Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vivat Grebeníček
  • A co takhle par facek, panove.... To by se vam asi jako odskodneni nelibilo, ze...? Lehky zpusob, jak si lehce vydelat penize... Klobouk dolu... *16* *16* *16* Skoda jen, ze tenhle humbuk utichne a my se jiz s nejvetsi pravdepodobnosti nedozvime, jak to dopadlo....
    • Jak to dopadne? Jako obvykle: shrábnou prachy včetně advokátů a soudců a pojede se dál. Tak to chodí v tom mafiánském kryptokomunistickém Čechystanu.
      • OK, jen jsi se sekl v názvu Bruselského protektorátu ve střední Evropě. Vždyť za každou cenu přebíráme zločinný západní systém.
  • Pokud by je vyslal stat, tak by se o tom dalo uvazovat. Urcite na tento napad o uhradu prisel nejaky vycurany pravnik.
  • Úplně mi vyrazila dech věta těchto čtyřech žadatelů o finanční odškodnění, "že nebyli nikým varování před cestou" (!!!). Takže až vyjdu na chodník a něco se mi stane (někdo mě třeba i neúmyslně porazí), tak podle této "logiky" budu žádat po ČR finanční odškodnění!
    Všichni tihleti čtyři vyčůránkové potřebují stáhnout kalhoty a nařezat na holou prde. - to je ta nejlepší a nejpádnější odpověď na jejich nestoudný a vyloženě nemravný požadavek.
    • A zkonfiskovat dosavadní nakradený majetek.
    • ... jsi primitiv :)))
  • Tak tentokrát redakce Tiscali mluví i z mé duše. Závěr je naprosto jasný. Bylo naivní vycestovat vůbec ven, když se dalo očekávat, že s nimi právník vězněného Araba hraje habaďůru a chce je jako rukojmí na výměnu jeho vězněného mandanta. A také je naivní za svou chybu a naivnost požadovat od státu, teda od nás všech, jakékoliv odškodnění. Už i teď, když za ně stát zaplatil nejenom výměnou za vězněného Araba, dostali více než dost. Já bych je žaloval za to, že se chtěli dát k Islamistům. To jsem zvědav, jak by argumentovali svou obranu. Ono útok je někdy lepší, než i dobrá obrana. Jak by to mělo dopadnout, víme, ale naše soudy a soudcové jsou nevyzpytatelní a bůh ho ví, jak to vše dopadne. Ale mělo by dopadnout tak, jak je uvedeno v závěru článku. Ale čert nikdy nespí .
    • ... ty můžeš tak vytírat schody ve vašem paneláku, hlupáku :)))
  • ... inteligence se neřídí trapným hlasováním a primitivním blitím, chytry vždý porazí tupce :)))
    • ... tupci musí být proti, chápu, na víc nemají, vůbec nezávidím správnou bezmoc hlupáků :)))
  • Stalingrad
    Co a kdo je stát ?? Stát jsou občané a mě bo co jsem se ptal ,tak se nikdo z těch vych, cánků neptal jestli je bezpečno bo nebezpečno v Líbii či Sýrii. Tak pokud se někoho konkrétního ptali,ať jim odškodné zaplatí.Mě také žádný úředník z obce,kraje,ministerstva sám od sebe neinformuje jak je ve které zemi kam cestuji !!!! A když se někde ptám písemně -třeba ministerstvo,tak mě pošlou seznam zemí doporučených a nedoporučených !!! Mají to ti vych, caní bl, bci? ,ať to prokáží pokud si tam jeli vykoupat koule v moři či nabrat písku soukromně a pokud je tam někdo vyslal,není to věc občanů,ale toho kdo je poslal a pokud jeli kšeftovat a je fuk s čím,je to čistě jejich problém,jejich svobodné rozhodnutí .Tak zmalovat jim kule na modro,nas,..rat do ruk a měsíc nepustit k vodě a šupem je poslat zpět !!!!!
  • Konečně zase normální, nesluníčkovský článek, který dobře pojmenovává realitu. Díky autore.
    • ... při tvé omezenosti je i návod k používání pracího prášku skvěla realita, ubohý tupče :)))
  • jsem ta největší m r d ka ,která kdy byla na tomto foru.Jsem tupý,zamindrákovaný,zakrsklý sliz a navíc mám ještě malé přirození...mé mámě to ale nevadí,i přesto mě má ráda.Hledám touto cestou chlapa,který by mě pořádně vymmrdal do huby a pak do prdeele a takhle třikrát dokolečka dokola.Najde se tady takový???
    • ... troska se nepřiblíží mému skvělému intelektu, naopak, padá do svých sr*ček stále víc :)))
      • ... a padá, a padá, a padá, vše probíhá dle mého velmi inteligentního scénáře, ubožáku :)))
  • Já bych na ně udělal dlouhej nos a dal jim k úhradě letadlo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit