Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Měli je tam nechat.
  • Já bych to dala k úhradě Zemanovi, ryba vždy smrdí od hlavy a v tomto případě je smrad opravdu velký.
    • Naopak paní čučitelko, pokud nedej bože (spíše nedej justiční mafie) bych tyto peníze srazil z navýšení mezd politiků, doktorů, učitelů a fiškálů.
    • Pokud jste učitelka tak by jste se měla zamyslet sama nad sebou, nazval bych Vás jinak ale to bych tu dojnici asi urazil....
      • ... zklamu tě, před tou troskou máš zanedbatelný intelektuální náskok, nevysiluj se :)))
    • Co jako smrdí ? Že soukromě vycestovali ?
  • ... naprosto spokojen, jak jsem rozpumpoval krysu, vesele odcházím mezi inteligenty :)))
    • Pane Bijec, "odcházíte vesele mezi inteligenty"! Šťastnou cestu.
      Ti dobrodruzi se chtějí přiživit. Jsme přece PRÁVNÍ STÁT a tak
      se nějaká právní klička k okradení tohoto státu najde.
      • ... hlavně, abys neměl ve zdejších bijcích guláš, ten druhý není schopen vymyslet nick :)))
        • ... má další ukradené nicky, má jich víc jako své IQ, prostě největší ubožák na netu :)))
      • ... nejsem hlupák, abych pořád někoho řešil, to dělají primitivové, kteří nezvládají sebe :)))
    • tj. k sobě do vepřína mezi svoje rodinné příslušníky.
  • bijec pitomečků-přestan obcovat s matkou a dělat fotrovi hulibrkaa ty ubožáku
  • ... fantastický zdegenerovaná troska pořád měle o své babičce Simoně, kterou neznám :)))
    • ale jak neznáš.Přeci jí s oblibou čicháš prochcané kalhotky.No to je ona! Vzpomeň si!
      • ... za větu patří MEZERA, nejbezmocnější nejzoufalejší nejprimitivnější nejtupější sračko :)))
  • ... bezkonkurenční primitiv je řádně rozžhaven do běla, ponechám jej s jeho primitivizmem :)))
  • ... cha cha, poslední degen si užívá dosytosti svou tupost, s kterou nikdy nic neudělá :)))
    • matkomrdnej matkomrde,vytáhni si otcovo pééro z huby,než budeš mluvit...je ti špatně rozumět ty tupé,primitivní lejno
    • odhalil jsi mně! Ale prý jses tady zamiloval. Simonka je tvoje velká láska co jí čicháš kalhotky. A co matka? Nadále to pícháš?
  • ze zapařeného chlíva nám vylezl prasič stránek. Doma chrochtání, tady je všem pro srandu ... krásný život.
  • ... jsem největší pitomeček světa :)))
  • ... musíš si zde se svým primitivním IQ připadat jako doma, vidláku Jardo :)))
    • ... jsem pitomeček a biju se :)))
    • ... loučím se s póvlem, hlasy největšího zdegenerovance zde mě absolutně netankují :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit