Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koukám co je tady "moudrosti" našich rudokožců a ruso-řiťo-lezců, zjevně dostali běhavku z toho, že to ruské svinstvo ve Vrběticích vyšlo najevo.

    • Zatím ještě nevyšlo najevo vůbec nic. Vážné to bude, až se potvrdí objektivní důkazy. ne přání. 

      Proč nositele jiných názorů urážíte pane Občane? To u Vás nebývalo zvykem. Cítíte krev? Jste připraven to těm prohnaným Rusům naložit v první linii? Třeba bude založen na srazu sudetoněmeckého Landsmanschaftu Volkssturm, a všichni naši hrdinové tak dostanou šanci.

      Já bych Vám vůbec nebránil.

      Osobně si na ty důkazy počkám a potom budu soudit. 

  • Ještě že jsem před tím před půlrokem varoval. Pokud Deep State prosadí svého lokaje, válce s Ruskem se asi nevyhnem. Trump měl s pomocí armády vyhlásit vyjímečný stav a NOVÉ VOLBY S MEZINÁRODNÍ KONTROLOU. 

  • Koukám další díl pohádek Šeherezády Tísíce a jedné noci. No tak jaderku dostaví Westinghouse a pro jistotu si tu Amerika zřídí další ze světových základen aby byli zdejší českoňští pucfleci a plebs pod kontrolou. 😯

  • josef.chmela

    Tak, tzv. "demoopozice" má splněno. Má vyřešenou nenáviděnou vakcinu Sputnik V a problém se zapojením Ruska do výstavby jaderné elektrárny. Ještě vyřešit ruský plyn, ropu a další ruské komodyty a mají vyděláno. Jak prosté. Ruka CIA je dlouhá a naše bezpečnostní složky jsou dobří a spolehliví učni.

    Až tito válkychtiví "demokraté" vyhrají volby tak musí vyhlásit Rusku válku a pak následně i Číně. To bych se pak smál i nahlas.😂😂😂

    • O tobě se ne dá ani napsat  že jsi blbec. To by se potom člověk mohl dočkat soudní obsílky za urážku na cti. Od toho blbce. Že ho s tebou srovnávám. 

      • josef.chmela

        To, co jsem napsal, ty, se svým IQ tykve, v životě nemůžeš pochopit. Zalez do svého kanálu, nebo do něčího análu a tam přemýšlej nad slovem "blbec", pokud máš ovšem čím přemýšlet.

        • Pořád se jen opakuješ s tím mouderm jak jsi chytrej.. Asi jako ta pověstná štoudev  ty malorolníku z Kubáně. Ale jinak můžeš.mít i recht. Co ty tady sesmolíš , se dost často prostě pochopit opravdu nedá. To fakt nejde. 

    • 👍

  • Když jsem si znovu přečetl větu - je důvodné podezření - tak mi je jasný, že žádné důkazy nejsou. Ale proč by se to nemohlo stát následujícím způsobem. Sice to někomu bude zavánět konspirační teorií, ale reálné to je. Takže: Naše tajné služby určitě nejsou hloupé nebo neschopné a mají přehled o agentech zahraničních zemí na našem území. A také je sledují, stejně tak, jak to dělají všichni ostatní. Nyní po 7 letech tvrdí, že 2 ruští agenti byli v době výbuchu na území ČR a to i na Moravě. Takže z toho vyplývá, že je sledovali a měli o nich přehled.

    Proslýchá se, že zbraně ze soukromého skladu ve Vrběticích byly také prodávány třetím stranám a nakonec tyto zbraně končily v rukou islámského státu. A naše tajné služby to zřejmě zjistily. Totalní ostuda a skandál pro ČR. Takže tajná služba plánovala vyhodit tuto munici do vzduchu, aby se zametly stopy možného mezinárodního skandálu. A protože tito 2 ruští agenti byli právě na území ČR, proběhla celá akce ve Vrběticích právě v tuto dobu - aby se v případě potřeby dal vystopovat viník, na kterého by se to dalo hodit. Proto se čekalo tak dlouho - 7 let. Teď je ta vhodná doba, kdy se napětí mezi USA a Ruskem rapidně zhoršují. A nejsmutnější je na tom to, že Babiš ani Hamáček vůbec o ničem nemusí vědět a je jim to prezentováno tak, jak se chce někde jinde.

    Někdo si řekne - blbost všech blbostí. Ale klidně to mohlo proběhnout právě takto!!!!!!! Pokud nebudou předloženy důkazy, že to bylo tak jak Babiš tvrdí, tak to jsou jen teorie. Stejně tak jako ta moje. Taky můžu říkat, že je důvodné podezření, že celou akci provedly tajné služby ČR, které měly nejvíce informací o munici a firmách, které s ní obchodovaly a tudíž i ty nejlepší možnosti k provedení celé akce.

    Osobně si myslím, že žádné důkazy nebudou předloženy a my se nikdy nedozvíme pravdu!!!!

    • Další variantou je, že to skutečně udělali Rusové, protože třetí strana ( v tomto případě obchodník se zbraněmi z Bulharska)skutečně prodával naši munici a zbraně islámskému státu. A naše rozvědka toto ví už 7 let, ale nemohla to ihned řešit, protože by se ukázalo, že zbraně a munice z ČR skončily v rukou islámského státu. Tu mezinárodní ostudu a skandál ČR nemohla riskovat. Tak se to zahrálo do autu a teď se to hodí použít.

      V každém případě, se tuto potenciální pravdu také nikdy nedozvíme.

    • Já si zase myslím, že když hovořili veřejně v médiích  o důvodem podezření, tak nějaké ty důkazy mají...

      A určitě už nějakou dobu...

      Soudruh Bureš a Hamáček, svým včerejším prohlášením, si predevším chrání svoje " zadky"...

      • Nikdo jim nevěříte ani slovo a najednou, když se to hodí, tak všechno? No, počkáme si na ty důkazy. Nic o tom nevím, tak nesoudím. 

        • Jak říkám - bez důkazů by takové prohlášení nedali...

          V OVM byl Hamáček - hodně se vyhýbal přímým odpovědím, ale i tak bylo poznat, že ví daleko víc, než byl ochoten sdělit...

          A hradní  - ten se nejdříve poradí s Kremlem a pak nám řekne něco chytrého...

          • Uvidíme. Ale ať tak nebo onak. Normální člověk z toho mít radost nemůže.

            Buď je to ruský terorismus, nebo nás někdo hnusně zneužil. Počkáme. 

            • Jj - uvidíme, jak se to všechno vyvrbí...

  • to bebyl rusky agenti to byl mrdaci ukrajinsky agenti ze zapadniho nemecka kde z ce ntraly tajne rozeslali zidovsky tajny agenti aby obsalilo se cesko vybuchem a nastala smrt jinej agentum ktary by vomrdal nekoho z kadeucsl a top09 by namrdal livanec !!!!!

  • Babiše do koše. Stejně půjde brzo do chládku.

  • Kdo asi donutil premiéra k tomuto projevu, kdo ho vydírá a čím?

    • Máte pravdu, při projevu Babiš skoro brečel.

      • Jo, tak toho, že skoro brečel, tak toho jsem si taky všimnul, ale říkal jsem si, že se mi to asi jen zdá. Takže nezdálo. Já myslím, že časem se dozvíme pikantní okolnosti této veletrapné kauzy.

    • No já tuším, že mu američani slíbili, že ho zachrání před basou, když bude poslouchat a bude dobrým a oddaným lokajem a přisluhovačem.

      • Uvidíme další průzkum veřejného mínění. Při volbách vypadnou sčítací mašiny a je to. Teď jsem zvědavá na setkání premiérů EU k Vrběticím. Schválně, ustojí Německo dostavbu Nordstream 2 ? Budou Vrbětice stačit, nebo bude muset Ukrajina válčit?

  • V tomhle státě se už opravdu všichni zbláznili. Politici i média. A tyhlety pomatence a křiváky platíme z našich peněz.

    Jo a taky se ještě zbláznil místní Občan.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit