Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Kdo jiný se má postavit takovým bláznivým aktivistům, než média? Čím dřív, tím lépe, než se to dostane do doby upalování čarodějnic. Zase se najdou nikým nevolení vymítači, kteří budou rozhodovat, co je špatné a co ne. A čím víc toho bude špatného, tím víc práce k vymítání a tím lépe. Právě vy novináři máte nejvíce možností proti tomu bojovat, vyjádřit nesouhlas a třeba i podobné blázny zesměšnit.
 • V podstatě to není nic jiného než novodobá inkvizice. Brzy začnou zakazovat ženám kojit, páč je to třebe také diskriminační. No ještě se nesmí zapomínat na jídelní příbor, protože čmoudi žerou rukama, tedy jenom jednou, ta druhá je z pohledu Koránu, nečistá. Takže každý kdo používá příbor je latentní rasista.
 • Máme doma hodně starý obraz. Abych řekl pravdu ani neznám jeho stáří, ale visí stále na stejném místě a přechází z generace na generaci. Zub času se na něm podepsal a tak jsem se rozhodl nechat ho odborně vyčistit a zrestaurovat. Je to sice taková lidovka, ale má svoje kouzlo. Motivem je ležící postava Ježíška, v kojeneckém věku a okolo stojí sv. Marie,sv. Josef a nějaké postavy. V průběhu restaurování mě volal restaurátor, že na obraze jsou nějaké přemalby a ptal se zda je má odstranit uvést do původního stavu. Z jednotlivých fází opravy byly pořízeny fotografie. A tak se stalo, že z původního miminka v nepůvodním poviánu, se stal nahý chlapeček. Takže teď nevím jestli obraz znovu přemalovat nebo riskovat obvinění z držení dětské pornografie. Je tedy nepravděpodobné, že bych ve svém věku , přehodil vyhýbku z běžného heterosexuála na úchylného, homosexuálního pedofila, ale také vím, že lidská blbost je nekonečná a , bohužel, v dnešním světě naprosto běžná.
 • Na vysokých školách se dnes vychovávají mloci.
  • na některých fakultách ano, vždycky to tak bylo
 • U nás se to zaplaťpánbůh ještě neděje, ale ono je to stejné, jako s těmi migranty. Až se to bude dít, tak bude pozdě něco s tím dělat. Takže je potřeba se proti těmhle pitomostem co nejdůrazněji ozývat.
  • SKRYTÝ PŘÍSPĚVEK
   ozývat je málo, na feministická paka se musíme aktivně vysrat *16*
 • jak politická korektnost přepisuje dějiny,zamlčuje pravdu a nadržuje naší barevné menšině
 • Vymítači neřesti si dovedou najít i jinou parketu než o které je článek. Třeba jakýsi Bartošek svatoušek se vyžívá v nenávistném honu na" popírače holocaustu" , jakéhosi Okamuru .Ten dostal nálepku "popírač" a už mu ji nikdo jen tak neodpáře. Naopak. Další nýmandi na svých tiskovkách s chutí pohoršeně přitakají. Teď už jen zvednout kladivo na čarodějnice a řádit jako tehdáž Boblik z Edelstadtu ve Velkých Losinách.
 • Další ukázka blbosti, která kvete v každém ročním období a v každém věku. Bohužel. Tato prostoduchost německých studentek, studených jako psí čumák, má i u nás paralelu v chorobné "údržbě" morálky za každou cenu, které největšími ochránci jsou pražští "pravdolaskaři", z politických stran potom lidovci, TOPka a ODSka. Prostoduché a účelové, nic neříkající o pravé podstatě morálky, ženství, pravdy a lásky. Pokud se nemýlím od nepaměti byla žena symbolem nejenom plodnosti, krásy, ale také sexuální touhy mužů. Na tom nikdy nic nezmění žádná podivná parta studentů v Německu.
 • Je to ironie že se levicakum ve školství podařilo díky akademické svobodě vychovat generaci která volá po akademické cenzuře.
 • A jakpak chodí oblečené ty feministky, co jim vadí ta "báseň"? Jestli nosí těsné kalhoty s vypasovanou p.delí, výstřih až na břicho a podepřené k.zy, mají přebarvené vlasy na křiklavo, podmalované oči, omalované rty, v uších, v nose, ve rtu a případně v "píp" náušnici ("nánosnici", "náretnici", "náp.čnici"), pročpak to asi dělají? Uvědomují si, že je to vlastně projev biologického instinktu, kterým chce samička přilákat pozornost samečka, aby ji oplodnil? *1* *1* *1*

  A řešení toho "sexismu"?
  Pytel přes hlavu až po paty a nechat koukat jen oči a ještě lépe přes brýle, aby se nepoznalo, jestli je to baba nebo chlap. Tak jak to mají zavedené slimáci. *1* *1* *1*
  • Opravdu mám stále častěji pocit, že to je někým řízené a ty "řešitelky sexismu" se za nějaký čas sejdou s muslimy a zajásají, že je vše vyřešení. Oblečme ženy do burek a je po sexismu. A kdo je proti? No tak je samozřejmě sexistické prase, to dá rozum.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit