Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a demokratka k tomu
  • ještě jsem neviděl ty dva natož ty další vybájený *1* *1*
  • A že nikde není video? *1* Opolčenci vždycky dali video jako důkaz. To je zas kachna jak SSA. *1*
  • och ty chudinko
  • vanhorne
    "kdyby jste to nevěděli, tak já jsem holka! "
    Dobre,jsi holka nikdo ti to nebere a uz to tady bylo nejmene 100x.Prestan to tady opakovat a budes mit pokoj.
  • vanhorne
    "jeden ze zajatých ruských vojáků"
    Nejsou to vojaci ale kosmonaute kteri vyskocili z rakety Proton-M ktera v Sobotu havarovala.
    V Sobotu v Soci take hral maj.KGB Putin hockey a sam vstrelil 8 golu.Uzasne vitezstvi.
  • Podle posledních zpráv je jeden ze zajatců holka, tak jako já. Jo a kdyby jste to nevěděli, tak já jsem holka!
  • Nebudeš tomu věřit, ale byly v TV záběry na seřazené vojáky a jejich velitel se ptal, kdo nechce zasahovat...atd. ...
  • Nekraď nick Simono!! *16* *16*
  • Simčo, jen pro tebe, jeden z nich se i vyjádřil: http://cs623727.vk.me/v623727582/350aa/KHv-6HI5r8U.jpg
  • jeden ze zajatých ruských vojáků, které "prý" zajal dobrovolnický prapor se ale diví...


    http://cs623727.vk.me/v623727582/350aa/KHv-6HI5r8U.jpg
  • Jsem holka.

    Takže oslovování v mužském rodě si nech pro sebe když už jsi četL pane pusin. *2* *2*
  • pusinko důkazů o Ruské armádě na Ukrajině je víc než dost.
    Samotní Ruští vojáci svou účast přiznávají a každý si to může na internetu najít.
  • když mne lhář osočí že lžu - není to z jeho strany pochvala? *15* *15* *15*
  • hypotetičtí ruští vojáci, kteří překračují hypoteticky dodnes nevytyčené ukrajinské hranice?

    na Ukrajině a na Donbasu však řádí nehypotetičtí zdivočelí ukrajinští vojáci, kteří začínají ze střelbou v noci a střílejí do obydlených míst, dokonce zdá se ze svých i diněckých kradou orgány....

    Donbaští bojují za svůj domov a své rodiny, proto jim to jde o tolik lépe než kyjevským, jejich mobilizaci nikdo neignoruje....
  • no a tys jí věřila? protože dnes se našim TV věřit nedá *15* *15* *15* *15*
  • no nevím, jak rusofilové, ale objektivní lidé by ani tak nepopírali, ovšem chce to, aby nějaké důkazy viděli, aby jim byly předloženy a ne jen kecy v kleci.... *15* *15* *15* *15*
  • Ne, v Černobylu jsem nebyla, ale v tu dobu jsem sletovala zprávy a světe div se - v naší TV to bylo !!!
  • Tvé tvrzení má asi takovou hodnotu, jako kdybys napsala, že česká pouliční sociální pracovnice Soňa Křenková potvrdila, že obsloužila zdarma několik amerických vojáků a poté je udala za brutální znásilnění.
  • mimochodem to že jsi Simona už víme *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit