Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • stále tu?
  • Strany nemohou krást,když je Babiš ministr financí.Proto všichni na něho cíleně míří.
  • Bureši, Bureši, do roka a do dne...
    • Budu ležet vedle chrchly.
      • A ty ruský teplouši Semjone BTW nonstop zde hnijící ruský teplouši podvodníku s hlasováním zlej Rybanne trolle budeš navždy jen nicotné howno trčící ze zadku ožralého ulhaného komunistické deebila Miloše Zemana *15* *15* *15* *15*
        • ... a ty kretééne doufám, že už brzo chcípneš :)))
          • Naklikej si plus body a vykuř zase tvého homosexuálního předsedu Miloše Zemana
            a neotravuj ruský BTW komouši homouši *15* *15* *15*
  • Ruský teplouš Semjon BTW zlej troll hrdina zPutin tu opět smrděl celý den.
    Podvádí s hlasováním. Na víc ten teplej plesnivej ruskej dědek bez života nemá *2* *2*
    Jména mění ale slovník ne takže je mu to jako vždy k prdu *2* *2*
    • ... kretéén Simon na svých křivých koňských nožičkách, když se postaví, tak je o půl hlavy větší než plechovka od marmelády :))) *1* *1* *1* *2* *2* *2*
      • Simon jsi ty sám ruský teplý blbe BTW zlej trole.
        Ty jsi tuhle postsvu na tiscali totiž vytvořil a to tak že jsi zdejší odpůrkyni tvého Kremlu
        Simoně zkonil jméno.
        S tím hlasováním podvádíš moc okatě ty plus mínus 6 za vteřinu ruský kookote
  • ... jsem ten nejdokonalejší primitív, viď ty blbče teplá :)))
    • ... ano, to je tvá úroveň, žádná, čau, tapíre :)))
      • Už jdeš do prdeléé, kretééne a kapslíku..hi..hi
        • ... bláznům jako ty nikdy neplním jejich primitivná přání, odejdu, až budu chtít já, blbe :)))
          • cha cha ale kdeže drbane. Jsi závislý na zdejší komunikaci.A dokud se tady do tebe kope - ty zůstáváš.
  • Ruský homosexuální deebil BTW zlej troll hrdina Putin tu tradičně podvádí s bodováním
    a posmívá se vozíčkářům. Jsi opravdu komunistický howado- S tím mínus plus 40 za minutu jsi nenapádný jak to howno na plotě. *2* *2* *2*

    Jsem zdravá mladá holčina ale vozíčkářům bych se nikdy neposmívala. Žádný slušný člověk se jim neposmívá. Jen ruský deebil BTW. A právě proto ti bude rozkopána držka.-

    Po 20 hodinách jsem tu napsala příspěvek a hned Semjonovácí ruský teplouš vyskočí,. Ten ruský čůůráík tu opravdu drží službu 23 hodin denně. Je to buď 1. Tiscali troll. 2. Důchodce s totálně prázdným possraným životem. 3. Lempl na dávkách. 4 Ruský agent. Jiná volba totiž není,. My normální lidé co máme práci a koníčky nikdy nebudeme na tiscali stanovat nonstop každý den.
    • ... jo jistě a maminka malý Simonky a máš k tomu ještě malou setřenici. Ty máš akorát koňskou nohu a kriplkáru :))) *1* *1* *1*
      • Jsem zdravá. Ráda nosím vojenské boty takže až se potkáme tak po pár kopancích na kriplkáře opravdu skončíš ty zkurwený ruský deebile.
        Raus do plynu ty komunistické zmrdee
  • Andrej Babiš rád pranýřuje polistopadový vývoj jako éru zlodějin a korupce. Tváří se přitom, jako by v té době v České republice nepodnikal a k žádnému majetku nepřišel. Způsob, jakým koncem devadesátých let získal Lovochemii, přitom opakovaně vyšetřovala policie. A otazníky kolem této kauzy zůstávají dodnes.
    • ... a co s tím uděláš nulo :))) *1* *1* *1*
      • Ty, Máňo, Tobě to nevadí, že je babiš mafián?
        • Hej ty Alenko, pořád lepší než zloděj, který tu byl za zrzavýho Veškrny a hlavního ochránce zlodějů Klause.
          • a nejelepšího ekonoma světa kalouska
    • ... to u tebe není ani náznak otazníků, jsi jasnej okopávanej ubožák, čau, se*u na póvl :)))
      • Ty prasáku a dobytku, jedeš odsud.
        • ... žádný primitiv mě nikdy neurazí a už vůbec mi nebude poroučet, póvle :)))
          • To ti poroučet bude kapslíku a urážet taky, šmejde vymrdanej.
          • Nežvaň a koukej mazat kapslíku.
          • Já myslela, že vláda lidu... demokracie je vláda /vzdělaného/ póvlu... je hezké, že se zastáváš oligarchy typu Babiše... který to ovšem nepotřebuje... on si vždy uhájí své... přemýšlím, proč to děláš... vychází mi z toho jediné prospěch.. finanční? karierní?
            • v této vládě nikoho vzděláného nevidím spíše naopak,proto to tady nyní tak vypadá,.stačí se podívat na rychlostudenta prav Chovance,ten rozbil elitní útvary policie,ač tomu vůbec nerozumí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit