Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Vezměte si, jak rychle se rozvíjí veškerá elektronika a ta bude samozřejmě základem i těch novodobých žen 🙂

 • K tomu je ještě hodně dlouhá cesta.Silikonové figuríny se nehýbou a to musí,jinak to k ničemu není.

   

   

 • Všechno skončí, až lidé (spíš chlapi) vymyslí umělé ženy. Nejdřív budou mít nedostatky, ale postupně je budou vylepšovat, až současné ženy předčí ve všem. A pak to budou mít ženy se svým vydíráním těžké. Tisíce let zažitá ženská prostituce najednou přestane dávat smysl.

 • Ale já psal, cituji: "..jedna z příčin pádu socialistických diktatur v Evropě byla
  nemožnost investovat kapitál naakumulovaný příslušníky vládnoucí
  oligarchie."
  a jak sám píšete, po převratu byly investice možné.

 • Už jsme se dostali daleko od tématu článku. Nicméně nemožnosti reinvestic v postsocialistických zemích nevěřím - zejména v ČR, kde a) peníze nikomu nesmrdí a b) emeritní prezident Václav Klaus, (doplňte tituly) nezná žádné špinavé peníze.

  Mimochodem, nejmocnější evropské rody mají své zlato a bohatství už od křižáckých dob.

 • Možnost spořit, akumulovat kapitál a investovat jej měl každý - i chalupník si mohl koupit kravku, i někteří otroci vlastnili podniky.

  Otázkou je, co se míní kapitálem - o tom jsem vedl několik debat a vždy bez závěru. Vulgárně řečeno, kapitálem může být na "spodní hranici" i hřeben a břitva (pro holiče, samozřejmě).

  Zajímavé v dané souvislosti je, že jako jedna z příčin pádu socialistických diktatur v Evropě byla nemožnost investovat kapitál naakumulovaný příslušníky vládnoucí oligarchie. 

 • Kapitalismus však prohlašuje, že ty 3 výše uvedené atributy umožnil realizovat každému občanu (nejen patriciovi). V podstatě ano. Tak jak píšu - do jisté míry má pravdu. 

 • Dovolím si upozornit na skutečnost,že pokud se manželky rozhodnou neplnit svou funkci,pak budou jejich muži nosit peníze do nevěstinců a přinesou za to kapavku a sifylis,které předají svým ženám,až tyto  dosáhnou svého a slavně zvítězí. 

 • To je divné - spořit, akumulovat kapitál a investovat jej považovali za možné "již staří Římané".

 • Kdesi jsem četl, že "kapitalismus učinil možným, aby člověk spořil, akumuloval kapitál a investoval jej". To je bezpochyby pravda - ale jenom část pravdy (tak jako u reklamy, ta lepší část). 

  Ne každý jsme na stejné startovní čáře a ne každý může ze získaných peněz ještě něco naspořit. Velká část zaměstnanců žije od výplaty k výplatě.

 • Práce už není zábavou chudých. Práce je v současném liberálně-demokratickém režimu posledním zoufalým prostředkem k získání peněz. O práci vyprávějí zkazky a báje ti, kteří nikdy nepracovali, protože jim dost vlivných lidí a i dost pitomců naslouchá. Člověk, který nikdy nepracoval, je v současnosti vydáván za mimořádně zasloužilého občana, který si zaslouží co největší podporu od státu. Začíná být módním heslem "Každý má právo nepracovat". Zřejmě proto chce Merkelová se svými kumpány přijímat co nejvíc migrantů, protože oni jsou avantgardou modernity, která moderními a neotřelými způsoby postupně zničí evropskou civilizaci.
 • Takových nátlakových akcí se dá uskutečnit přehršel. Třeba přijdu do hospody a budu tvrdit, že si nedám pivo, dokud mi výčepní pivo nepřinese.😎 Dnes už je i malým dětem jasné, že v obou komorách našeho parlamentu převažují ti, co šli do politiky zbohatnout a načerpat pro sebe maximum výhod.
 • KIMCID

  Kdysi někdo napsal práce a sex je zábava chudých :-D:-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit