Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rezidua prušácké disciplíny a goebbelsovské propagandy přežívají v myšlení mnoha Němců a nyní se tato rezidua metamorfovala do zrůdné pokrytecké podoby, aby v intencích merkelovské politické korektnosti vytvořila deriváty myšlenkové abnormality. Jsme svědky počínající nové totality, která plodí absurdity typu kampaně MeToo či migračního šílenství. Kdo si zachová zdravý rozum a hledí s rozumným nadhledem na uvedené absurdity,ten je rozlícenými stoupenci davové hysterie ostrakizován a nálepkován pejorativními výrazy.
    • ta kampaň se v překladu do češtiny jmenuje $játaky
    • Také jsi to mohl napsat více "lidověji", aby tomu rozuměli i pražští "pravdolaskaři" *1* *1*
  • a ta politická by měla být trestná.
  • po umělecké stránce nic moc. Dobře že ji odstranili. Urážela dobrý vkus. A navíc jsem tam cítil diskriminaci mužského prvku. Navrhoval bych mírnou opravu původního textu

    "Hospody / Hospody a nože /Nože / Nože a muži / Hospody / Hospody a muži / Hospody a nože a muži a prostitutka".
    • *1* *1* *1* J, máš pravdu
  • Je to jednoduché - všechno otočme. Přestaňme se zabývat ženami a začněme se zabývat muži. Literatura, malířství, sochařství, tam, kde byly dříve předmětem zájmu ženy, nechť jsou muži. Vítání "uprchlíků"? Nikoli - jejich vyhánění. Móda - pouze pro muže. Literaturu pro ženy nahraďme literaturou pro muže. Nedávat přednost ve dveřích či na židlích ženám, ale mužům. Oslovení zásadně "pánové a dámy". Pokračovat snad můžete i Vy... Muži jsou přece proti nějakému tomu "ponižování" imunní, takže genderové problémy nevzniknou. Mimochodem, nedávno se v tramvaji na mne tlačila nebílá slečna a strkala mi ruku do kapsy. Cítil jsem se doživotně ponížen. Kde to mám nahlásit?
  • LIdská zhovadilost nikdy nebyla omezena, ta se šíří všemi směry. Na tom úryvku z básně nevidím nic špatného, ale teď je taková přiblblá a na něco až příliš puritánská doba...
    Nikdy jsem nesympatizoval se Zemanem, ale on by ty "reformátory" nejspíše poslal do
    kosočtverce. Bylo by to hrubé, ale správné.
    • mně to připadá málo, já na ně aktivně sеru *16*
  • a co mám dělat,když jsem se bez vlastního zavinění ocitl v Evropské unii která vyznává hodnoty o kterých nikomu neřekla,zato je však tvrdě vyžaduje a ty hodnoty o kterých jsem se náhodou dozvěděl jsou v příkrém rozporu s mými vlastními hodnotami??????????????

    ad sexismus-budeme teda dělat,že nejsou muži ani ženy,že je jen člověk.Takže zrušíme pánské a dámské toalety a Věstonické Venuši přilepíme ptáka??

    ad rodina-Maďarům ženské v Evr.parlamentu vyčetly,že v Maďarsku je rodina muž,žena a dítě.To je podle EU špatně.Co teda mají dělat ty rodiny které jsou otec matka dítě?měl by muž dělat bu.eranta,žena le.bu a dítě má dělat že je cizí aby to bylo korektní?

    Řešení tu není žádné,podvedli nás,lhali a za našimi zády si vytvořili nelegitimní mocenskou strukturu,která nám vnucuje své perverzní představy-řešením je rozbít někomu hubu!!!!!!!!   

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit