Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta nekrofilní Bobo se přilepí i k mrtvole *3*
  • Pruzinsky at uz konecne odprejskne s celou svoji prasivou familii do zeme puvodu,cimz je Slovensko!!!Vetrelec zkurvenej!!!!Hajzl,ze mu rovno neni!Ten dalsi Slovak Babis je ovsem to samy!

    Jinak ODS a TOP'09 nejsou strany pravice,byt ta prvni to o sobe nepravem tvrdi!
  • Jen at ale upřesní kdo to zaplatí?Kdyby byla politická zodpovědnost tak by situace byla maličko jiná.At chcípně zmetek Kalouskův.
  • xyz O čem mluví, tento křivácký hajzl a bolševický agent a zemězrádce,
    Václav Klaus Vjačeslavovič? Svojí odměny dojde, tím si může být
    duševní čapisrala a Kikina! Nezaslouží nic než opovržení, tato spo-
    lečenská ssedlina!
  • Tu nejvážnější ránu naší ekonomice v 90.létech zasadil Velký kupónový machinátor svojí totálně zpackanou privatizací... už to tu zaznělo.
    Jak je to dnes s demokratickými platy a cenami?
    Před r.1989 dělník dostal za hodinu své práce tolik totalitních peněz, že si mohl koupit 10 litrů mléka pro své děti. Za 25 hod.práce dělník vydělal na celkovou platbu z panelového bytu 4+1. Za 2 roky práce dělník dostal tolik totalitních peněz, že si mohl koupit jedno z nejluxusnějších aut domácí produkce.
    Dnešní chudinka korunka demokratická česká je při nejlepší vůli na 40 % kupní síly dřívější totalitní koruny československé.
    • Trochu vám ty počty haprují - aby si mohl dělník pře rokem 1989 koupit za 24 platů automobil Škoda 120 L, musel by mít výplatu cca 2500,- Kč měsíčně a neutratit ani korunu za jídlo, bydlení atd. 24 x 2500 = 60.000,- Kč, což byla předrevoluční cena zmíněné Škody
      • Ta čísla byla samozřejmě pro názornou ukázku. Neřekl jsem, že ty prachy na auto dělník ušetřil. *7*
        Sám si odpověz, jestli dělník dnes má plat na to, aby za hodinu své práce koupil pro své děti těch 10 litrů mléka a nebo zda za 25 hod. práce zaplatí onen velký byt v paneláku. Buď máme malé platy nebo vysoké ceny. *13*
        Ale jinak Ti výpočet toho měsíčního platu ve vztahu k autu přesně souhlasí. *4* Hoď si to na dnešní dělnické platy a na stejně nadstandartní Woktáfku a řekni, zda na to dělník za ty dva roky dostane prachy "do ruky". *8*
        Takhle můžeme porovnávat s hodinovou - měsíční - roční mzdou různé zboží a služby a nedojdeme k hrubě odlišnému závěru. *16*
      • Ty blbečku co to meleš plat jsem měl 3600 Kčs jako elmechanik ve velkém strojírenském závodě za byt 2+1 jsem platil 276 Kčs včetně vodného a stočného, elektřina stála 70 haléřů 1 KWh a auto Škoda 105 L jsem si koupil za 60 000 Kčs, oběd v bufetu stál kolem 7-10 Kč.
      • Tak pračlověku počty haprují tobě.Já pracoval jako mistr a vím přesně kolik měl dělník.Kolikrát víc než já.O jídle raději ani nemluv.To co je teď ,to tady nikdy nebylo a komunisti se snažili,aby byl společenský klid a národ byl spokojen.Chápu,že je víc lidí,kterým se hodí žít v bordelu než v pořádku a disciplíně.Já měl auto Š 105 L a stálo mě 56000,-Kčs.Teď mám auto Š Felicia-combi a stála mě před 14 lety cca 340tis.Kč.Mléko plnotučné 3,30Kčs a dnes17,90Kč.Žvanilové a teoretici z prognosťáku .Volte hlavou a nenechte se ovlivňovat tady je pademokracie a to je rozdíl.
  • Kalousek a Klaus jsou diletanti?A co se s nimi bude dít??????????To se má o tom jenom mluvit????????????Stále mají svoje majetky.Jim i celé byvalé vládě zabavit majetek a dát minimální mzdu.To bycho chtěli vidět jak všechno budou chválit.Oni to mají na háku.Z lidí si dělají jenom srandu.No a my si to necháme líbit.Že??????????
    • Vždyť toto je ta pravá tvář naší současné demokracie, ne? *11*
  • To že je Kalousek naprostý diletant je známo už dávno, zatím to nikomu nevadilo, s jeho padáky se už kdysi zabili nějací parašutisté, nechápu která bestie ho dosadila do funkce ministra financí, ten chlap prošustroval obrovské peníze a je na svobodě.
    • a počkejte ten ranec až se začnou vyplácet dluhopisy
    • Přesně takto funguje tu náš stát - ukradneš flašku vína v hyper-super marketu, chytí tě a přijede policie, ukradneš miliony, miliardy - jsi vážený podnikatel, bezúhonný, na tebe si policie ani justice netroufne ani jí to vedení státu nedovolí, to by tak hrálo, abychom jim takovéto peníze zabavili a ještě je zavřeli. To se tu leta presentuje jako závist lůzy vůči těm úspěšným, že jde o sprosté gigazloděje ne a ne prosadit a potrestat.
      • Takovým drzounům to předvedla švýcarská justice.
    • Jo tak to u nás chodí. Máme kastu nedotknutelných. A teď nám budou kázat, co všechno bylo a je špatně, ale že se o to zasloužili oni sami, to jaksi pominou.
      • Takže je to diletant,ono něco rozjet a udělat to napůl je diletantismus,víme madam *2* *2* *2*
  • Klaus a Kalousek, nepodařený kohouti na smetišti dějin. *8* *9* * *5*
  • Zlí duchové jsou na fotce k článku.
    Bohužel dodnes platíme i za klausovy podivné představy - zpoackaná privatizace, neviditelná ruka trhu atd.
  • Diletant Klaus vyčítá diletantismus Kalouskovi. *1* *1* *1*
    • Diletanti oba a nejen oni, Zeman se jako makroekonom také přiliš neblýskl , zmrskali to všichni mezi dvě polokoule sedací plochy a navíc všichni gigazloději, s výjimkou ,snad toho Zemana, co nekradl, ale většina z jeho okolí to za něho srovnala. Mašinfíra Gross to zvládl za celou Zemanovu rodinu i s dalekým a širokým příbuzenstvem.
    • On pan profesor nebyl ani není diletant. On vlastně převedl do praxe to čím se zabýval na vědecké úrovni v prognosťáku a na vejšce. Bohužel opomněl tu svoji praktickou předváděčku ošetřit zákonama, takže to dopadlo jak to dopadlo. A protože on chyby nedělá, tak nemá co přiznávat a dnes s odstupem času kritizuje ty, kteří jenom v jeho cestě pokračují.
      Chytrej chlapec - není co dodat.
      • Takže je to diletant,když něco rozjíždím a udělám to napůl,jsem diletant,víme madam *2* *2* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit