takovým hloupým lidem a necháme si kálet na morálku???
  • Zeman není gentleman, ti v takovém spodním prádle nechodí. Podle barvy ho to táhne na Vostok.
  • Červené trenýrky nad hradem? To není facka Zemanovi, ale všem slušným lidem, je to pošlapání symbolu České státnosti. Oni ale ti tři pánové ve svých letech a se svojí inteligencí nevědí co to je. Zemana nemusím, ale jsem Čech a symboly našeho národa jsou mi svaté.
    • Symboly české státnosti Zeman pošlapal už s virózou, horší to už být nemůže.
  • Já bych Zemanovi ty trencle nechal, určitě by mu slušely, mohl by v nich přijít příště na korunovační klenoty...
    • Mohl by si ty trenýrky vzít na předávání vyznamenání estébáckým udavačům 28.října, byla by aspoň prča.
      • Velká prča je tvoje neměřitelné IQ červených trenýrek od Schappirae.
      • Ano byla by to prča, kdybys ty nebyla 3,14ča.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit