Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Chránit?Konečně.Pak jsou tady ovšem duté palice, které jsou schopny, zejména nás kritizovat za odmítání.Kdyby jen to! Veřejně a hlasitě vykřikovat, že za své postoje musíme být potrestáni. A tady toto sedí ve sněmovně.Spoluzakládalo to TOPáky.Jmenuje se to Hloupý Karel.Nátisk takové myšlenky už přenesl i nějaký Kalousek.Prý tehdy těch 40 sirotečků z Řecka jsme mohli převzít.Ti by nám za nějakých 8 let pěkně ukázali, zač je v Afganistánu perník!

 • Ti politici, co vyprodukovali svojí zvrácenou politikou kolosální problém s migrací, teď zaujímají falešné pózy zachránců Evropy. 

 • Lepší pozdě než nikdy

 • Jednou se snad dočkáme "!norimberského procesu" s Merkelovou, Macronem, Hollandem, Junckerem a dalšími, kteří podporovali nelegální migraci a s ní spojené teroristické činy.

  KAŽDÁ nelegální činnost by měla být trestána a stejně tak její podpora, i kdyby ji podporoval ředitel zeměkoule. Jinak jsou zákony, dohody a smlouvy jen bezcennými kusy papíru a jsem přesvědčen, že to si nepřeje převážná většina lidí. Ti, kteří si to přejí patří před soud nebo k psychiatrovi.

 • ""Je nezbytně důležité vědět, kdo do schengenského prostoru přichází a kdo ho opouští," řekla Merkelová"

  .

  To na to přišla až teď?! Média by ji za to měla vyzvat k odstoupení. Jenže to bychom museli mít v EU média nezávislá a objektivní. To ovšem nehrozí ani náhodou :-(


 • O čem mluví Makrela, když je sem táhala a nejednou se k tomu nezná. U nás jim dovolí stavět mešity, "lidem", kteří znají jen kobereček a vzývaní Alláha. Zásadně vyhánět z republiky. Ať je potápí na moři. 

 • Aááá - mamá Merkel obrátila...?!!!

  Ještě nedávno do Německa zvala migranty ve velkém ...

  Jak pravila - budou pro Německo velkým přínosem...


 • Terminator

  Pokud někteří politici nechtějí chránit vnější hranice, tak by měli být odvezeni do Afriky odkud k nám proudí ti ekonomičtí vyžírkové.

 • Macron ani Merkelova nemají v úmyslu cokoliv měnit. Jediné z čeho mají strach, že by skokově narostlo množství vražd a ovce tj. původní obyvatelé Evropy by se mohli splašit a věci vzít do svých rukou. Doba ještě neuzrála a ovce je třeba něčím uchlácholit a naoko podniknout nějaké opatření. Za pár let to již nebude třeba, neboť to bude standardem a lidí budou zvyklí na pravidelné zprávy o obohaceni. I ovce se ovšem nenechají holit do nekonečna a jednou to začnou resit. Bohužel Čím později to bude,tím to bude horší - a to pro obě strany.

 • vanhorne

  25 hodin po dvanacte o tom zacinaji uvazovat, fine.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit